1

Téma: spermiogram

Dobry den priatel bol dnes na odber spermii a mam dotaz či je to v norme a podarí sa nam prirodzene?. ejakulator 4.ml pohyblivost 50% 2,3 morfologie 80% Koncentrace spermií na jeden ml: 80milionu na ml,
invasni pohotovost 2000 , pridatne bunky plus dakujem za odpoved

2

Re: spermiogram

Vážená Daro,
nejsem si jistá, zda vyšetření spermiogramu bylo provedeno v souladu s kritérii Světové zdravotnické organizace a proto Vám nemohu dát objektivní odpověď.
Z výsledků, které jste mi poskytla se zdá, že spermií má partner dostatek. Postrádám však oběktivní informaci o tvaru a pohyblivosti spermií. Neznám ani Vaši anamnézu, nevím, jak dlouho se již snažíte, kolik je Vám let...z u vedených důvodů je těžko říci, jaká je šance na přirozené početí. Doporučuji jednak vyšetření spermiogramu v laboratoři, která pracuje v souladu s kritérii Světové zdravotnické organizace a následnou konzultai s odborníkem z CAR. V případě zájmu můžete využít bezplatných služeb Sanatoria Helios: spermiogram + nezávazná konzultace s lékařem. Pro objednání na spermiogram volejte prosím 549 523 257, kterýkoliv všední den od 7:00 do 15:30.
S pozdravem,
Soňa Kloudová