1

Téma: 11 den po ivf a test negativni

Dobry den chtela bych se zeptat byla jsem na ivf a jsem 11den po tranferu a test mam negativni bricho me boli jak kdybych mela dostat mestruaci a dne rano jsem nasla trochu ciste cervene krve na papire a trosku i spineni zitra mam jit na krev ale moc tomu nedavam ze by se mi to povedlo. Je nejaka sance ze to bude dobre nebo uz neni zadna sance? mely jsme 5 deni blastocysty dve embrya zavedeny tak ted nevim. A jeste bych se chtela zeptat zda je mozna na druhe ivf jit na vasi kliniku  dekuji za odpoved Monika

2

Re: 11 den po ivf a test negativni

paní Moniko,
šanci ještě máte. Ale odběr krve v pondělí vše rozhodne. Pobolívání v podbříšku je i příznak rozvíjejícího se těhotenství. Při opakování stimulace doporučuji transfer pouze jednoho embrya. Opakovaný transfer jednoho embrya má o 15-20% vyšší úspěšnost než jeden transfer dvou embryí. Pokud se nezadaří a budete mít zájem léčit se u nás, jsme vám k dispozici.
Děkuji za vaši důvěru prim MUDr Pavel Texl

3

Dobry den jeste jsem se chtela zeptat asi tak pred hodinou jsem zacala spinit a to docela hodne je to spise tmave hnedy az hnedo cervene asi to uz neni tak moc v poradku kdyz test byl negativni? A za jak dlouho muzu podstoupit dalsi IVF dekuji za odpoved Monika

4

Mezi stimulací doporučuji pauzu tří cyklů.  Další stimulaci bych plánoval na srpen. Proto vám radím dumluvu v ambulanci začátkem července.
prim MUDr Pavel Texl

5

Dobry den moc dekuji za odpoved.Dnes jsem byla na kontrole a odberech a vse je negativní. Jeste mam na vas dotaz dne jsem byla na kontrole a bylo mi receny ze by jsme mohli bez stimulace ted projit inseminaci je nejaka sance otehotnet po inseminaci kdyz spermograf pritele je 11mil/ml. pohyb15%.TPS15% a po zpracovani je 1.8mil/ml, pohyb 35% dekuji za odpoved

6

Bohužel šance na těhotenství při IUI ve vašem případě je velmi malá. Při provádění IUI považujeme za ideální zavedení cca 10 mil dobře pohyblivých spermií. A to ve vašem případě není.
prim MUDr Pavel Texl

7

Dobry den chtela bych se zeptat mela jsem tehle mesic projit IUI ale nemela jsem foliky   jsem po neuspešnem IVF a pani doktorka na obilnaku rikala ze jsetli chci dalsi IVF tak ze uz muzem zacit z dalsi stimulaci mam dlouhej protokol ale ja jsem rekla ze ted  nechci.a jeste se chci zeptat moje lekarka na gynekologii minapsala clostilbegit  od 2DC 7DC a pak 12DC mam jit na ultrazvuk a pak pi pychne pregnyl myslite ze mame nejakou šanci kdyz mame spatnej spermograf jinak bych chtela asi zacit dalsi IVF v červenci je to dobre dekuji za odpoved Monika

8

Při hodnotách spg , které uvádíte je šance na grav. po IUI velmi malá. Já bych vám IUI nedoporučoval. Bohužel, zde je podle mého názoru vhodné jen IVF.
prim MUDr Pavel Texl

Naposledy upravil: prim. MUDr. Pavel Texl (30.05.2012 12:00:09)

9

Dekuji moc za odpoved. Mohu se k vam objednat ted v cervnu  nebo az v cervenci kdyz jsem ted v dubnu mela Ivf dekuji monika

10

Dobrý den,
děkuji za důvěru. Pokud máte zájem můžete se objednat už v červnu. Pokud bychom chtěli doplnit některá vyšetření, získáme tím potřebný čas. Termín vlastního výkonu se bude řídit vašim přáním.
děkuji DR texl

11

Ahoj Monči:-) taky jdeš za panem doktorem Texlem?já tam jdu dneska na konzultaci,uvidíš,že budeš spokojená nadmíru,a nebudeš litovat ...sem ráda,že sem ti poradila Helios,ted  se budeme potkavat tam místo obilnáku :-)))držím ti moc palečky,uvidíš,že nám pomužou :-))papá Lenča

12

Dobry den  mam dotaz v dubnu jsem mela IVF a to se nepovedlo v kvetnu jsem MS mela normalne a  ted uz mam 4 dny spozdeni test mam negativni a dnes jsem byla u pani doktorky a ta mi rekla ze mam endometrium nizky a ze je 14mm a brala mi krev a ja jsem se zapomela zeptat co znamena ze mam nizke endometrium a jeste ze je 14mm dekuji za odpoved Monika

13

Dobrý den,
tomu také trochu nerozumím. Nízké endometrium je pod 5 mm. 14 mm je endometrium vysoké. Možná se jen přepsala a endometrium není 14, ale 4 mm.
dr Texl