1

Téma: Navrhněte si sami nové témata (fóra), které zde chcete mít

Pomozte nám, prosím, vytvořit na tomto fóru nové témata (fóra), které vás zajímají. Napište, které téma zde postrádáte. Budeme rádi za každý nápad a postřeh. Bude-li to v našich možnostech, rádi vám vyjdeme vstříc. Návrhy pište sem do tohoto příspěvku.

2

Re: Navrhněte si sami nové témata (fóra), které zde chcete mít

Třeba někdo, kdo se chystá na IVF s darovanými vajíčky nebo kdo již je těhulka nebo maminka z darovaných vajíček.
Samotnou mě to čeká, pokud se mi nepovede tento poslední pokus s mýma vlastníma.
Pár holek se stejným problémem je tady taky. Tak se možná tohle téma taky chytne.
Děkuji
chiko

34let, 1xIUI,3xIVF, přirozeně //, TP 8.7.2011, máme Julinku 9.6.2011 35+6
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/lucik32/

3

a co takhle život po spontáním potratu uvítala bych spřízněné dušičky které by i pomohli překonat tohle děsné období

15.7.2010 Magdalénka narozena ve 34tt 2040g a 46cm 15.3(8měsíc) má 9380g a 74cm kočička moje milovaná

4

Myslím,že Minibazárek,by mohl být více nahoře...třeba před CAR,možná by potom byl více využíván...

5

petromilla76 napsal:

Myslím,že Minibazárek,by mohl být více nahoře...třeba před CAR,možná by potom byl více využíván...

Minibazárek je dole, protože není nijak přímo spojený se zaměřením stránek. Záleží jen na uživatelkách, zda použijí kolečko na myši a "projedou" fórum celé. Všechno chce svůj čas, určitě si zvyknou a bude hojně využívaný. smile

Šárka

6

Chiko napsal:

Třeba někdo, kdo se chystá na IVF s darovanými vajíčky nebo kdo již je těhulka nebo maminka z darovaných vajíček.
Samotnou mě to čeká, pokud se mi nepovede tento poslední pokus s mýma vlastníma.
Pár holek se stejným problémem je tady taky. Tak se možná tohle téma taky chytne.
Děkuji
chiko

Dárcovství vajíček momentálně řešíme spolu s jedním serverem, který se této problematice věnuje. Bude zde na fóru možnost dávat žádosti (Daruji vajíčka (oocyty) - Hledám dárkyni (oocytů)). Řeší se legislativa a provozní věci.

K tomu bude i samostatné "téma - fórum", kde se můžete ptát na cokoliv, co je s touto problematikou spojené včetně vzájemné podpory.

Šárka

7

oliii napsal:

a co takhle život po spontáním potratu uvítala bych spřízněné dušičky které by i pomohli překonat tohle děsné období

Děkuji za návrh. S největší pravděpodobností ho použijeme. smile Napište mi, prosím, jak se má toto téma jmenovat včetně popisu, tak jak to je na fóru.

Příklad:
Čekanky
Pro všechny, které čekají na IVF a vše s tím související. Přidejte se k nám.

Šárka

8

nějak se  mi to rozhodilo :( tak ještě jednou

TĚHOTENSTVÍ SE ŠPATNÝM KONCEM
aneb život po potratu - pro všechny co čekali vytoužené miminko, ale příroda rozhodla jinak

15.7.2010 Magdalénka narozena ve 34tt 2040g a 46cm 15.3(8měsíc) má 9380g a 74cm kočička moje milovaná

9

máte fora snažilky umělinky čekanky a co takhle těhulky vždyť by mělo být téma nebo  chlíveček kam by se měli těhulky přestěhovat když už nepatří mezí ty co se snaží tam si můžou předávat zkušenosti fotky kočárků atd je ti hodně holek které sice jsou rády že se druhým vede ale nepotřebují zrovna drásat nervy koukáním na kočárky postýlky a tak

Sorry holky pro mě je třeba ted těžký sem chodit a číst si Vás a myslím že nejsem sama kdo tohle období měla nebo má a proto by těhulnky měli mít svůj chlívek komu to nevadí může chodit za nima do příslušného fóra

10

Administrátorko,
prosím jak mohu založit nové téma : pletení na mimika
chtěla bych aby mě děvčata pomohly a daly nějaké tipy na pletení.Ráda pletu ale došla mi inspirace.Prosím pomůžete mi??
Květa

35 let,1992 narozen syn Tomáš,2004-Sanus HK(3x IVF-1xZT,1x bioch. těhu),2008-Unika (1x IVF,1xKet),2009-Reprofit (IVF-čekáme 1 chlapečka-David 8.2.2010),http://kveta1974.rajce.idnes.cz/