1

Téma: Které centrum vybrat?

Ahoj holky, po 10 letech od poslední návštěvy centra asistované reprodukce stojím opět před cestou za miminkem. Rozhodujeme se, která klinika je ta nej...Neumím se absolutně rozhodnout. Naposledy jsem podstoupila inseminaci, což byla ztráta času, vzhledem k mému PCOS, anovulační cykly a partnerovu spermiogramu. Takže chceme hned IVF+ISCI, čas nám neúprosně šlape na paty. Druhá věc je, že nastupuji do nového zaměstnání a neumím si představit, že budu žádat stále uvolnění z práce. Jsem ve stresu, jelikož nevím, jak vše sklubím. Umožňují soukromé kliniky návštěvy o víkendech? Nebo všude jen přes týden.
Děkuji za případné odpovědi.

2

Re: Které centrum vybrat?

Ahoj Mili,
nevím, z jakého města jsi, ale pokud je klinika na úrovni, určitě umožní návštěvy i o víkendu a večer, konzultaci po telefonu a mailu, spolupráci s Tvým gynekologem atd...

3

Jižní či severní morava jsou pro mne schůdné. Zatím zvažuji na základě diskuzí Reprofit. Opravdu nevím. Právě přizpůsobení se klientovi je pro mě teď docela důležité. Asi tam zavolám a zeptám se hned na to, zda je možné docházet i po práci či o víkendech. Např. FN Omlmouc toto asi jako státní zařízení neumožňuje, předpokládám. Děkuji za odpověď!

4

Mili, já mám prvního syna z Reprofitu v Brně a teď mám za sebou 2 IVF v Heliosu (taky Brno)
Obě centra můžu s čistým svědomím doporučit, co se vstřícnosti týče a i co do odbornosti.
Ze Sanatoria Helios tu na webu odpovídá na dotazy prim. Texl, můžeš mu zkusit napsat dotaz wink
Držím palce, ať je Tvůj výběr úspěšný wink

5

Děkuji moc. Jestli můžu dotaz, ráda bych se zeptala, co tě vedlo ke změně sanatoria? Děkuji.

6

Mili, pošlu Ti soukromou zprávu wink

7

Ahoj,
Nedávno som narazil Intersono IVF kliniky, ktoré sa zdajú byť spoľahlivé a dobré voľby pre budúcich rodičov. Táto klinika sa nachádza na Ukrajine Užhorodu. Lekári pomôcť párom zažiť šťastie budúce rodičovstvo. Takisto sa špecializujú na vykonanie IVF cykly, Surrogasy cykly a darcovstvo vajíčok. Okrem neho majú veľmi dobré výsledky v tehotenstva sadzieb a ponúkajú rôzne programy. Aj návštevy cez víkend. Tiež vyzdvihnúť priamo z letiska.

8

Ahoj, my jsme byli na klinice ve Zlíně. Máme to kousek od domova, tak jsme nechtěli nikam daleko dojíždět. Byla sem moc spokojená. Za 14 dní mám termín porodu.

9

Už se nám to krátí a moc se těšíme :-) občas už mám i docela velký poslíčky.

Naposledy upravil: Kiki874 (27.04.2018 17:30:25)

10

Tak moc gratuluji, nás celý ten kolotoč teprve čeká, ale už se těším.

11

Bude to naše opravdu vymodlené miminko. Přeji ať vám taky všechno dobře dopadne