1

Téma: snažení o miminko

Ahoj:-) chtěla sem se vás zeptat půl roku chodim s přítelem a celou dobu se snažíme o mimi a nejde to:-(Antikoncepci už nejim přes půl roku ale menstruace mi sama nechodí vždy musim dostat injekci aby mi to přišlo tak to přijde a nic:-( Žádné vitamíny nejim tak se chci poprosit o radu co dál děkuji Zuzka budu se těšit na odpovědi

2

Re: snažení o miminko

Ahoj Zuzko...
půl roku je ještě krátká doba, ale pokud nemáš menstruaci, tak by to bylo dobré řešit s gynekologem.... nechat vyšetřit hormonální profil a zjistit, zda dochází k ovulaci...
U partnera zkuste nechat vyšetřit spermiogram...
Držím palce wink

3

Moc děkuji za radu:-) Menstruaci mam ale diky injekci na vyvolani.A myslim ze mozna tomu brani ze oba kourime hlavne asi u pritele:-(,ale ja uz se snazim prestat:-)

4

Ahoj Zuzko, jestliže nemáš menstruaci, je hodně pravděpodobné, že nemůžeš otěhotnět. Musíš toto řešit s lékařem.

5

Zdravím děvčata,
chci se zde vyzpovídat ze dvou špatných zážitků, které mi "odložily" otěhotění a způsobily velké psychické trauma...
Jsem astroložka a před cca 2 roky mi vyhlášený astrolog řekl, že má pocit, že nikdy nebudu mít děti.... Onemocněla jsem z toho já i manžel a půl roku jsem z toho byla v depresi.
Už je to déle a jsem v pohodě. Ale dnes jsem byla na operaci dásní a zcela mě psychicky odrovnala hrubá anestezioložka, mám nízký práh bolesti a sem tam zapištím či zakřičím při zákroku a ta anestezioložka mi na "uklidnění" řekla: "Nemáte děti, že? To je dobře. Ty děti by za Vás musel odrodit někdo jiný, jak vyvádíte...." To mě tak rozhodilo, že jsem ještě nervózněji prožívala operaci dásní a ta anestezioložka do mě psychicky ryla a křičela na mě čím dál více.... Místo uklidnění mě tak rozhodila, že jsem to obrečela a mám depku ještě několik dní....
Co říkáte, může anestezioložka ženě vyčítat že nemá děti, a že by nevydržela porod? Je to etické a vhodné na uklidnění při operaci? Děkuji předem za Vaše názory.
Vystresovaná Kateřina.

Stimulace Bravelle neúspěšná.  Provedena 1x IUI.  Současně stimulace Clostilbegytem úspěšnější.  Po silné detoxikaci zlepšení funkce vaječníků o 100% a více. Zatím bezdětná, 46 let.

6

Delfinko - je mi to moc lito, co jsi musela prozit :( Jak jsem Te tady "spatrila", tak jsem doufala v radostnejsi zpravu. Ach, jo! Kolik casu a slusneho vydelku je potreba, aby si zdravotnicky personal nemohl dovolit takoveto jednani. Je to fakt k placi. Chapu, ze Te to hluboce ranilo, ale nenech se nejakou neurvalou slepici stahnout ke dnu. Samozrejme si takoveto jednani nikdo vuci nikomu nemuze dovolit!! Muzes se treba stezovat, ale... Jen Te to dal namichne a nenecha v klidu. Lepsi by to bylo vypustit z hlavy, oklepat se, vzprimit se a jit dal.
Verim, ze jsi se tam nechovala jako nejaka pubertalni histerka a i kdyby, tak si takoveto veci ta sestra nemela dovolit. I kdyz jsi velice citove zalozeny clovek, tak se zkus soustredit na pozitivni veci, tesit se z malickosti a opet si vybudovat zdrave sebevedomi. Nenech se takovou bábou rozhodit. Jako by u porodu jeste nikdo nekricel a urcite bys kapla na sikovnejsi anestezilozku wink
Posilam Ti pozitivni energii, aby jsi se z toho co nevidet oklepala big_smile

Naposledy upravil: maeta (21.07.2015 22:12:41)