1

Téma: et-ket 2009

http://www.familylobby.com/common/tt3717184fltt.gif
http://nd.blog.cz/m/moniblog.blog.cz/obrazky/15457193.jpg

Snažilky,brzy tehulky
Amorek 2krat IVF,3 krat KET,1 ET, plánuje KET 11/09
Marika,33,Reprofit,dcera7,2xmimotěhu,3IVF,2KET,3NATIV, plánuje 3KET 9/09

Těhulky
Maeta(34), 2.IUI Motol, 37tt(pá), Matyášek - nastup na MD 1.8.09
Cvrcek7, Unica 1.IVF,2KET,tehulka prirozene 35tt(st) holcicka.
Petromilla76, 32let,syn11přir.,1.ivf-mimotěhu,1nat.,2.ivf kluk,TP16.10.,31tt, 6.8. ulz sr
Vendy26(28) - Pronatal - 3xIUI, 1.IVF, 1.KET (22.2.09) - 28tt (Ne) - kluk - KO 10.8.09
Evaj, 42, Sanus,3xIVF,3xKET, 22.4.09-KET, 20tt - 1 mimíšek, gen.kon. - 31.7., ko 4.8.
Brusinka 1 x IVF s ICSI, 2 x KET, čekáme dvojčátka 15tt, NT screening ok

Maminky
Jula, Pronatal, 18.11.08 3. KET (1.IVF) - 6.8. Kamilka 3800g 51cm
Ditulin (30), 3.IVF, Reprofit, 1.8.09 Filípek 2550g 47cm
Magggi 35let, IVF, 8.7. 2009 Vilík 3100g
Katieee2, (27),Gennet,1.ivf, 2.KET 30.10.,30.6. Karolínka 2710g 49cm a Vítek 2730g 47cm
Gigi, 1xIVF, 1xIVF, 3xKET, 24.6. Vojtíšek 3,95kg, 50cm
Za, IVF, červen Oldříšek 2800g
Adelka

2

Re: et-ket 2009

Jsem z toho usilovného "pátrání" vyšťavená,ale fakt mě to zaskočilo. No aspoň víme,že by některá měla měla mít kontakty na všechny pro všechny případy...že.

3

No a se mnou se to má tak, že mi zvýšili Dopegyt na tlak z 3x1 na 3x2, v pátek poslední kontrola a dohoda, kdy ten další týden nastoupím do špitálu – chtěj kvůli tomu tlaku vyvolat porod ještě před termínem. Má to své výhody, ale začínám se fakt bát, jelikož je všechno utemováno, čípek se nezkracuje…zkrátka do porodu zjevně daleko, takže se můžu na těch provokačkách válet docela dlouho…
Nikdy jsem nebyla v nemocnici a teď tam musím nastoupit ještě bez potíží a „za střízliva“; taky mi začíná docházet práce a zodpovědnost, co budu mít...
No, jsem na to fakt zvědavá...:/:/:o

Vilík nar. 8.7.2009; Anežka nar. na Dušičky 2011 smile

4

petromilla - jo, je to fajn, snad se najdem všechny smile
Zaskočilo mě to taky - fakt idioti, bez jakéhokoli upozornění - alespoň ze slušnosti mohli něco kváknout...:(P.S. Poslala jsem i mail smile

5

Ahojte!
Tak jsem vás našla:-). Jsem moc ráda, velmi by mi povídání s vámi chybělo.

Magggi, moc na tebe myslím.

Mě už bolí břicho nervozitou před zítřejší, teda vlastně už dnešní kontrolou.

Zítra se ozvu, zatím dobrou...

3xIVF, 3xKET, 22.4.09 - KET, 5.1.2010 - Rozinka, 3120 g, 48 cm
http://www.modrykonik.cz/album/view.php … eferer=%2F

6

Ahoooooj holky, tak jsem tady. Ještě mám odkatzy na fotky Cvrčka a July, tak můžete zkusit je kontaktovat.
Cvrček: http://www.modrykonik.cz/album/album.ph … mID=324133
Jula: http://fotoalba.centrum.cz/photo.php?pi … t%3D1#telo (ale Jula tam dával fotky jen jednou)
Evaj držím palce na kontrolu, vůůůbec ti nezávidím.

15.11.2009 Marek (3xIUI, 1.IVF, 1. KET vyšel)
14.6.2013 David a Nella (2xKET, 1x IUI, 2.IVF vyšlo)
http://vendik1.rajce.idnes.cz/

7

Magggi tak snad to půjde vše co nejlehčeji, není nic příjemného vědět co tě čeká dopředu a že se to blíží. Držím palečky. Holky dáme dohromady emaily a já sem napíšu klidně i svůj tel., kdyby něco nebo kdyby někdo porodil, tak mi může napsat a já to prásknu dál yikes)
737 757 738

8

Evaj, pošli meilíka a hlavně už se těšíme na dobré zprávičky.
Holky stihli jste si přečíst, jak jsem psala o mé neplánované kontrole v pátek a jak mi doktor neoficiálně udělal 3D UZ? Já vám napsala vzkaz a od té doby co jsem si chtěla přečíst reakce, tak už jsem se tam nedostala.

9

Vendy26 napsal:

Evaj, pošli meilíka a hlavně už se těšíme na dobré zprávičky.
Holky stihli jste si přečíst, jak jsem psala o mé neplánované kontrole v pátek a jak mi doktor neoficiálně udělal 3D UZ? Já vám napsala vzkaz a od té doby co jsem si chtěla přečíst reakce, tak už jsem se tam nedostala.

Já už v pátek nečetla nic, vrátili jsme se pozde z t kontroly a pak jsem vydýchávala šok cool  big_smile

No a jak 3D dopadalo? Mávali jste si?;)

10

ahoj holky, to je teda vopruz, co? hlavně, že jsme se našli, Gigi, moc děkuju!
Jinak pro sichr, můj e-mail je adamova.katerina@seznam.cz a tel. 774 882 447. vendy, tvůj telefon jsem si uložila, kdyžtak tě využiju jako spojku:-)

11

Vendy, já ti psala, ale už si nepamatuju co:-).
Jen pro info, já jsem opět ve špitále..pro změnu zase od sobotu od rána (cca od 1:00 v noci). Dneska jsem měla jít domů, ale ale oproti té sobotě jsem se trošilinku otevřela (z 1cm na 2), tak si mě tu pro sichr do zítřka ještě nechají, jestli to bude nějak pokračovat nebo to zůstane ...

12

ahojky, no hurá, nějak mi nefungovalo zaslání hesla, tak snad už to je OK :-)

Katiee to víš, pocházím  policajtské rodiny big_smile
Jen pěkně odpočívej, musí to být vopruz, ale aspon jsi pod dohledem statných ošetřovatelů a mimísci budou ok :-)

Vendy já v pátek taky nic nečetla, jak to dopadlo? Byla sabotáž nebo jste si mávali? Jestli máš nějakou fotečku, tak ji někde zveřejni, at se taky můžem pokochat :-)

Evaj držím pěstičky na kontrole, určitě  to bude dobrý, dej vědět :-)

Magggi neboj, dopadne to dobře.
Čípek se ti může zkrátit každou chvilku - já měla nejdřív 2,5cm a minulou kontrolu najednou 1,5cm a hrdlo už prostupný, Dr. se divila, že je to docela skok :-)
Je pravda, že vyvolávačka nebude asi nic příjemnýho, ale po tom co sis prožila, myslím, že tohle už zvládneš v pohodě :-)

Já jdu do poradny opět zítra, mají mi dělat první monitor, tak jsem zvědavá. v sobotu ze mě vyšel takový kus hlenu, další 2 menší kousky včera, tož možná by to mohla být zátka, uvidíme, co dr. řekne...... kontrakce, poslíčky nemám, občas mi ztvrdne bříško, ale to hlavně po delší fyzický námaze. Vojta kope jak vzteklej, tak snad vše bude v poho :-)

Jinak pro jistotu - můj mailík je jirinka.slaba@seznam.cz

13

ahoj policajte, no jo, máš to už za pár:-). Tvůj mail si uložím, ať nejsem úplně mimo, kdyby se to zase podělalo:-). Jsi opravdu Jiřinka??:-)
uloženou postupku asi nikdo holky nemáte, co? Takhle nám to všechno zhatit..
Myslím, že Vendy psala, že šla na běžnou kontrolu a její doktor měl novej 3D ultrazvuk, tak ho na ní nečekaně prubnul a že to bylo moooc hezký:-)

14

Jojo, opravdu se jmenuju Jiřina :-D Gigi mi začal říkat anglický lektor, tak jsem to začala používat po netu :-D

Postupku taky nikde nemám, no ale tak ji kdyžtak vytvoříme znova..... začínám :-)

Gigi, 29let, Pronatal Pha, 1xIVF, 3xKET, 39tt (Ne), Vojtíšek, KO každou středu

15

Katiee, tak třeba už půjdete domů 3, neblíží se ti termín, dvojčátka přeci berou max. v 37tt císařem, pokud drříve neporodíš?
Já šla v pátek k doktorovi kvůli svědění atd., protže jsem se večer málem uškrábala a doktor tam měl 1. den nový 3D UZ a já byla první těhule, takže to sám chtěl vyzkoušet, jinak on dělá 3D v Písku každý čtvrtek. Nemávali jsme si, prcek si cucal palec, pak si prohlédl orgány, zkontroloval srdíčko, prcek měl pný močový měchýř, počítali jsme prstíky, koikali na kosti a svaly, většinu jsem viděla, jako na lepším UZ, jen obličej mi pustil na 3D, byl takyový zamčkaný a pak si cucal palec. Fotku nemám bylo to neoficiálně, ještě neměl ani papír v UZ a neměl zadané tabulky velikosti, pro měření určení správné velikosti, tak snda to bude mít příští týden, jdu na klasickou kontrolu v pondělí a snda na 3D ve středu i s partnerem. Myslím si, že i pohlaví by na tomto UZ našel, kikdyž měl prcek skřížené a pokrčené nohy, ale asi bych se mu na placený 3D už příště vyprdla, když už takhle vím, že vše máme a je vše jak má být . big_smile Taky jsem zvědavá, kolik si za něj řekne, to si prý ještě musí určit. nějak mi tento měsíc ještě nedorazila sociálka, přitom minulý jsem to měla už 18.5.09 a o víkendu jsme byli na kupovat v C&A v Táboře a mám super těhu džíny a plátěný kalhoty obojí za nepěkných 1800,-Kř + trička a mikinu z KIKu asi za 600,- a dohromady jsme utratili 4500,- a 2500,- ve stavebninách z našeho neslavného rozpočtu a nic není pro mimčo, to jsme ale hanouni. Musíme šetřit, nebo nebude ani na kočár. Kdybychom věděli, že se to povede, tak bychom nepředělávali pokoj atd.

16

Přeji hezký den,

pokud budete chtít, tak vám přesunu toto téma kam budete chtít - Snažilky, Čekanky nebo Umělinky. Stačí napsat.

admin

17

Nazdarek smile tak jsem rada ,ze jsem vas nasla ,i kdyz s pomoci Katiee wink Potom vas doctu ,ted se musim posilnit obedem .. od rana uklizim a uz se mi nejakym presunovanim a zazrakem podarilo vysterit celiu jednu skrinku pro mimiska big_smile

18

Mimochodem zmenila jsem si avatar ,na tomhle mi to totiz obzvlast slusi ,ze lol

19

Ahoj holky:)

Holky jak píše aministrátorka...možná by bylo lepší,scházet se třeba ve Snažilkách nebo Umělinkách...nevěděla jsem,jak tyto stránky fungují,tak jsem založila pokojík tady,tak se dohodněme. Tady se mají asi řešit témata k neplodnosti.

Jinak jsem ráda,že vás vidím...obzvláště crvčka:) s jejím novým avatarem:OD

Magggi to je dost nepříjemné,také nemám nemocnice ráda,ale pokud bude ku prospěchu...tak co se dá dělat. Ten tlak je fakt prevít.

U mě nic nového...jen začínám být trošku nejistá...zda opravdu čekám mimčo...včera se mě ptal soused,kdy že už to bude, no já na to,že až v říjnu...tak trošku znejistěl...(mimochodem je to veterinář:)...prý mám tedy pěkně velké bříško. No tak jsem mu řekla,že asi čekám slona...tak se smál:) Tyto reakce jsou fakt časté...tak nevím. Bříško mám prostě asi velké:) Večer se začínám hůře otáčet v posteli a začínám mít křeče...fakt nepříjemné.

20

Já bych navrhovala, nechat se šoupnout do umělinek.
Jinak jsemse chtěla zeptat, zda jste ze začátku měli pohyby jen občas, jsem ve 20 tt, už minulý týden mě prcek párkrát večer nakopnul, až mě zabolelo to za dělohou a teď 2 dny stávkuje a nechce vzbudit. Určitě nemám začátek pohybů řešit, jsou asi hodně individuální, že jo?

21

Holky prosím vás...kdo jste mi neposlala mailíka,tak mi ho prosím napište na petromilla76@seznam.cz,kdo budete chtít,tak můžete i tel číslo ať mám na vás kontakt pro všechny případy...díky:) Až budu mít všechny,tak vám je všem přepošlu v jednom mailu.

22

Tedy Vendy,trošku jsi mě vylekala:OD...krásný obrázek:) Také jsem pro Umělinky...

23

Vendy nic se neboj,je to úplně normální...jeden den je prcek aktivní apak najednou nic...já to řešila/ším tak,že si poplácám bříško nebo trošičku zahýbu dělohou a za chvíli je mrňolka vzhůru:)

24

petromilla76 napsal:

Tedy Vendy,trošku jsi mě vylekala:OD...krásný obrázek:) Také jsem pro Umělinky...

Až se dohodnete, tak mi pošlete Soukromou zprávu a já to tam přesunu. :-) Hlavně si to nezapomeňte mezi sebou říci.

admin

25

Tak ja jsem taky pro umelinky smile
Maggie no to koukam ,takze uz budes mit brzy prcka u sebe smile Urcite to bude dobry ,je fajn,ze si vas tak pohlidaji .. ten tlak neni zadna sranda hmm Moje segra jezdi na premerovani trikrat tydne a vyfasovala i ten dopegyt ,nebo co to uzivas ty ... taky uz to ma za par ...

Katiee ty jsi zase v nemocnici? Tak se drz a at to pokracuje co nejlip smile Co dr. mluvili o tom,ze uz by se prcci mohli i narodit?Kolik vlastne maji ted kilo?

Vendy ja zezacatku mela taky vzdy pocit,ze dva dny mala stavkuje a dva dny se vrti jako o zivot .. pry ma byt nejaka pravidelnost az kolem 28tt ,takze neni duvod byt nervozni smile i kdyz me to teda stejne taky vzdy znervozni ,ale pohyby uz jsou mnohem pravidelnejsi ,nez zezacatku.Pokud chci malickou aspon trosku probrat ,tak si polozim na brisko nejakou tenkou knizku ,behem chvile do ni zacne kopat a jsem klidnejsi smile

Petromilko s krecema je to hnus ,ze :( popijis to magnesko?Pry se po 34tt uz nesmi ,tak ted si ho jeste muzeme uzivat smile Pretaceni uz je teda fuska ,to je fakt .. a dnes se manzel divil,ze pry porad uklizim .. tak jsem mu vysvetlila ,ze neuklizim porad ,ale normalni uklid mi zabere silene moc casu a pak to tak vypada lol

Vendy parada ,ze jsi mela takove neplanovane predstaveni wink