1

Téma: Dotazy, návrhy a žádosti o radu

Jelikož se hromadí žádosti o rady a další věci spojené s funkcemi na fóru, vznikla tato diskuze.

Máte-li dotaz, návrh nebo potřebujete radu, pište sem do této diskuze. Je nutné konkretizovat dotaz přesně (např.: Dobrý den, nevím jak vložit obrázek do příspěvku, prosím, poradíte někdo?).

Každé z vás, která zde zanechá dotaz, bude odpovězeno buď některou uživatelkou zde v této diskuzi nebo přes Soukromé zprávy - podle povahy dotazu, popř. pošlu odpověď já.

Pokud máte problém s orientací na fóru, prosím, věnujte alespoň 2 hodiny času jeho procházením a zkoušením funkcí. Napsat po 5 minutách na fóru, že se zde neorientujete - není rady ani pomoci.

admin

2

Re: Dotazy, návrhy a žádosti o radu

Dobrý den,

prosím o radu,jak zrušit na mou emailovou schránku zasílání mailů,že se do toho a toho tématu přidalo ta  a ta odpověď.
v mailu jsem to zrušila přes odkaz,ale přesto mě stále chodí další a další,tak už nevím roll
a ještě jeden dotaz,v mém profilu se stále ukazuje moje mailová adresa,jak jí mám odtamtud dát pryč,nechci,aby byla vidět,ale ať hledám v profilu,jak hledám,ne a ne se tam toho zbavit a odstanit to neutral
a koukala jsem,že u všech je PM soukromá zpráva,či co,jak to tam zadám?

možná to někde v nápovědě bude,ale zkrátka jsem na to nepřišla
děkuji moc za radu Lenka

/30 let/ 20.8.se narodila NIKOLKA  52cm,3480g

3

Lenka29 napsal:

Dobrý den,

prosím o radu,jak zrušit na mou emailovou schránku zasílání mailů,že se do toho a toho tématu přidalo ta  a ta odpověď.
v mailu jsem to zrušila přes odkaz,ale přesto mě stále chodí další a další,tak už nevím roll
a ještě jeden dotaz,v mém profilu se stále ukazuje moje mailová adresa,jak jí mám odtamtud dát pryč,nechci,aby byla vidět,ale ať hledám v profilu,jak hledám,ne a ne se tam toho zbavit a odstanit to neutral
a koukala jsem,že u všech je PM soukromá zpráva,či co,jak to tam zadám?

možná to někde v nápovědě bude,ale zkrátka jsem na to nepřišla
děkuji moc za radu Lenka

Dobrý den,

1) Zasílání e-mailů, že jste vložila příspěvek - ruší se ve Vašem profilu v nastavení (to máte nastavené).
2) Váš e-mail nikdo nevidí, proto není potřeba ho mazat. Pokud to uděláte, tak si např. neobnovíte heslo atd. Vy ho u sebe vidíte, ale ostatní ne - podle toho, jak máte nastavený profil, tak Vám nikdo nemůže poslat ani e-mail přes formulář fóra. Máte to tak nastavené.
3) PM - kliknutím na toto tlačítko odešlete Soukromou zprávu dotyčné uživatelce.

Jinak je to plně vysvětleno v nápovědě - Psaní Soukromých zpráv a e-mailů mezi sebou

Jaromír

4

Dobrý den.

Myslím, že by spousta uživatelů tohoto diskusního fóra uvítala možnost editace již zaslaného příspěvku - samozřejmě časově omezené, např. 60 vteřin po jeho zaslání, pro případné opravy překlepů apod.

Děkuji

5

Milan_od_Ivethb napsal:

Dobrý den.

Myslím, že by spousta uživatelů tohoto diskusního fóra uvítala možnost editace již zaslaného příspěvku - samozřejmě časově omezené, např. 60 vteřin po jeho zaslání, pro případné opravy překlepů apod.

Děkuji

Bohužel tento systém neumožňuje nastavit čas pro případnou editaci. Jde pouze povolit nebo zakázat zpětné editace příspěvků. Jistě pochopíte, že není možné tuto funkci povolit. Neumožňuje to většina fór na internetu.

Pokud najdu programátora, který by časově omezenou editaci příspěvků dokázal udělat pro toto fórum, tak se tomu bránit nebudu.

Jinak mohu pouze doporučit používat tlačítko "Náhled příspěvku" - sám ho využívám. Vidíte přesně to, co se pak zobrazí.

Jaromír

6

Dobrý den.

Systémový čas diskusního fóra je stále nastaven na letní roll Můžete ho prosím změnit? smile

Děkuji

36let, dcera 11let, Sanus od 03/09, 2 x IUI, 1 x IVF ,   2.7.2010 Sophinka 2050g 42cm
Fotečky: http://picasaweb.google.com/xsatelitek

7

Dobrý den, mám malinký problém, jsem přihlášená a nejde mi to odhlásit se, na liště se mi vůbec nezobrazila nabídka odhlášení. Asi to je vina příjmu, jsem v zaharničí, ale chtěla bych vás poprosit, jestli je to ve vašich silách, prosím, odhlašte mě. Nemám na liště ani soukromé zprávy, ale to mě tolik netíží, jen bych nechtěla být přihlášná celý týden co budu mimo ČR.
Moc vám děkuji, Marika.

Reprofit,dcera8,přirozený nativ, 37+6tt-23.8.se narodilo naše druhé štěstí Marianek- 3650g a 50cm. www.collm.cz

8

marika napsal:

Dobrý den, mám malinký problém, jsem přihlášená a nejde mi to odhlásit se, na liště se mi vůbec nezobrazila nabídka odhlášení. Asi to je vina příjmu, jsem v zaharničí, ale chtěla bych vás poprosit, jestli je to ve vašich silách, prosím, odhlašte mě. Nemám na liště ani soukromé zprávy, ale to mě tolik netíží, jen bych nechtěla být přihlášná celý týden co budu mimo ČR.
Moc vám děkuji, Marika.

Dobrý den,

systém Vás vždy odhlásí, pokud jste nějakou dobu neaktivní.

admin