Nejste přihlášen. Přihlaste se, nebo se zaregistrujte.


Odpovědět

Odpovědět

Vytvořit a poslat váš nový příspěvek

Můžete použít: BBCode Obrázky Smajlíky

Pole označena slovem %s musí být před odesláním formuláře vyplněny.

Povinné informace pro hosty
Požadované informace

Prohlédnout téma (nejnovější)

5

Dobrý den, pane Jane,
kulaté buňky mohou být vývojová stádia spermií, což může poukazovat na špatný vývoj spermií, nebo bílé krvinky, což může značit masivní zánět. V každém případě doporučuji navštívit urologa a řešit situaci s ním.

4

Jan napsal:

Dobrý den,chtěl bych se Vás zeptat. Byl jsem na Spermiogram a bohužel mi v ejakulátu nenašli žádné spermie,jen kulaté buňky a leukocity 50mil/ml. Mám následnou konzultaci a léčbu řešit tam kde jsem byl na Spermiogram nebo u úroková. Děkuji za odpověď.

3

Dobrý den,chtěl bych se Vás zeptat. Byl jsem na Spermiogram a bohužel mi v konzulátu nenašli žádné spermie,jen kulaté buňky sledující 50mil/ml. Mám následnou konzultaci a léčbu řešit tam kde jsem byl na Spermiogram nebo u úroková. Děkuji za odpověď.

2

Dobrý den,
kulaté buňky v ejakulátu mohou být buď buňky z vývojové řady spermií nebo se může jednat o leukocyty (bílé krvinky). Pokud by se jednalo o leukocyty (častější varianta), mohou mít na vaši fertilitu velmi negativní vliv (zejména na integritu DNA spermií). Přítomnost leukocytů v ejakulátu často souvisí s infekcí a doporučuji Vám proto navštívit urologa/androloga, následnou kultivaci a případné přeléčení.
Pěkný den,
Soňa Kloudová

1

Dobry den,
nevim si rady s vysledkem spermiogramu, mimo jine je tam uvedeno, ze mam zvyseny pocet kulatych bunek. Co to znamena? Muze to mit vliv na moji plodnost?
Predem diky,
Patrik