1,026

Re: Ivf 2009

Ahojky

Tak ja se chtěla zeptat Mariky jake jmeno maji napsane v papirech do porodnice a on už je  MARIANEK na světě smile Přeju drobečkovi (i když to neni žadny drobeček) do života hodně zdravi, radosti a lasky od rodiču a sestřičky.

Elis užijte si vylet k mamince. To bych brala taky  smile

Lenzi, ja chci taky fotku 

Matysek nam hezky roste.Na ročni prohlidce měl 77cm a 8930g.Hulakal na celu čekarnu .Ted´ přišel na to,že se muže sam posadit  a chodit dokola v postylce  big_smile   Mame 8 zubku a už tak měsic nam lezou stoličky, oteče to a zase splaskne.Zato dva dny v tydnu v noci spi i když se 2x vzbudi si cucnout lol Holky, jak odstavit zavislaka?  Řika....  mama, tata, baba,teta ,baf na každeho psa, nelibi a zbytek je blby, blby,blby   big_smile

Jdu uklizet než se kluci vrati s prochazky.Nahromadilo se mi ručni prani ale nějak se mi do toho nechce.

6.8.2009    Matýsek     2760/48   :-)

1,027

Ahá, tak fotky došly, tak proč mi to hlásilo blbiny? Tak možná jsem je rovnou poslala dvakrát. Enisko, napiš mi mail, a já ti fotky pošlu, adresa je lendinka@email.cz
Čoveče, jak odstavit závislka nevím, u malé to šlo v pohodě, odstavovala jsem ji tak v sedmé nebo osmém měsíci, ale u malého mám zatím taky strach, že se mu moc nebude chtít, Krásně pije a přibírá, máme šest kilo a to ještě nemáme tři měsíce. No jo, chlapi jsou na prsou závisláci. :-))
Ale já ho budu chtít odstavit dříve, než v roce, myslím, že to půjde snáz, ale to se asi zbytečně holedbám.
Madlenko, díky a pochvalu, Marečka si fakt užívám, je zlatíčko a moc hodný, vím, že to tak rychle uteče, ach jo. Malé jsem si taky užívala. 
Tak dobrou.

Lenza /37/ Fertimed  2IVF dcera 4roky,1KET, 3IVF, 4IVF,  Reprofit  1 nativ 09/09 , 5. 6. se narodil Mareček

1,028

Lenzi,mě fotečky nepřišly neutral.Poprosila jsem s dovolením Madlenku,aby mi je přeposlala jo ? No já Klárku odstavila v necelých 17-ti měsících,kojení mě začalo strašně bolet (asi to souvisí s těhotenstvím) a docela to šlo,trvalo to asi 6 dní,kdy byla Klárka smutná,že mlíčko není,ale neplakala a teď už ani neví,na co prsa jsou. Žádné UM ale nechce (teda já to zkusila jen 2x...),ale má přes den dost mléčných výrobků (jogurt,Tvaroháček a 330ml Activie),tak snad to má dostatečně pokryté.
Jinak u babičky mám s Klárkou ještě víc práce,než doma,takže není moc co závidět,ale zase na druhou stranu,aspoň nemusím vařit. Zatím je naštěstí pěkně,takže můžeme chodit na hřiště. Máme to sem asi 150km a zjistila jsem,že už moc asi takhle daleko nebudu jezdit,už mě strašně bolela záda. Až přijedeme domů,tak už by měly být obložené schody a tu halu budeme muset nějak zvládnout,když budeme doma,případně zkusím poprosit o azyl kamarádku.
Pozdravujte dětičky a mějte se fajn !

1,029

Tak Madlenka mi ty fotečky poslala, taže moc děkuji a musím říct,že Mareček je fakt krásné,výstavní miminko !!!

Jinak Klárka teď poobědvala a dala si ještě nášup v podobě jahůdek vydloubaných z bublaniny big_smile. Tak jsem aspoň stihla odpovědět na maily a napsat sem smile. Byly jsme dopo u prababičky,tak jen vylila vodu na kytky. Jinak tady se máma nestačí dovot,jaká je Klárka kramářka. Skoro celé dopoledne jsem uklízela věci někam nahoru.

1,030

dovot znamená divit big_smile. Klárka chrní v kočárku a já dělám mámě pořádek na PC a asi taky na chvíli zalehnu.

1,031

Ahoj holky,
Marika mě poprosila, abych sem vložila fotku malého Mariánka, tak tady je krasavec smile
http://i38.tinypic.com/pvak2.jpg

1,032

Jejda, ten je slaďoučký :-* Já to říkám pořád, že asistovanou reprodukcí se rodí krásný děti big_smile
XKATO, pozdravuj prosím,  Mariku a myslím, že můžeš od nás všech smile

10.4.2009 Vojtík a Vítek,  16.8.2011 Sofinka

1,033

jéžiš,no ten je  fakt NÁDHERNEJ ! A je vidět,že má skoro 4 kilíčka,je už takovej pěkňoučkej. Další nádherné miminko !
Madlenko,máš pravdu z AR je jedno mimi hezčí (a šikovnější) než druhé ! Snad i to naše druhé mimi (vyrobené podomácku smile ) se takhle krásně povede smile smile smile. Ale jako správná mamina,vím,že ANO !!!
To jen naši blbí sousedi,rozhlašují o jejich dceři (mmch těhotná z 1.IVF,38 let),že ještěže to nemá z toho umělýho,jako (kripl) já...Kdyby blbci věděli...jenže to nemá cenu vůbec nějak reagovat...

1,034

Mariánek je nádherný, fakt sladký. A kolik mají ty dětičky vlásků. To jen ty moje obě hlavy jak koleno. :-))

Elis, to je v pořádku, že jsi napsala Madlence, já ti ty fotky ale posílala taky, zároveň s emailem pro Madlenku, tak jsem z toho jelen.
JO, asi máme blbé slzné kanálky. Malému to hnisá, už jsem nasadila ATB, bereme je 14 dní, dnes je vysadím, ale mám pocit, že to furt není dobré. Asi budeme muset k očnímu. A to je furt něco. Tak doufám,že Mariánek bude mít očička v pořádku, a že Marička už je po císaži aspoň trošku dobrá.
Dobrou, sluníčka.

Lenza /37/ Fertimed  2IVF dcera 4roky,1KET, 3IVF, 4IVF,  Reprofit  1 nativ 09/09 , 5. 6. se narodil Mareček

1,035

Lenzi,díky,ona mi pak Madlenka psala,že jsi měla v mé adrese jen dvě "L" a já tam mám tři,tak proto to nedošlo.
Snad budete mít očička dobrá,ségra to měla také a museli jí to píchnout. A kamarádčině Zuzance to píchali také,nic jiného nepomohlo a ač to prý vypadá hrozivě,tak to miminko prý vůbec nebolí. Malá měla pak hned pokoj. Tak držím palce !

1,036

a z absence vlásků si nic nedělej ! Klárka sice něajké při narzení měla,ale netrvalo to dlouho a všechny jí vypadaly a začaly jí růst až někdy teď...já měla totéž. Zase se líp dloube takovej ten mastnej fujtajbl,co se jim na hlavičce dělá big_smile

1,037

Jo, jo, Elis, máš pravdu s těmi "l". Já si vůbec nevšimla, že tam máš tři. :-))
Tak tak očička dnes vypadají nadějně, tak snad .... jo, ten mastný fujtajbl se myslím, jmenuje seborea, malá ji měla taky. Marečkovi se možná taky tvoří, ale zatím to skoro není vidět anebo já vidím něco, co tam není. Tak mu pro jistotu hezky mažu hlavičku miminovských tělovým mlékem.
Těším se, až Marička napíše, možná už je doma anebo jí zítra pustí. Tak holky - hezký víkend.
Taky jsem si vzpomněla, jak se má asi Lanna? nevíte někdo něco?
Enisko, co ty? Co je nového?

1,038

Ahojky kočky http://lucias55.rajce.idnes.cz/Vojtik/ dávám sem odkaz na pár aktuálních fotek našeho čertíka. lol

1,039

LENZI, to je náhoda, taky jsem tuhle na Lannu myslela a říkala jsem si, že je škoda, že o ní nic nevíme. tuším, že se někam stěhovali, že? Vím, že bydlela kousek od mých rodičů, ale kam šli to netuším :(

LUCI, teda řeknu ti, že Vojtíšek je čím dál hezčí. Má nádherný veliký kukadla a hrozně mu slušejí ty pastelový barvičky!

Copak asi Marička, jestli už jsou s Mariánkem doma smile

10.4.2009 Vojtík a Vítek,  16.8.2011 Sofinka

1,040

ahoj holky,psala mi kamarádka a poslala mi odkaz na prodej vánočních ozdůbek z korálků,které sama vytvořila. Já jsem spíš tedy na dřevo,slámu a sušené ovoce,ale kdyby se třeba některé z vás něco líbilo....ale psssst,neřekla jsem jí,že to někde zveřejním

http://www.fler.cz/Ywe

jinak už týden se láduju lněným semínkem a včera jsme zase začali s masáží hráze...blíží se to mílovými kroky...

moc Vás všechny zdravím !

Mari,Lenzi,co chlapečci ? Jak se máte ?

1,041

Ahoj holky...
Po dlouhe dobe jdu vas jen pozdravit....
Vshychni vas moc moc zdravim...
Ani nevim co mam tady psat,uz jsem dlouho tady nebyla tak jsem nijak z toho vypadla...
Jinak jse mame dobre Dimka roste uz jsme slavily 2 roky pomaly uz mluvime česko ukrajinsky,jeto dost zajmave kdyš neco žika.
Maričko jednou jsem ti volala a psala na nove čislo a nevim jestli plati,,to jedno ted jsem se dpočetla krasnou novinku a chcy vam popřat hodne stestička a zdravička,at mate jenom radost z Marianka no proste jako rodina budte štastne...
No a vam všem koho znam posilame velkou pusu  DIMKA I LANNA......

Lanna/30/ 3 embrijka zmražene--Mame kluka DIMITRIJ

1,042

Holky, jelikož se změnil čas na zimní, tak si v "Profilu - nastavení" zruště zaškrtnutí "V současné době platí letní čas"....
A mějte se krásně smile

1,043

Ahoj holky, v nejbližších dnech ( možná už i dnes v noci) dojde k malému "přenastavení" fóra - zmizí rozdělení diskuzí na snažilky, čekanky, umělinky atd. a zůstanou jen jednotlivé pokojíčky - Nativ, Čekanky, Azoospermíček, ET-KET, Holky z Reprofitu atd...
Vše se bude dít z důvodu zrychlení webu a ušetření prostoru...
Nebojte se, Vaše pokojíčky nikam nezmizí, pouze pokud používáte přímý odkaz na diskuzi, budete si muset pokojíček najít přes hlavní stránky.
Pokud by byl nějaký problém, klidně mě kontaktujte přes soukr. zprávu nebo e-mail.
Děkujeme všem za pochopení.

1,044

Ahoj holky,
to je tady ale mrtvo, co?:D Asi jsme všechny pěkně zaměstnané. Ale i tak vás moc srdečně zdravím v novém roce a doufám, že bude pro všechny štatný.
Máme se dobře, hezky rosteme, už máte devět kilo a sedm měsíců. Mareček je velký průzkumník a je moc hodný, jen v noci by pořád jedl. Ke konci roku jsem měla pořádné fofry, absolvovala jsem zoufalý pokus uklidit. Pár oken jsem umyla a vyprala i některé záclony. Vždycky mám dům vyzdobený už na začátku prosince, te´d jsem byla ráda, že jsem to stihla 24. dopoledne. Ale malá říkala, že to bylo její nejrkásnější vánoce. big_smile
Už se strašně těším na jaro, loni jsem si ho moc neužila, už jsem se neunesla a pak se malý narodil, tak to byly fofry až do podzimu.
Elis, co Babrorka? Jak to zvládáš? Já jsem ráda, že malá chodí do školky, musí to být fakt makačka, dvě dětičky. Ale holky budou skvělé a ty určitě stíháš. Nežárlí Klárka?
Maričko, taky pošlu fotky na mail, jen mi dej ještě čas a moc zdravím Mariánka.
JO, včera manžel nosil malého na rukách, už byl ospalý, teda na manžel, ale Mareček, a on se natahoval a chtěl jít ke mě. Tak mě to tak potěšilo, že ví, že jsem jeho zlatá maminka. big_smile Ne, že by k manželovi nechtěl, ale on ví , že já jsem s ním nejvíc. Ještě pořád kojím, ale skončím to v devátém měsíci, už jsem se rozhodla. Malý nechce z levého prsu vůbec pít, nevím, co se stalo, já mám někdy pocit, že už tam nic nemám.  Bez jakýchkoli příkrmů jsem kojila šest měsíců, a někteří doktoři dokonce tvrdí, že kojení po půl roce dětem nic nedává, jen vysiluje matku. Tak v noci je to pohodlné, co si budeme povídat.
Tak jsem se rozepsala, tak se ozvěte, co je nového, kdo jak roste a kdo se jak snaží.

1,045

ahoj holky,dostala jsem mail ohledně sloučení,tak jsem po dlouhé době zase nakoukla. No čas letí strašně rychle,příští týden oslaví Klárka 2.narozeniny a Barunce už budou 3 měsíce. Snažíme se to zvládat,jak jen to jde,luxusu jednoho dítěte si užívám uterní dopoledne,kdy je Klárka s taťkou na plavání. Klárka už nespí po obědě,tudíž večer vytuhne za pár minut kolem půl osmé,tudíž už nemusím "řešit" její spaní. Měla sice teď nějakou virozu a opět jí trápily špičáky,takže byly noci (a vlastně i dny big_smile ) o trošku víc náročnější,ale už je to zase dobré,takže to jde. Trošku jsem taky vyzrála na Barunčiny prdíky,vyměnila jsem Sab simplex za Baby Calm a je to o mnohem lepší. O Vánocích jsem překvapila sama sebe,zvládla jsem i napéct cukroví,tak jsem měla radost. Klárka byla úžasná,byly to fakt moc pěkné Vánoce....malá madam chce jíst a budeme muset jít ven,tak to ukončím,ale snad se ještě odpo,až bude spinkat,ozvu. Tak zatím pa a všem vše nej do toho roku 2011 !!!

1,046

Ahojky,

taky přeju všem hlavně zdravíčko a štěstíčko do  nového roku.
Lenzi, já jsem z malého tak unešená a manžel snad ještě víc i když si říkám, že víc už to nejde smile. Taky zatím jen kojím a budu přikrmovat nejdřív po 6 měsící, jen jsem začala tento týden dávat jeden piškot malému, kvůli lepku, aby si tělíčko na něj zvykalo a tvořilo si protilátky....strašně doufám, že tu alergii mít nebude. Takže jsem se domluvila s dr, že mu dám jednou týdně jeden piškot rozmočený v mateřském mléce než dávat žužlat kůrku chleba.
V noci vstává už 2 měsíce po 2 hodinách, ale přikládám to 2 zoubkům dole, které se klubou právě ty 2 měsíce, ale pořád se neprořízly. Je s ním strašná sranda, pořád chce, abych s ním dělala blbosti a je vyřehtaný mimi, já ho pořád jen pusinkuju a jsem z něho celá na měkko, dokonce jsem začala uvažovat ještě o jendom prckovi...vůbce to nechápu, protože jsem nikdy 3 děti nechtěla, ale snad mě to rychle přejde smile smile smile smile. Nějak rychle jsem zapoměla jaké to bylo po císaři :(.

Elis, taky tě moc obdivuju, že zvládáš 2 princezny najednou, jsi šikula a malá Barunka je krásná....zdá se mi, že je víc teď do manžela než do Klárky a tebe smile.

Madlenko, tobě chci strašně moc poblahopřát k těhu a moc věřím, že to bude ta vysněná holčička, dej vědět, jak se kulatíš a jak se máte k světu smile

Všechny ostatní zdravím, teď už tolik času na net není, když jsme se dočkali těch našich pokladů, ale snad občas napíšeme novinky smile

Reprofit,dcera8,přirozený nativ, 37+6tt-23.8.se narodilo naše druhé štěstí Marianek- 3650g a 50cm. www.collm.cz

1,047

Ahoj holky, chodí jsem ještě někdo nakukovat? Co je u vás nového za ty roky, co tu nikdo nepřispěl?:-) Nám se povedlo k dvojčátkům ještě jedno dítko přirozeně, přestěhovali jsme se, jsem pořád na mateřské, všichni jsme zdraví, ťuk ťuk:-)

Ginka, 31, Obilňák, 2.IVF - 03/2009 holka + kluk, 11/2011 přirozeně kluk