1

Téma: profuky

Dobrý večer,
  čeká mě vyšetření průchodnosti vejcovodů - profuky, doktor mi doporučil variantu bez narkózy, řekně te mi prosím, jaké s tím máte zkšenosti. Mám se bát, bolí to ? Díky moc.

2

Re: profuky

ahoj kleo,já s tím sice zkušenosti nemám,ale moje známá ano,ty chodíš do nějakého CAR?já jsem četla,že dnes už se to moc nedělá,prý je lepší laparoskopie v narkoze,protože když ti zjistí srůsty,tak je můžou odoperovat,a ty profuky jsou prý dost nepříjemné,ale dá se to vydržet,já být tebou,tak bych se spíš ještě zeptala ještě jiných odborníků,přeji hodně štěstí

3

sisito napsal:

ahoj kleo,já s tím sice zkušenosti nemám,ale moje známá ano,ty chodíš do nějakého CAR?já jsem četla,že dnes už se to moc nedělá,prý je lepší laparoskopie v narkoze,protože když ti zjistí srůsty,tak je můžou odoperovat,a ty profuky jsou prý dost nepříjemné,ale dá se to vydržet,já být tebou,tak bych se spíš ještě zeptala ještě jiných odborníků,přeji hodně štěstí

Ahoj, před rokem jsem měla mimoděložní těh. a to se snažíme už dva roky, laparoskopicky mi odebrali jeden vejcovod. Můj gyn. mi doporučuje právě profuky a ne narkózu, nic pěkného jsem o tom neslyšela. Pokud to bude neprůchodné, půjdu snad už na IVF, to čekání je nesnesitelný.
Děkuju za radu.

4

Ahoj Kleo, tak ja mam za sebou profuky bez narkozy i s narkozou pri laparoskopii. Pro mne to bylo nejhorsi vysetreni meho zivota, ale prezila jsem to. Nektere holciny to zvladaji lepe jine zase hure zalezi asi jaky kdo ma prah bolesti. Timto te ,ale nechci nijak strasit. Drzim palce at, to moc neboli a vejcovod je pruchodny.

1 IVF, 1KET 2008 negativni. Listopad 2010 Nativ. 16.8.2011 dcera Beatrice 2480gr. 50cm

5

ahoj kleo,tak to je mrzuté s tím mimoděložním,držím palečky,ať se brzy zadaří.nejlépe přirozeně,a uvidíš,jak se rozhodneš s těmi profuky,já nejsme žádné bolístko,ale bála bych se,že budu mít stejný zážitek jako blanka,tu zdravím a držím poalušky

6

Ahoj Sisito, dekuji a ja tobe gratuluji k tehotenstvi:).

1 IVF, 1KET 2008 negativni. Listopad 2010 Nativ. 16.8.2011 dcera Beatrice 2480gr. 50cm

7

Ahoj, já to mám taky za sebou. Řekli mi, že po injekci, nic neucítím, tak mě ta bolest pak zaskočila. Je fakt, že to netrvá dlouho, takže se to dá přežít. Teď kdybych se měla rozhodovat, tak asi bych brala tu narkózu. Ale nechci strašit, každý to má jinak..

klea12 napsal:

Dobrý večer,
  čeká mě vyšetření průchodnosti vejcovodů - profuky, doktor mi doporučil variantu bez narkózy, řekně te mi prosím, jaké s tím máte zkšenosti. Mám se bát, bolí to ? Díky moc.

8

Ja som bola na hysteroskopii bez narkozy a dalo sa to v pohode vydrzat.

4xIUI, 3xIVF, 1xKET, 2xIVF soft, MA, KET, IVF soft april 2011