1

Téma: centrum neplodnosti v Ostravě

Má někdo zkušenost či poznatky z centra neplodnosti v Ostravě? Začali jsme tam s manželem chodit, ale rádi bychom nějaké informace, na co si dát pzor, co si nechat vyšetřit atd.Jsme v úplném začátku a prosíme o rady.
Děkuji Sardinka

2

Re: centrum neplodnosti v Ostravě

Máš na mysli Gyncentrum Ostrava?

Já jsem tam absolvoval 2x IVF (respektive stimulaci a vše ostatní (včetně odběrů vajíček) jsem absolvovala u dr. ve FM. Po odebrání vajíček ve FM manžel vajíčka odvezl autem do OVY, tam odevzdal svůj genetický materiál a po pár dnech jsem si jela pro embryja. Co se mi nelíbilo, že když tam manžel dojel, tak ho hned skásli o peníze (myslím, že pokaždé kolem 15.000) aniž by bylo zaručeno jak a jestli vůbec se budou vajíčka dělit apod....

Ani jednou se mi u nich nepoadřilo otěhotnět, takže jsem po 2 neúspěšném IVF přešla do brna, do Reprofitu a musím říct, že když jsem tam byla 3x na transferu tak jsem pokaždé viděla jak mi miminka dávají jak vypadají (měla jsem jistotu, že mi je tam dali) a navíc tady se platí jen tehndy, když dojde k transferu. Já jsem v reprofitu už podstoupila zhruba 8 stimulací, ale z toho jen 3x došlo k transferu embryjí a platila jsem vždy jen po transferu.....

Asi to prvně musíte vyzkoušet, co vám bude sedět... těžko se rozhodovat na základě informací z druhé ruky. Zajděte na konzultaci a uvidite jaký bude přístup apod....

3

Děkuji za odpověď,
na konzultaci jsme již byli v Gyncentru v Ostravě, čekáme na výsledky krve a spermiografu, jdeme na první inseminaci a pokud to nevyjde, tak jdu na laparoskopii, a pak ještě třikrát na inseminaci, poslední možnost je umělé oplodnění. Zatím není nic divné, doktor velice příjemný a vše nám vysvětlil. Bydlíme u F-M, ale svého ženského lékaře mám v Příboře, vše jsem mu řekla a souhlasí s postupem, chtěla jsem se ujistit co mi řekne.
K tomu jsem začala navštěvovat fyzioterapii a byla jsem překvapena co vše blokuje naše početí.
Uvidíme, jen nás tlačí čas, jsem už v pokročilém věku.

4

Ahoj všetci,
Nedávno som narazil Intersono IVF kliniky, ktoré sa zdajú byť veľmi výberu pre plánované rodičov. Táto klinika sa nachádza na Ukrajine Užhorodu. Lekári pomôcť párom zažiť šťastie rodičovstvo. Takisto sa špecializujú na vykonanie IVF cykly, surrogasy cykly a darcovstvo vajíčok. Okrem neho majú veľmi dobré výsledky v tehotenstva sadzieb a ponúkajú rôzne programy. Tu je odkaz [URL http://intersono-ivf.com//url]