26

Re: hodnoty HCG 2

ale co jsem psal o kontrolních odběrech krve platí i pro klasické stimulace.

prim MUDr Pavel Texl

27

Veľmi pekne ďakujem, čo sa týka klasického ivf a softu rozdiel je len vo výške dávok? Pretože v centre v ktorom som bola sme sa dohodli na softe pri tom prvom mi dali slabé davky a boli len tie 2 vajicka a pri druhom bol presne ten isty postup aj opu bolo na 12 den  akurát zvýšili dávky a bolo 9 vajicok a potom mi povedali, ze to bolo vlastne klasicke ivf a ani pri jednom mi nebrali kontrolne krv.

28

Dobrý den,
tak jak píšete. Rozdíl je jen v dávce léků. Některá centra říkají pacientkám, že dělají soft protokol a přitom použijí dávky až 300 j FSH. I to jsem viděl a slyšel........Za běžnou dávku považuji 150 j FSH, za maximální 300j.
Nativní cyklus je bez léků a soft bych viděl při dávce do 75j denně.
Můžete pak použít dlouhý nebo krátký protokol, použít rozdílné léky, ale vždy doporučuji kontrolovat z krve hodnoty hormonů.

prim MUDr Pavel Texl

29

Dobrý deň, pán doktor veľmi krásne Vám ďakujem za Vaše rady za Váš čas... S pozdravom Katka

30

Dobrý den,
tak nyní už jen trochu toho štěstíčka

prim MUDr Pavel Texl

31

Dobrý deň pán doktor, chcela by som sa veľmi pekne spýtať, vy pôsobíte v Brne? Dalo by sa k Vám niekedy po lete objednať? Ďakujem pekne Katka

32

Dobrý den,
určitě, kontaktujte, prosím, koordinátorky na tel. čísle 549523258.

33

Dobrý deň pán doktor, tak už sme boli u Vás na konzultácii a budeme plánovať u Vás ivf. 10.8 sme boli u Vás. Len som sa chcela ešte spýtať či odporúčate pre istotu užívať aj fraxiparin už pred vkladom preventívne ( i keď hematológia bola v poriadku) a aspirinu mne aj manželovi, keď už mám za sebou toľko neúspechu. Ďakujem krásne za odpoveď s pozdravom Katka.

34

Děkuji za důvěru a přeji hodně štěstí

prim MUDr Pavel Texl