26

Re: Ivf 2009

No zaklikla jsi to dobře, ty ho tam asi stále uvidíš, ale já ho už u tebe nevidím. tak je to v pořádku.

Pronatal,1 x IVF,2 x KET, (v 37+5 tt) 27.1. 2010 dvojčátka Anička (3680 g a 50 cm) a Kubíček (2570 g a 43 cm)

35 let...... nyní přirozeně 12+0tt

27

Brusinka napsal:

No zaklikla jsi to dobře, ty ho tam asi stále uvidíš, ale já ho už u tebe nevidím. tak je to v pořádku.

Jo takže je to tak, že ho vidím já a ostatní ne, tak to jsem ráda.
Jinak gratuluji k bublinkám.

1xZT, 2xIVF(1x bez ET), 3xnativ, 2IUI

28

Sloníku, děkuju smile. Prosím tě ohledně toho mejlíku napsala jsem ti soukromou zprávu, takhle jak to máš ted, tak ti může každý napsat. Jukni do té soukromé zprávy jo? Už jsem to asi vykoumala smile

Pronatal,1 x IVF,2 x KET, (v 37+5 tt) 27.1. 2010 dvojčátka Anička (3680 g a 50 cm) a Kubíček (2570 g a 43 cm)

29

Ona mi adminka odpověděla jako ty přímo tady, no tak pokud to ty nevidíš, tak by to mělo být dobře, no uvidíme.
Pamatuji si tě z neplodnosti, teda tvůj obrázek. No a nechodíš do nového pokojíku Bojujem a nevzdáme se, nebo tak nějak to bylo nejnovější na neplodnosti.?:)

30

Sloníku, chodila jsem tam, ale nemám vůbec žádný kontakt na holky, tak snad nás tu najdou samy. Jdu si zdřímnout, zatím pa.

31

Brusi, oprav na začátku, prosím, doplněnou postupku. Díky

Snažilky:o)
Lenza,
Majdalenka,30,Reprofit,syn 10,1IVF,2KET,1NATIV
Sloník,Reprofit,1x ZT, 2x IVF(1x bez ET), 1 NATIV, 2 IUI, laparo- 29.6.
Stimulantky a čekatelky na //:O)
Marika,33,Reprofit,dcera7,2xmimotěhu,3IVF,1KET,3NATIV,2KET-test 6.7.
Maminky:o)
Elis,Gennet,6IUI,2IVF,*19.1.2009 Klárka
Ginka, 31, Obilňák, 2.IVF *5.3.2009 Lucinka a Lukášek
Madlen, Arleta, 1IUI, 2IVF, * 10.4.2009 Vojtík a Vítek
Hanka139,35,Apolinář,1IVF,*28.5.2008 *Kateřina a Veronika, 1.narozeniny 9,5kg a 73cm

Reprofit,dcera8,přirozený nativ, 37+6tt-23.8.se narodilo naše druhé štěstí Marianek- 3650g a 50cm. www.collm.cz

32

Sloní, jsem strašně ráda, že jsi tady, napiš mi, prosím, do soukromé zprávy mejlíka:o)), kdyby náhodou:o)). Koukám, že jdeš už v pondělí na lapku, Štěpánek má zlatý ručičky, pěkně to tam uoraý tak, aby se to hezky příště podařilo:o)). Jinak ms po lps by měla přijít asi do 14 dnů nebo podle toho kdy ji máš mít, přesně si to už nepamatuju.

Jinak mám po ket, nakonec si sliznice dala říct, brala jsem od 1dc 1 Estrofem a 13dc byla 10mm, nechala jsem si zavést jednoho broučka a 3 ještě zůstaly:o). Rozmrazlili jedno a to mně dali, tak je snad naděje, že by mohl být eventuelně ještě aspoň jeden ketík. Ani nebudu říkat co si přeju, snad se štěstíčko už brzo ukáže i u nás.

Reprofit,dcera8,přirozený nativ, 37+6tt-23.8.se narodilo naše druhé štěstí Marianek- 3650g a 50cm. www.collm.cz

33

Mari tak jsem moc ráda, že si opět můžem psát.
Písla jsem ti raději toho mailíka, tak mi potom napiš do tvůj, ju?
Mari jakej další ketík, to už teď musí na tutovku vyjít.
Moc ti držím pěstičky.
Dnes a zítra jdu na noční, tak zatím ahojky.:)

34

Mari, máte to tam smile

35

Ahoj všem, můžu se k Vám přidat?? Chodím do CAR k Apolináři, zatím jsme byli na 2 konzultacích a bylo nám řečeno, že po prázdninách půjdeme na IVF. Díky prázdninám můžeme zkusit 1 nebo 2 IUI. Tak uvidíme...

36

Haaribo, jasně, že můžeš mezi nás smile. Věřím, že se vám přes prázdniny zadaří a na žádný ivf nebudeš muset smile Napíšu ti takovou postupku, pokud chceš připiš i věk.

Haaribo,Apolinář,po prázdninách 1IVF,teď zkusí 1-2IUI

37

ahjte,chtela bych Vas moc pozdravit a zeptat se,jestli muz mezi Vas snazilky????Snazim se uz 5 let a nic,ma za sebou 5 IVF a 1 KET,tehu jsem byla jen jednou,ale enbryjko se prestalo vyvijet:(:(:(.....Vsechny zdravim

Jana/ 41 let/     6 x IVF,1 X Ket...1 x tehu/6 tt Zamlkle tehu/
JESTE ZE NADEJE JE NEKONECNA

38

janinkova napsal:

ahojte,chtela bych Vas moc pozdravit a zeptat se,jestli muz mezi Vas snazilky????Snazim se uz 5 let a nic,ma za sebou 5 IVF a 1 KET,tehu jsem byla jen jednou,ale embryjko se prestalo vyvijet:(:(:(.....Vsechny zdravim

39

Krásné ránko berušky,
právě jsem dorazila z noční a jdu spinkat, večer jdu ještě na jednu.

Haaribo vítej mezi námi.

Janinko to víš, že se k nám můžeš přidat.

Mari budem ještě stále dělat postupku, ono si to tady můžeš napsat v nastavení do podpisu, čím jsi prošla, takže si to může každá členka upravovat sama a nemuselo by se nic hlídat.:)

Přeji krásný den.
zatím pa

40

Děkuju, holky, jinak je mi 27. My se až tak moc nikdy nesnažili, ale antiko neberu už 4 roky. Oba s manžou jsme podle vyšetření v pořádku, akorát mi už nechtělí vyšetřovat průchodnost vejcovodů - jsme po spoustě břišních operací a tak mají strach, aby mi ještě víc neublížili. Tak se necháme překvapit...;)

41

Dobré ránko smile,

Sloní, tobě spíš dobrou noc smile. Dala jsem si postupku do podpisu, ale ta na začátku je přehledná, když sem někdo chodí míň, tak se o něm skoro neví. No záleží na každém. Mám to taky v podpisu, ale postupku na začátku bych taky nechala a doplňovala aktuálně smile.

Jani, no jasně, že můžeš za námi, vítám tě tady smile. A kdy plánujete další pokus? Je š

Haaribo, doplnila jsem ti postupku, tak si ji taky dej do podpisu a na začátek to přihodí Brusinka smile. S těma operacema je to fakt. Třeba se vám podaří hned IUI a nebudeš muset na IVF, to bude třeba překvápko smile

Haaribo,27,Apolinář,po prázdninách 1IVF,teď zkusí 1-2IUI

42

Ahoj holky, Mariko, Haribo jsem dala do postupky už včera smile

43

Mari tak teda necháme naši hezky přehlednou postupku vpředu a do podpisu si to vždycky dopíšem aktuálně .Je pravda, že někdo sem chodí míň, tak ať máme přehled. smile

Haaribo ta třeba Vám vyjde hned IUI a na Ivfko už nebudeš muset.

Všem krásný den.

44

Sloniku dekuju za privitani,hezky se vyspi na dalsi nocni,kde pracujes,teda jestli to neni tajne...

Haribo preji hodne stesticka,jsi mlada tak to pujde ,dneska dr. dokazi zazraky

Mariko taky dekuji a zdravim te,ja jsem vcera byla na odebirani vajicek,mela jsem 4/v mem veku je to uspech/ a oplodnili se tri takze zitra jdu na ET a zavadet me budou vsechny.Jsem nejaka presla..ani se netesim vzdycky jsem mela elan a ted me to nejak opustilo....snad az bobisky budu mit u sebe tak se me nalada zvedne a budu fandit zlatickam aby se chytili wink Juuuu ty budes za chvilku testikovat vid??To ti budu drzet palecky moc moc moc....taky toho mas za sebou pozehnane,tak snad to ted bude do zdarneho konce;;)

brusinko take posilam pozdrav pro tebe....

45

Ahoj Jani smile

46

Holky, moc Vám všem děkuju za podporu, kéž bych na IVF nemusela...:/

47

Jani, jojo je toho už hodně, tak už bych si ten maličký zázrak taky moc přála smile. A to je paráda, že máš po opu, 3 embryjka jsou krásný a to by bylo, aby se aspoň jeden bojovníček nechytl smile. Já už si teď nechávám zavádět jen jedno, při ivf jsem si nechávala 2, ale stačí mi jedno mimi smile. Jani a napiš si, prosím, do podpisu postupku ať je hezky vidět jak na tom jsi. Já tentokrát na testování nějak nemyslím, vždycky jsem testovala jak o život od 6 dne  a tentokrát nemám testy a ani se mi nehce, navíc jsem teprve 3 den, takže na tom budeme hodně podobně, tobě moc přeju, aby to byl už poslední pokus a ty šla hezky k těhulkám smile

48

Brusinko blahopreju k dvoum bublineckam a preju krasna srdicka na ultrz.2.7 je zachvilku tak se hezky opatruj....

Marikoono je lepsi netestovat,ja jsem nikdy netestovala jen jednou kdyz jsem mela nadherna embryjka a vsichni z nich byli uneseny v Caru a rikali na 99% to bude tehu,a udelal jsem si test den pred tim nez jsem sla na kreva  tam nic nebylo,ani si neumi spredstavit jak jsem z toho byla znicena a ubrecena a to jsem se zarekla,ze ne ,ze testovat uz nebudu do predu,ze vzdycky pockam az na krev po 14 dnech od OPU.
Ja tam mam u podpisu co mam za sebou a co jeste tam pisete???Teda abych se priznala ,nejak me nejdou smajilici a ani obrazek u jmena,jsem nejaka leva na to.....:/

49

Janin, děkuju. Snad to bude v pořádku. Smajlíky ti  půjdou, když uděláš za slovem mezeru a pak klikneš na vybraného smajlíka. A obrázek si nahraješ v profilu, tam jak je avatar.

50

Jani, jen tam připiš, že jsi měla opu a kdy jdeš na et a po etu tam můžeš připsat kdy budeš mít krev smile
Jinak ikonky jsou moc hezký na www.ikonky-kvalitne.cz, vybereš pravou myší zkopíruješ a potom vložíš přes avatar jak píše Brusinka. Se smajlíkama jsem tady pobavila já, protože jsem nedělala mezeru za slovem a nešlo to, takže je to tak jak píše Brusinka.
Tak takový zážitek s tím, že je to skoro stoprocentní jsem měla taky, zklamání znáš i ty, i tak jsem vždycky testovala, ale tentokrát si testnu až opravdu 13dc, protože druhý den jedeme na dovolenou, tak chci vědět jak to dopadne k vůli vysazení léků. Je taky možné, že dřív příjde ms, protože jsem byla na ket až 20dc, takže na svůj 26 denní cyklus budu hodně přetahovat. Nikdy jsem to tak neměla, takže zase nevím co bude  smile