51

Re: Ivf 2009

Brusinko dekuju tak jsem to zvladla ,dle tveho popisu :P.A zllaticka mas z Ketiku???

Mari tak jsem to tam dopsala,kdy jdu na krev jeste nevim,zitra jedu na ET a ,ze bych byla nejaka natesena to se neda rict,no snad po ceste se to zmeni smile
Ja byla taky jedno IVF na ET az 21DC a po tydnu jsem zacala krvacet,ju jak ja doufala,ze je to zavrtavani a druhy den se rozjela klasicka potvora a ted zase pro zmenu jdu na ET a budu 12 DC.Asi dr. zkousi,dokonce nam tentokrat rekl,ze si nemame nechat delat AH ale jen shaving coz je pry jen nepatrne poruseni obalu,takze jako vzdy na ne davam.....a verim.
Kampak se vydavas na dovolenou,je to by bylo fajn vid ,vedet o tehu a heky si tak odpocivat.Ja jsem ted rada,ze k nam prijede manzelovo syn/15 let/ aspon bude o zabavu postarano,po 10ti letech svolila ex manzelka,ze za nama muze,sice uz to neni dite,ale i tak se na nej tesime.

ostatni zdravim wink

Jana/ 41 let/     6 x IVF,1 X Ket...1 x tehu/6 tt Zamlkle tehu/
JESTE ZE NADEJE JE NEKONECNA

52

Janin, nemáš zač. Od toho jsem tady. Zlatíčka mám z ketíku a ted mám za sebou noční výlet do špitálu. Začala jsem zase krvácet, ach jo. Snad to bude v pořádku. Ale dr. mi potvrdil srdeční akci u obou šmudlíků a pod jedním je hematom, tak asi krvácím z něj.

Pronatal,1 x IVF,2 x KET, (v 37+5 tt) 27.1. 2010 dvojčátka Anička (3680 g a 50 cm) a Kubíček (2570 g a 43 cm)

35 let...... nyní přirozeně 12+0tt

53

BRUSINKO TAK TO TI MOC DRZIM PALECKY!!!!!!vSAK SE TO OBCAS STAVA A HLAVNE,ZE TI REKLI CO A JAK,ZE JSI HNED SLA,JINAK BY SE CLOVEK ASI TRAPIL.vERIM ,ZE TI TO DOBRE DOPADNE wink wink wink

MOJE SEGRA MA DVE BERUSKY 8 MESICNI TAKY Z kETIKU A JSOU TO ZLATICKA..... :P

54

Janin, děkuju. Snad to šmudlíci ustojí.

Pronatal,1 x IVF,2 x KET, (v 37+5 tt) 27.1. 2010 dvojčátka Anička (3680 g a 50 cm) a Kubíček (2570 g a 43 cm)

55

Ahoj berušky,
přeji Vám všem krásné ránko. Před chvílí jsem dorazila z noční, ale ještě musím zajet k mudrovi pro výsledky krve a papíry do špitálu, tak abych neusla, tak Vám aspoň napíšu pár řádků.

Maričko taky jsem pro nechat aktuální postupku nahoře, a v podpisu si to každá můžeme upravit, podle sebe. smile

Brusinko tak moc držím palečky, ať je vše v pořádku.

Jani moc držím pěstičky na zítřejší ET, tobě budou zavádět 3 emryjka, tak to je velikánská šance, budu na tebe moc myslet. smile:)

všem ostatním krásný den.

1xZT, 2xIVF(1x bez ET), 3xnativ, 2IUI

56

Tak už jsem přijela od mudra s papíry, tak už jdu fakt spinkat, jsem úplně mrtvá.

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12221.gif

Přeji Vám krásný víkend

Mari tobě budu držet palečky na krásné // dálnice.

1xZT, 2xIVF(1x bez ET), 3xnativ, 2IUI

57

Hezký den holky smile,

Jani, to jsou krásný zprávičky, takhle po ránu. Moc to budu držet pěstičky, ale minimálně jeden se musí chytit. A že jsi nebyla včera natěšená to vůbec nevadí o to veselejší bude výsledek.....tfu tfuj tfuj tfuj smilewink:P. Postupku máš krásnou smile. A s tou dovo máš pravdu, bylo by to moc příjemný odpočíváníčkos mimi v bříšku, ale......uvidíme smile

Sloní, sladké spinkání smile . A dvě dálnice ta si už nedovedu snad ani představit, ale bylo by to obrovský překvápko před dovo smile. Jo a postupky budeme dělat každý sám a na začátku necháme jednu celou, aby bylo vidět kdo sem vlastně chodí smile.
Dobrou noc smile

Reprofit,dcera8,přirozený nativ, 37+6tt-23.8.se narodilo naše druhé štěstí Marianek- 3650g a 50cm. www.collm.cz

58

Ahojky. Právě jsem se zaregistrovala zkouším, jak se mi podaří odeslat příspěvek.

Já jsem bez vás nějak nemohla být...:cool: Přes víkend se pokusím dočíst tyto vaše příspěvky a napsat, jak to u nás pokračuje nebo spíše nepokračuje. :(

Zítra brzy ráno odjíždím, tak jdu spinkat.

Všechny moc zdravím a jsem ráda, že jsem vás vypátrala...:):):)

59

Koukám, že příspěvek se mi odeslal, ale někteří smajlíci se mi nepřevedly na obrázky. Holt nejsem žádný počítačový génius.... Ale já se s tím postupně poperu a časem to bude O.K.

Dobrou...

60

monik napsal:

Koukám, že příspěvek se mi odeslal, ale někteří smajlíci se mi nepřevedly na obrázky. Holt nejsem žádný počítačový génius.... Ale já se s tím postupně poperu a časem to bude O.K.

Dobrou...

Monik, stačí dělat mezi smajlíky mezery smile

36 let, syn 17 let, 11.11.2009 Ferda a Ferda jsou na světě!!! smile
David 2540g, 47cm a Tobias 1740g, 42cm :-) v 34+0

61

Brusinko, ahojky tak jakpak se citis,je vse v poradku?????Ozvi se kocko :P

Sloniku no 3 embryjka to je dost ,ale ja jsem uz ve veku a tak co rikaji kazde 3 vajicko je dobre,budu tedy doufat,ze aspon 1 vydrzi....jsem tam uz po 7,tak nejak jsem uz strizlivejsi a ne tolik natesena,to zklamani je potom desny....a jak jsi dopadla u mudr???

Mari tak testovat budu 8.7 par dnu po tobe,dobry vid??No moc ti preju na dovcu tu kraaasnou zpravicku....docela me tam prepadla takova ta nostalgii,dali me zase foto embrousku a tentokrat i foto zavadeni,to me dostalo,ale pak jsem jeli na letiste pro manzelovo syna a uz jsem nad tim tolik nepremyslela a v podstate mela myslenky jinde,ted je manza v praci a ja si uzivam GAUCING s mladym/15 let/..... to snim triska az beda....

Moni te zdravim.... wink

62

Ahoj Janin, tak se hlásím:). Pořád mně pobolívá bříško a všelijak mi tam píchá a dloube,ale vypadá to, že špinění snad ustává. Radši to klepu na dřevo. A jestli budeš testit osmého, tak držím palce, to mám narozky tak to by bylo aby nebylo smile

63

Brusi no tak to by bylo hezke na tvoje narozky,hezky odpocivej nic nedelej a pohlad brisko,vsak to bude dobre.....myslim na tebe drz se.Asi si mimiska vytahuji pokojicek,vsak jsou dve,vis??A tak musi mit vic prostoru.... wink;);)

64

Ahoj holčinky, už jsem doma.
Sloníčku, jsem ráda, že jsi tady a moc držím pěstičky na laparo.
Moni, to je moc dobře, že jsi nás našla. Chyběla bys nám.
Vítám Haribo a Janinkovou.  big_smile  Tři oplodněná vajíčka ze čtyř je nádhera. Tak ať jsou tam dvě //
Jinak to počasí je fakt šílené. 
Ze tu chybí ještě Eniska,  ne?
Holky, dá se to nějak nastavit, abych měla ty nejnovější zprávy nejdříve? Jakože se nemusí na poslední stránečku?

Lenza /37/ Fertimed  2IVF dcera 4roky,1KET, 3IVF, 4IVF,  Reprofit  1 nativ 09/09 , 5. 6. se narodil Mareček

65

lenza napsal:

Holky, dá se to nějak nastavit, abych měla ty nejnovější zprávy nejdříve? Jakože se nemusí na poslední stránečku?

Ahojík, jeslti dobře chápu co nevíš, tak stačí když dáš aktivní temata, a pak klikneš na nový příspěvek, je v závorce, vždy u tématu , které chceš otevřít... otevře ti to nejnovější příspěvky, čili poslední stranu na konci diskuze smile

36 let, syn 17 let, 11.11.2009 Ferda a Ferda jsou na světě!!! smile
David 2540g, 47cm a Tobias 1740g, 42cm :-) v 34+0

66

Brusi tak jak je???Uz je to lepsi??? :P:P:P

Lenzi vitej,dekuji za prani k //....snad se me postesti,uz mam tech pokusu za sebou az az ,kolikrat me to uz opravdu stve a mam depky,ze se na to vykaslu,ale ted po zavadeni jsem zase plna ocekavani a nadeje smile:):).Uvidime.......

67

Janin ahoj, dneska od rána už ani kapka, tak snad už se to umoudřilo:)

68

ahojky holky,
tak jsem Vás našla lol
Musím Vás dočíst.
Měste se fajn smile

poradce Just a Nahrin, Obilňák:2xIUI, 10/2009 laparo+hystero - docela OK, výsledky z genetiky OK, 13/1 domluva na IVF

69

Ahoj holky,
tak se také hlásím:), nestíhám moc přispívat, taky se toho u nás moc neděje, teda kromě lítání kolem malý a to je fakt číslo:lol:, takže je pořád legrace.
Mám kontakt na Pusíka a ještě projdu adresář, snad ještě někoho najdu, myslím, že mám kontakt ještě na Adélku, no nevim, podívám se. Teda je to peklo, že nám to na ty naší kecačce takhle utípli:(
Tak pa pa Petra

70

Hezký večer smile,

Jani, to máš pravdu, že budeme testovat skoro stejně, moc ti přeju, aby se aspoň jeden nejlíp 2 mrňouskové chytli smile. Jinak já jsem ho taky viděla, je to strašně krásnej pocit, vidět embryjko na vlastní oči, minule jsem si ho vyfotila, teď ne, ale pořád ho vidím smile. Potom ta tečka uprostřed dělohy je taky moc hezkej, takový malinkatý světýlko smile. Teď si těch miminek budeme zatím užívat, než bude definitivní ortel smilewink

Lenzi, ahojky, co je u tebe nového smile? Pořád vylepšujete domeček smile?

Moni, to je fajn, že jsi nás našla, už se tady pomalinku setkáváme všechny, ještě Eniska by se mohla objevit a další......:):)

Brťka, ty jsi šikulka, že jsi nás vypátrala, je to tady trošku jiný, ale hlavně, že jsme tady spolu smile

PB, ahojky, určitě dej vědět i ostatním smile. To je, ale krásný lítání, tento věk je super, tak si toho pořádně užívejte smile

My jsme byli s pejskem na výstavě a přišli jsme na řadu až o půl třetí, tak jsem úplně ko, půjdu brzo spikat, abych dočerpala ztracenou energii smile:):)....zase do pracovního poměru smilewink

Reprofit,dcera8,přirozený nativ, 37+6tt-23.8.se narodilo naše druhé štěstí Marianek- 3650g a 50cm. www.collm.cz

71

Hezké pondělní ránko smile,

no zase jsem tu  sama, ale chci vám všem popřát hezký sluníčkový den, snad si bouřky dají chvilinku oraz.

Sloníkovi, na dnešek přeju moc moc štěstí ať laparka proběhle hladce a nic ji nebolí.

Jani, a s věkem si nedělej tolik starosti, je tu spousta holek ve tvém věku, které se dočkali i dvojčátek, napsala jsi to správně, že naděje je nekonečná....to se mi moc líbí smile. Pohlaď bříško smile.

Děvčátka hezký a doufám sluníčkový den:):)

72

Ahoj Maričko,
co pejsek, získal nějaký diplom? smile Domeček teď chvilku čeká na řemeslníka, ale to víš, je to pořád na pořadu dne. Dneska jsem konečně přezula auto. :P Jinak furt čekám na tu MS, už mám nafouklé břicho, cítím vaječníky i záda. Ale přeji si to dostat co nejpzději, protože příští úterý jedu až do soboty do zahraničí, takže chci být tady 8. nebo devátý den cyklu na kontrolu. Ať zase neztratím měsíc.
Janinkova, taky se mi moc líbí ta větě, že naděje je nekonečná. Vždycky si to čtu.
Tak holky, držte se.

Lenza /37/ Fertimed  2IVF dcera 4roky,1KET, 3IVF, 4IVF,  Reprofit  1 nativ 09/09 , 5. 6. se narodil Mareček

73

Lenzi, dostala diplom, chybí nám už jen dva tituly a bude český šampion, junior šampion už je , tak ještě tyhle dva a už prdíme na to  smile:). Ta ms to dává pěkně zabrat, vždyť už ji čekáš nějak moc dlouho. Ale když to teď potřebuješ trochu načasovat, tak snad vydrží jak potřebuješ smile . Já jsem zase překvapená, že nemám absolutně žádné předmenstruační pocity, termín mojí ms jsem měla včera a nemám ani prsa citlivá, vaječníky taky nic až mě to děsí. I před normální ms nemůžu na prsa týden před ani lehnout a vaječníky bolí jako hrom. A při stimulkách to bylo ještě horší a teď ani ťuk. Možná mi pomohla trochu ta Aloe, ale i tak je to strašně divný. Dnes v noci jsem se i vzbudila na břichu a říkala jsem si jak to, že mě nebolí prsa, no jsem už asi cvok smile:).

74

Brusinko tak to je moc fajn,drzs se kocko,zacatek je asi na hlavu i kdyz jak rika moje segra...to uz mas strach na cely..nejdriv aby vyslo Ivf a byli//,pak aby ultrz ukazal bublinku,pak srdicko,pak odber plodovky,porod a proste cely zivot tak trochu strach o toho maleho tvorecka.....
Bud opatrna a nech se hyckat wink;);););););););););););)Pohlad brisko smile

Brtka zdravim Te.....

PBtaky te zdravim....

Mariko ja s tim vekem ,bylo hur,ted uz to jde,ted vim ,ze je vic kocek v mem veku co zkousi a navic po Bare Basikove jsem uuuplne klidna big_smile:D:D a taky si rikam ,ze je to moznost darovanych vajicek a nebo adopce i kdyz v koutku duse doufam a verim,ze to zmaknu s vlastnima...cas ukaze.....
Ja mam taky vzdycky fajn pocit kdyz me daji foto embryii a po pravde mam doma uz tech fotek az moc,ted jsem poprve videla jak to zavadi a jak tam vsechny vylozene vklouzky a v tom momente to vyfotili......ty dr. opravdu dokazi zazraky,vid???
Mame jeste tyden vid???Tak jim verme,kolik ti jich zavadeli???
Jeeee jakeho mas doma psika??Ja mam kavalira kinga charlesle spanela,sice neni vystavni,ale je to moje zlaticko,tak trosku me nahrazuje mimisko,ale potvora se chodi mazlankovat k muzikovi a ne ke me roll:rolleyes::rolleyes:,nevim jak to manza dela??????Mozna to neco znaci zadne priznaky ja pokazde mela a nic a naposledy jsem priznaky nemela a byli //....takze......mozna ....drzim co mam,jsi mlada mas hodne velkou sanci smile:):)
to je moje zlaticko
http://img.fotoalba.centrum.cz/img2/5927/9745927_4.jpg

Lenzi ta veta je opravdu supr,mam ji od me kamaradky a ta uz ma dva broucky z IVF-ka.....drzim palecky at ti vyde ta potvora jak potrebujes papa

75

Tak vás jdu zase po dlouhé době pozdravit. Holky, já vám tak závidím, že už máte něco ta sebou. Já jsem děsně nervózní...a to  musím čekat do září. Od tohohle cyklu si nic neslibuju...takových už bylo a od prázdninových IUI vlastně taky ne....