26

Re: nativ 2009

Marika ty si zlatíčko tak aj ja ta poprosím doplnit mi udaje do postupky:
3synovia prirodzene-21,18,12r.-1IVF,2XNATIV-neuspešne,HSG,5.8-nástup do nemocnice na laparoskopiu -spriechodnenie vajíčkovodov

27

co se mi to povedlo roll roll roll lol

28

Ahoj holky:)

Jsem moc ráda,že jsme se tady našly:)

Limetko prosím tě pošleš i mě soukromou zprávu...tuším,ale nejsem si jista...kdo jsi:)

Maričko tedy to je fofr...krásná zprávička:)...držím pěsti:)

Labusko jsi holka šikovná,já při opisování kódu také znovu odmaturovala:)  Jinak bříško mám prý veliké...tedy všichni to říkají...tak asi čekám slona nebo co:oD Jinak je mi zatím dobře,tak jsem ráda:)

Magi přišel ti nějaký mailík? Mě nešel žádný odeslat na tvůj mail...nevím proč.

Holky napište mi(kdo chcete) na petromilla76@seznam.cz vaše mailíky a kdo chce,může napsat i tel.číslo,až budu mít všechny,tak vám to všem přepošlu v jednom mailu...pro sichr:)

Jinak moc zdravím a přeji hezký večer:)

29

Limetko, šikulka, za chvíli se do toho dostaneme, jen by mě zajímalo, jak se ta postupka dává na začátek, psala tady Brusinka, asi naše administrátorka:o)), mohla by zase nakouknout a poradit jak na to:o))
Labu, ještě napiš, prosím, věk:o)

Reprofit,dcera8,přirozený nativ, 37+6tt-23.8.se narodilo naše druhé štěstí Marianek- 3650g a 50cm. www.collm.cz

30

Marika jasnačka-už od nedele :(:(38

31

Peťko, taky přihoď postupku:o). Přišel ti mejlík ode mě? A slona určo nečekáš, bude to kluk jako  buk.o)

Reprofit,dcera8,přirozený nativ, 37+6tt-23.8.se narodilo naše druhé štěstí Marianek- 3650g a 50cm. www.collm.cz

32

maričko máš soukr. zp. ode mne!!nahoře na liště smile
jinak myslím,že postupku nám hodí moderátor do prvního příspěvku..a to je tady momentálně Brusinka takže bud počkat až se objeví,nebo jí poslat sokr,zp.

33

Petka len nech bruško krásne rastie  to je známka toho že sa má drobček k svetu ozaj kolký si už týžden?-ale nám to uteká ani sa nenazdáme a budeme ti blahoželat k narodeniu maličkeho pokladíku

34

marika napsal:

Limetko, šikulka, za chvíli se do toho dostaneme, jen by mě zajímalo, jak se ta postupka dává na začátek, psala tady Brusinka, asi naše administrátorka:o)), mohla by zase nakouknout a poradit jak na to:o))
Labu, ještě napiš, prosím, věk:o)

O posun požádejte Brusinku nebo vám to tam pošoupnu já. smile Stačí poslat Soukromou zprávu.

admin

35

Petromilla76,32,syn 11-přirozeně,1.ivf-mimotěhu,1nativ,2.ivf...čeká kluka,23tt,TP 16.10.:)

36

PeŤko máš ji tam wink
Mari ještě by tady mohli vychatat "upravovat příspěvky"tak by šli opravit případné chyby,nebo dolpnovat příspěvky a nemuselo by se čekat na moderátory

37

kočky ak by som chcela aj ja nejaký obrázok ako si ho pridám?-prosím poradte mi

38

limetka napsal:

PeŤko máš ji tam wink
Mari ještě by tady mohli vychatat "upravovat příspěvky"tak by šli opravit případné chyby,nebo dolpnovat příspěvky a nemuselo by se čekat na moderátory

Zatím funkci, kdy si můžete upravovat příspěvky nespustím. Je nachystaná, ale je mnoho důvodů ji nechat prozatím vypnutou. Děkuji za pochopení. Více přes Soukromé zprávy.

admin

39

LABUŠKO, v profilu máš nastavení avatar, tak tam si obrázek nahraješ.

Pronatal,1 x IVF,2 x KET, (v 37+5 tt) 27.1. 2010 dvojčátka Anička (3680 g a 50 cm) a Kubíček (2570 g a 43 cm)

35 let...... nyní přirozeně 12+0tt

40

Labu, na www.ikonky-kvalitne.cz, tam si vyber nakopíruj a potom v profilu avatar ho vložíš:o).

41

Brusi tak tě budeme muset stále zneužívat wink
Peťko  moc děkuji http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/96/196.gif

42

Limetko, omylem jsi napsala labusce k nám do čekanek. Tam jsem to smazala a tady ti to kopíruji:
Re: Pro ČEKANKY na KET, IVF a miminkaLábusko tady si vyber ikonku http://ikonky.kvalitne.cz/ /třeba/nebo jakýkoliv jiný obrázek

Pronatal,1 x IVF,2 x KET, (v 37+5 tt) 27.1. 2010 dvojčátka Anička (3680 g a 50 cm) a Kubíček (2570 g a 43 cm)

35 let...... nyní přirozeně 12+0tt

43

Brusinko lol:lol: ted to hledám,kam sem to hodila big_smile

44

Brusinka napsal:

Limetko, omylem jsi napsala labusce k nám do čekanek. Tam jsem to smazala a tady ti to kopíruji:
Re: Pro ČEKANKY na KET, IVF a miminkaLábusko tady si vyber ikonku http://ikonky.kvalitne.cz/ /třeba/nebo jakýkoliv jiný obrázek

a pak tady do "profil" klikneš "avatar" skopíruješ adresu vybraného obrázku smile

45

Mari mailík mi přišel:)

46

Díky:o)

Peťko, tak je o ok:o)).

A už se jdu učit nebo tady strávím celou noc u postupek, ale vypadá to na začátku už hezky, že jo:o)))

47

Limetka ,BVrusinka -dakujem  vdaka vám mám už aj ja obrázok:)

48

Lábu šikulka smile
tak beruny já se taky loučím a věřte,že mám hned hezčí den,že jsem vás všechny zase viděla,Děkuji holky moje!!

49

Limetka-dobru noc -idem aj ja a tiež sa mi bude krajšie buvat že som vás našla:)
Marika tak nech sa ti darý v učení

50

Ahoj děvčata jsem moc šťastná, že jsme se našly.
Mě dnes na tyto stránky poradila kočka, se kterou se tady scházím z neplodnosti smile.
Domi, 5xIVF, 4xnativ, 5xnativ ?, momentálně návštěva u Františka do 29.6. smile

Domi - zázrak přírody je mezi námi a jmenuje se Adélka