1

Téma: Nativ

Ahoj holky, potrebovala bych nejake info ohledne nativu s minimalni stimulaci v Reprofitu. Kolik stoji a cim se stimuluje? Jsem samoplatce, tak proto zvazuji o nativu nez o Ivf. Momentalne stimuluji clostikem reaguji dobre, ale nedari se mi otehotnet, muj gynekolog mi dava jeste dve mesice na to abych otehotnela a pak mi doporucuje umele oplodneni kvuli veku. Mezi tim mi necha udelat genetiku a ja sama pujdu na imunologii. Dekuji predem za odpovedi.

1 IVF, 1KET 2008 negativni. Listopad 2010 Nativ. 16.8.2011 dcera Beatrice 2480gr. 50cm

2

Re: Nativ

Ahoj Blanko...
Já jsem za nativ v Reprofitu platila: 10000,- Kč ( kontroly, ultrazvuky, odběr vajíček v narkóze, 3 denní kultivace + transfer ), navíc 1000,- Kč za ICSI za každé vajíčko + léky ( Clostil na recept, tzn. za pár Kč + 3 amp Menogonu á 300,- Kč), takže celkem cca 12 000,- Kč....

3

xkata78 napsal:

Ahoj Blanko...
Já jsem za nativ v Reprofitu platila: 10000,- Kč ( kontroly, ultrazvuky, odběr vajíček v narkóze, 3 denní kultivace + transfer ), navíc 1000,- Kč za ICSI za každé vajíčko + léky ( Clostil na recept, tzn. za pár Kč + 3 amp Menogonu á 300,- Kč), takže celkem cca 12 000,- Kč....

Xkata - dekuji za odpoved. Gratuluji k tehu, a vidim, ze uz to mas za par a budes maminkou. Kolik jsi mela vajicek? Da se jit hned po nezdarenem nativu na dalsi v nasledujicim mesici? Jinak ta cena je slusna.

1 IVF, 1KET 2008 negativni. Listopad 2010 Nativ. 16.8.2011 dcera Beatrice 2480gr. 50cm

4

Blanko, děkuji... byl to můj první nativ po dvou neúspěšných IVF v Praze a hned se zaařilo, i když jsem měla nakonec jen jedno vajíčko a manžel velmi mizerný spermiogram, tak mi po 72 hod zaváděli ukázkové 8 buněčné embryjko...
Jinak si myslím že záleží na tom, jestli je nativ přirozený, tzn. že se odebere pouze to vajíčko, které Ti uzraje v přirozeném cyklu bez stimulace, to si mslím, že se může jít znovu hned další měsíc...
Pokud se stimuluje nějakými léky, doporučuje se pauza asi měsíc....

5

Xkato - je to velmi prijemne cist kdyz se to nekomu podari, dava mi to nadeji .  Na REPROFIT jsem cetla zatim samou chvalu, takze si myslim, ze tam budu v dobrych rukou a ne jak nektrera centra, ktera jen ryzuji prachy. Ja uz byla na jednom IVF i Ketu bohuzel neuspesne.  Na podrobnosti se pak zeptam primo doktora. Pristi mesic se tam asi objednam, musim si to nejak naplanovat protoze ziji v zahranici. Jeste jednou ti dekuji  apreji ti hodne stesti.

6

Ahoj BLANI, - já jsem prošla taky několika centry --- až v reprofitu jsem otěhotněla. Čekali jsme na mimi 7 let, mám za sebou 8 ET ---- už jsme byli i v pořadníku o adopci, protože jsem nevěřila, že někdy budu mít svoje vlastní děti!!! V jednom centru už mi i naznačili, že bych měla uvažovat o dárkyni oocytů ----- pak jsem našla reprofit, úplně jinej přístup, nic se nevzdává, plno optimismu, kdykoli jsem cokoli potřebovala, měla nějakou otázku,ať  už telefonicky, nebo přes net ---- vždycky jsem dostala odpověď -------- no a výsledek --- mám po tolika letech dvě krásný zdravý děti!!!!!! Přeju hodně štěstí!!!!!

38let, 5x IVF, 3x KET, 29.6.2009 - Arnoštek 2,61 kg/46 cm a Terezka 2,68 kg a 47 cm
http://www.modrykonik.cz/album/album.ph … mID=481444

7

Ahoj Kacko- gratuluji ke krasnym drobeckum. My uz se snazime taky 7 let, a nekdy uz nemam silu jit dal. Manzel z umeleho oplodneni neni moc nadseny, protoze v minulem centru jim slo opravdu jen o penize. Rekla jsem mu, ze na reprofit jsem cetle same dobre recenze a pokud mi budou delat nativ s minimalni stimulaci, tak to neni az tak prehnana castka. Moc dekuji, hned se citim lepe. Preji Ti take hodne stesti a deti at ti jen prospivaji.

8

Ahoj Blani,také jsem od června v Reprofitu  smile  byla jsem na nativu s clostíkem a měla jsem 8 vajíček a 8 embryí,sice se nezadařilo,ale máme zamraženo  smile  (a v Praze po clostíku jen 1 vajíčko)   
Jen k té ceně:nativ stojí 13 tis + 1.000 za ICSI jednoho vajíčka
Zamražení 4.000 a rozmražení ket  5.000
Jinak jak píše Káta,minimálka je dobrá a za léky platíš minimum.

Já platila 13.000 nativ
                 4.000 ICSI   a 4 vajíčka jsem nechala oplodnit přirozeně
                  1.200 za 3 ampilky Bravelle
            +    4.000  za zamražení

Káto,tebe zdravím a přeji brzký úspěšný porod  smile 
také jsi mi radila a mooc ti za to děkuji  smile

3 IVF 2nativ Podolí   nyní Reprofit

9

Fazolko - dekuji za upresneni info. Drzim palce pri dalsim pokusu, at uz je uspesny.

10

Ahoj holky, mě bude letos 43 a taky se chystám na IVF s minimální stimulací. Můžete mi napsat, třeba neveřejně,ve kterém CAR jste nebyly spokojené? Děkuji moc a přeji vám krásná a zdravá babulátka wink

11

Ahoj mamčobabčo, já Ti jen napíšu, kde jsem byla velmi spokojená a to je Reprofit Brno a myslím si, že Ti to tady potvrdí každý, kdo tam byl... mně se tam povedl hned první nativ s minimálkou po dvou neúspěšných IVF v Praze...

12

xkata78 napsal:

Ahoj mamčobabčo, já Ti jen napíšu, kde jsem byla velmi spokojená a to je Reprofit Brno a myslím si, že Ti to tady potvrdí každý, kdo tam byl... mně se tam povedl hned první nativ s minimálkou po dvou neúspěšných IVF v Praze...

Já mám totiž nejblíž do Budějek 50km. Praha asi 120km a Brno 150km. Ale na to Brno čtu jen samou chválu, tak se nemůžu rozhodnout, jestli zvolit co je nejblíž (bylo by to nejlepší hlavně kvůli partnerově práci, protože přece jen Brno je celodenní výlet) nebo to risknout, že to v práci  zkousnou. Nechceme totiž o tom nikomu říkat, kdyby to nevyšlo, nemusí o tom nikdo vědět.

Právě by mě zajímalo, jestli někdo nemá zkušenost s těma Budějkama?