1

Téma: Podpůrný program pro páry s idiopatickou neplodností

Vážená budoucí maminko/tatínku,

nabízím Vám možnost zúčastnit se podpůrného programu pro páry, které mají problémy s plodností. Náplní programu jsou především relaxační techniky, techniky s dechem a tělem, tanečně-pohybové aktivity a také jógové ásány na stimulaci reprodukčních orgánů. Ve všech metodách se budeme snažit o to, abyste se uvolnili, odpočinuli, abyste v tomto náročném období měli se svým partnerem na sebe opět chvíli čas, abyste lépe poznali vlastní tělo, abyste si zacvičili jógu, která má všestranně pozitivní účinky jak na tělo, tak na mysl a vybrané pozice také na reprodukční systém. Zároveň se můžete setkat s ostatními páry se stejnými problémy a sdílet své pocity.

Podmínky programu:
•    vhodné pouze páry
•    příčina neplodnosti není biologického původu
•    možnost dlouhodobé spolupráce
•    chuť vyzkoušet jinou alternativu, něco nového
•    souhlas podílet se na výzkumu

Důležité informace:
•    začátek programu v lednu 2016
•    program trvá 6 měsíců (1x14 dní),
•    délka jednoho setkání 2-3 hodiny
•    program je zdarma

Jsem studentkou psychologie ve 4. ročníku, dále studuji tanečně-pohybovou terapii a jsem lektorka jógy. Všechny použité metody jsou schváleny a vycházejí z praxe, z již vyzkoušených a úspěšných programů. Výsledky budou použity v diplomové práci, ale především jde o snahu navázat na program praxi a dále se zabývat a působit v této oblasti.

Pokud právě Vás tato možnost zaujala, nebo máte jakékoliv dotazy, prosím neváhejte a kontaktuje mne:
e-mail: nicola.machalova@gmail.com
telefon: +420 777 275 983