1

Téma: Výzkum neplodnosti

Dobrý den, jsem studentka katedry psychologie a ve své diplomové práci píši o psychologických aspektech asistované reprodukce. Myslím si, že klienti center asistované reprodukce často prochází velice náročným procesem, který může ovlivňovat celý jejich život. Tomuto tématu do dnes není věnovaná dostatečná pozornost a já se snažím, v rámci svých možností, tuto skutečnost změnit.
Ráda bych Vás, které máte zkušenost s asistovanou reprodukcí, poprosila o účast ve výzkumu. Informace Vámi poskytnuté jsou zcela anonymní a slouží pouze k pochopení problematiky.
Výzkum probíhá hlavně metodou rozhovoru. Ráda se přizpůsobím Vašim možnostem a přijedu ve Vámi zvolený čas na jakékoli veřejné místo, které si zvolíte. Preferuji kavárny (ráda Vás pozvu například na kávu). Samozřejmě pokud by Vám forma rozhovoru nevyhovovala, ale i tak byste byly ochotné se výzkumu účastnit, tak Vám ho mohu poslat na email.

Děkuji, pokud jste se dočetly až sem. Jestli máte zájem mi pomoci a podělit se o zkušenosti, tak  budu moc ráda, když se mi ozvete na email: behavamagdalena@email.cz

Mnohokrát děkuji.
Magdalena Běhavá

2

Re: Výzkum neplodnosti

Dobrý den,
pokud mi pošlete informace o své práci, rád se na ni podívám.  texl@sanatoriumhelios.cz