1

Téma: Kontrola po úspěšném otěhotnění

Dobrý den pane doktore,

měla bych rychlý dotaz ohledně návštěvy u Vás. Podařilo se nám přirozeně otěhotnět (aktuálně jsem v tt 12+2), ale vzhledem k tomu, že jsme prošli vyšetřením i u Vás (výsledek byl ten, že mám vyšší BI a nasazen Prednison5), vím, že je potřeba se objednat. Chtěla jsem se zeptat, ve kterém týdnu doporučujete. A jak Vás zastihnout - volám dnes celé dopoledne na číslo 296 511 388, ale bez úspěchu.

Děkuji a přeji hezký den!

Adéla

2

Re: Kontrola po úspěšném otěhotnění

Vážená paní,
uvedené telefonické spojení již neplatí, neboť jsem ukončil práci v ÚPMD v Podolí a odešel do důchodu. Pracuji ve zkráceném režimu ve firmě AREPIM, která se zabývá stejnou problematikou.
Pro kontakt se mnou v naléhavých případech doporučuji můj soukromý mobil - pokud uvedete na tomto webu e-mailové nebo telefonické spojení na Vás, sdělím Vám podrobnosti.
Zdraví J. Madar

3

Re: Kontrola po úspěšném otěhotnění

Dobrý den, děkuji. Není to akutní, nicméně bych ráda s někým zkonzultovala další postup. Jak určitě pochopíte, svůj kontakt zde nechci dávat. Je tedy možnost Vás zastihnout na tel. čísle v AREPIM nebo bude lepší se obrátit přímo na Vašeho nástupce? Děkuji moc za vstřícnost a pomoc!