1

Téma: Baculky

Tak jsem pro nás založila pokojík tady,ať si máme kde psát wink.Doufám,že se tady najdeme.

1.IVF- syn Vítek 4.3.2007, přirozeně big_smile syn Tomík 2.6.2010

2

Re: Baculky

Žanet já už jsem se našla! Vítek je frajer v těch brýlích!

1 IVF - OHSS bez ET, KET - neúspěch, 2 IVF - ET - neúspěch, KET - dcera Agata 28.11.2008

3

Ahojky, tak já ještě napíšu Raje email .... a uvažuju koho ještě mám ale asi nic moc - možná Moniku, ale ta stejně skoro nepíše.

Jinak my se vrátili z dovolené, Vojta pořád chce na bazen - nechápe, že dovolená zkončila big_smile
Mi dneska dovezli nové terárko pro legouška a televizní stolek a komodu a PC stůl .. tak to tu dáváme dokupy.

Jak jsem nedávno zmiňovala, že situace u manžela v práci není ideální tak se stalo .... má výpoveď - resp. končí celá firma takže by měl snad dostal 2 měsíční odstupné jak je dáno zákonem, ale bojím se, že vzhledem k tomu, že jeho manželka je právnička tak to nějak debilně obejdou a nedostane nic ... a to ani nemluvě o všech prémiích co měl slíbené za dodělání stavby hmm myslela jsem, že si zaplatíme aspon nějaké dluhy .. a nebude nic ..  Tak hned začal rozhazovat sítě na nové zaměstnání tak uvidíme ...dnes měl pohovor, tak snad zítra bude vědět. Mám z toho nervy jak blázen.

1. IVF, KET, 2.IVF ICSI- Vojtíšek 01/07, KET - neg,3.IVF IMSI - Tři mušketýři narozeni ve 33+2tt 9.7.2010 (Markétka 2250g, Filípek 1240g a Kristýnka 1990g)

4

Xan s tou práci to je hrozné...my jsme si tim prošli nedávno, ale naštěstí nakonec firma zůstala a zaměstnanci prozatím také...no už to vypadalo, že půjdu do práce já...a to by se mi opravdu nechtělo.
Jo a kde jste byli na dovolené? My jsme také uvažovali, ale nakonec pojedem jen na chatu...tak za rok až Agatka bude trochu rozumnější, tak pojedem...pokud nebude druhé mimčo...no uvidíme.

1 IVF - OHSS bez ET, KET - neúspěch, 2 IVF - ET - neúspěch, KET - dcera Agata 28.11.2008

5

No,jenom,abysme tu nezůstali jenom my hmm.Snad nás ostatní nějak dohledají.

Jaji myslela jsem,že jste mražáčky darovali?Myslíš,že by se vám povedlo třeba přirozeně?

Xan s tou prací je to teda pech :(.Nedivím se ti,že máš nervy.A kde jste teda byli na dovolené?

My to máme letos jisté......maltu a zlaté písky hmm,ale nějak mi to nevadí,hlavně ať se to tady dodělá,bo skončím asi v blázinci roll.

No a Vítek.....z toho začíná být pěkný chachar.Neposlouchá,ohání se po mě,plácá mě...vůbec nevím co s ním mám dělat :(.Bít ho nechci,ať si nemyslí,že jeto správné,domlouvání nepomáhá,to mám spíš dojem,že ho to ještě víc rozběsní.Když ho to chytne,tak odcházím z místnosti,jenže on přiletí za mnou hmm No myslím,že na tom má i svůj podíl,to společné bydlení teď.....

6

Žanet mražáčky jsme darovali, ale určitě to budeme zkoušet normálně...já už jsem se prostě na ty hormony necítila...hrozně mě začal bolet žlučník a kdeco jiného...tak jsme si řekli ať má Agatka raději zdravou mamku než třeba sourozence.
S těma dětma to je někdy fakt na nervy...Agatka už teď moc dobře ví co může a co né...a co teprve když začne mluvit...už se umí pěkně vztékat když není něco po jejím...jo a když jí udělám tý tý...tak přestane.

7

Ahoj ženský :-) No sláva,už jsme se trochu našly.Tak Vás včechny zdravím ze zatopeného města.I přes naše sídliště se přehnala voda a z malého potůčku jsme měli Vltavu.Tím,že bydlím v paneláku,tak zatopené jen sklepy,ještě jsem se tam nebyla ani podívat.nějaký čas jsme neměli elektřinu,internet nešel déle.Jinak v ten čtvrtek jak byly záplavy a šla vlna,tak nebylo žádné varování,až zhasla elektřina,tak říkám chlapovi-co ti lidi tak lítají po těch schodech?A on já nevím,ale raději se půjdu kouknout na trafiku.To bylo 22hod.No přišel,že venku je potopa,skrz sídliště proudí 2 řeky ať jdu s ním kouknout,jak je na tom auto,prý ho zkusíme přeparkovat.No jak jsem vylezla ven,tak jsem nechápala,kolik je všude vody a ten proud,jak je silný.Tak jsme se dobrodili k autu a ohrada,kde parkujeme beznadějně zatopená.Naše nové auto naštestí v kopečku,takže dobrý.Stát o 5metrů vedle,už auto nemáme.Z těch aut tam koukali jen kousky oken a střechy.No prostě šílený.Horší pro nás ale doma byl rotavirus,který Kajda někde chytla.Horečky 40,průjem jak blázen.Přestala jíst,týden jen pila.tak jsem šla k doktorovi.Dostala sirup proti anorexii a naštěstí zabral.Začla včera už trošku jíst.No ale se svou výškou a 11kg by mohla hrát ve filmu o koncentráku.Má vzhled podvyživeného dítěte.Kostra s vypouklým bříškem,bledá a propadlé černé oči.Ale už se to fakt lepší.Karlík ten je cvalík.Včera ukončený 5 měsíc,8kg a začali jsme přidávat k mlíčku zeleninu.Občas se mu podaří se přetočit na bříško.jejda pláče.Večer se vrátím.Zatím ahoj;)

39let.4děti.Kačka 17l,Pavel 12l,Karolínka 4r(IVF),Karlík 2r.

8

Jůůůůůůůůůůů ahojky holky tak konečně jsem vas našla smile už jsem se bála že jste někam tajně prchly.jinak já mam po bandaži a je to už celkem pohoda akorát jeden rez mě hnisá tak mažu antibiotika ale jinak poho a už mam dole 5,5kg.Jo a jsem Lea aby jste vedeli takže zatim paček shledáček big_smile

9

Ahoj holky, tak se taky hlasím.
Super, že se tady pomalu scházíme a nacházíme.

Rajo, tak to je de s tou vodou. Si to vůbec nedokážu představit. Švagrová byla od pátku do neděle pomahát v Novým Jičíně při odklízení.

Xan, moc mě to mrzí s tou prací. U nás se to naštěstí vykrystalizovalo tak, že manžel tam teda nakonec zůstává, s tím, že má opět jen smlouvu na dobu určitou na 3 měsíce, musí si na sebe vydělat jinak letí. Ono, totiž zrovna minulý týden jim začali chodit objednávky na zboží od firem, který manžel v minulosti oslovil, tak to mu vlastně zachránilo krk. Uvidíme jak to nakonec dopadne. Držím moc palečky, aby si manžel našel rychle nejakou novou práci.

Jinak můj brácha je taky od včerejška na pracáku. Nějak je toho v poslední době moc.

My dnes vyrážíme k našim do Brna a zítra pokračujeme do Mnichova za mnou sestrou. Už jsme tam pár let nebyli, takže když je v pondělí to volno, tak si tam uděláme prodloužený víkedn. Doufám, že nám bude přát počasí.

Mějte se moc krásně a jsem ráda, že jsme se nakonec našly.:)

10

Hezký večer přeji.Tak až dnes jsem se dostala.teda ženský,jak tak čtu,tak s tou prrací je to fakt šílené.Já si kolikrát říkám,kdyby tak měl ten můj chlap někdy volno,když dělá 6dnů v týdnu bez dovolené a nemocenské už 12let(jsme spolu osmý rok),ale jak Vás tady čtu,tak jsem ráda,že práci má.
Jaji příroda je mocná a jak píšeš,je důležité být hlavně zdravá máma.Já mámzdraví dost churavé a po celodenním kolotoči s dětma jsem večer vždy úplně odrovnaná.Říkám si být zdravá,tak to jde vše líp.A taky musím přiznat,že jednomu dítku se můžeš opravdu  plně věnovat.Já mám výčitky,že to nedělám i když se snažím.Prostě jsou tak nějak v tom počtu o tu mámu ochuzeni.Taky nezvládám s nima chodit na akce pro děti.Jedny jsou moc malé druhé velké.
Betynko úplně Ti takový víkend "závidím".Ono vůbec s chlapem dost cestujete.My taky dost cestovali a teď to nejde.Říkáme si,až budou malí větší.
Leo ani nevím,žes byla na bandáži žaludku.Asi bych to taky brala.Při té mojí váze jsem furt spocená.Musím dát taky nějaké ty kila dolů,ale nejde mi to.
Xan Tobě moc děkuji za mail.Bez Tebe bych Vás tu vůbec nenašla.Moc moc děkuji;)
Žanet zlaté písky a malta.Taky hezké.Pak to,ale bude stát za to viď:P
No a co asi můrečka.Kdo ví,jak to s ní a miminkem vypadá.
Já bohužel nemám na nikoho kontakt mimo Xan.A ještě Sašu,ale ta už nechodila a já si s ní už taky moc nepíšu.Možná Xan jestli budeš mít čas,tak napiš vzkaz s odkazem na tuto adresu na papír,nafoť to a dej ho na naše stránky s fotkama.Tam si to holky můžou přečíst.Já bych to udělala,ale víš že jsem na to antitalent a neumím tam ani vložit svoje fota.
Tak holky pište a opatrujte se.Papá všem:)

39let.4děti.Kačka 17l,Pavel 12l,Karolínka 4r(IVF),Karlík 2r.

11

Ahojky kočky, moc vás všechny zdravím. Vůbec poslední dobou nestíhám a to mám jednoho cvrčka. Obdivuji Vás maminky co jich máte víc. Vojtík je jak šídlo, všechno chce vidět, všude být. Lítá po bytě jak splašený. Venku ho mám radši na kšírkách. Máme za sebou už několik pádů a bebíček. Když čtu jak to mají vaši chlapi s prací, tak jsem ráda, že manžel dělá ve státní správě a místo má jisté a za docela dobré peníze. A to chtěl letos skončit a najít si něco lepšího, ale lepší asi nic není. Na dovču taky nikam nejedem, manžel asi bude pokračovat ve studiu na vysoké škole a padnou na to naše všechny úspory. Vojtíkovi bude za 14 dní rok a mě příjde, že jsem rodila tak před měsícem. Mějte se všechny moc krásně a držte se.

12

Ahojky smile,
tak se tu celkem pěkně scházíme wink.Jsem měla strach,že už se nenajdem.Normálně jsem ten týden byla nervní,že o vás nic nevím wink

Rajo,tak ať se Kajda brzo spraví,to ji to pěkně sebralo :(.
Na našich stránkách už odkaz je wink.
Jojo malta a zlaté písky hmm...zrovna před chvilkou měl chlop nějaký výstup se svou máti...,podle ní se asi nedělá dost nebo co roll.Byla by nejradši,kdyby se dělalo ještě v noci při lampě.Včera se křivila,když jsem v devět večer vyšla ven,jestli by taťka nemohl vypnout tu sbíječku,že sousedi mají malé děckyVěčně nás do něčeho honí a buzeruje...s prominutím :/Vždycky zatínám zuby,ať ze mě zas něco nevyletí.

Bety užijte si víkend cool a je dobře,že manžel to má s tou prací aspoň takhle.Moje polovička se snad zatím o práci nemusí bát (klepu na dřevo)...lidi pivo pijou pořád :P smile.

Luci letí to,co wink.Ten můj ďáblík už je drzoun....budu opravdu s radostí čekat na pubertu,čeho se dočkám roll

13

Tak vás zdravím wink.
Konečně už je teplo a i to prádlo mi konečně schne smile.Teda aspoň u nás,už to bylo na budku to vlhko roll.
Dnešní odpoledne jsme strávili v bazénu,z Vítka je takový malý vodník.Až jsem se divila,jak si to sám plavčí.Sice s kruhem a rukávkama,ale nikdo na něho nesměl šáhnout.to hned řval,že sááááám bude pavát big_smile.

My se teď chystáme na betonování stropu v přístavbě...všechno ručně,páč domíchávač vyjde na šílené peníze :( No ale už je aspoň vidět nějaký pohyb...zítra asi ještě skočíme do Polska kouknou na vchodové dveře.My vlastně skoro pro všechno jezdíme do Pl,vyjde to tam o hodně levněji než u nás.Dneska si tcháni už dovezli plovoučky do celého spodku.No už abysme je pokládali wink
Tak zatím cool

14

ahoj ahoj ahoj, konečně jsem tady .... umřel mi počítač a tata mi koupil notebook. Tak jsem se nejdřív nervla, ale už mám radost no .... i když těch peněz je mi líto. Ale táta má radost, protože v utery mu ten pohovor vyšel, v pátek už byl na stavbách co by měl přebírat a v uterý jde snad podepsat novou smlouvu v jiné firmě. Tak až bude podepsaná tak vám napíšu, do té doby tomu raději moc nevěřím ať nejsem sklamaná, ale mělo by to snad vyjít - tak hurá hurá hurá :-))

1. IVF, KET, 2.IVF ICSI- Vojtíšek 01/07, KET - neg,3.IVF IMSI - Tři mušketýři narozeni ve 33+2tt 9.7.2010 (Markétka 2250g, Filípek 1240g a Kristýnka 1990g)

15

Ahoóój holčiny;),tak jsem vás konečně našla:).Už jste mi chyběly.Byla jsem dost zoufalá,že nejde se dostat na neplodnost až jsem jukla ne fotky a tam...Xan děkuju,že tě to napadlo;)
Noa co u nás nového?Matýsek začal chodit na záchod,ale plenu musí mít stále,čůrá i do záchodu,ale boužel i do plen.Vojtíšek nechce ani slyšet o nočníku,už jsem z toho zoufalá..:/Jinak nejstarší holka je v lázních - Poděbrady,tak jsem s klukama za ní v sobotu byla,no a ty ostatní jsou doma.Doděláváme to podkroví,snad do konce prázdnin to bude kompletní,už máme příčky,elektriku,schody,dneska střechu nad schodištěm,střešn okna....no chybí ještě topení a stropy ze sádrokartonu a takové dodělávky...Už aby to bylo!!!
Jinak holčiny nevíte jak je na tom Murečka???Snad se ještě drží..
Mějte se moc hezky a doufám,že Vás to tam nahoře moc nevyplavilo...Zatím papa Jana

45 let,dcera Tereza 1994 přirozeně,dvojčátka Matěj 980g a Vojta 1100g 14.3.2007 po 4IVF ve 27+2tt dále děti od manžela Tereza 1994,Lucka 1996,Roman 1998, vnučka Barborka 10/2013

16

Napadlo to Žandu - já jsem v tom nevinně - ale jsem mooooc ráda, že jsme našly místo kde se dá psát a nakukovat ... taky mi po vás bylo smutno. Mám tu na prázdninách dvě neteře - jednu co tu bývá často - z manželovy strany (10 let) a druhou z bráchovy strany (6 let) tak mám veselo. Vymýšlím kraviny aby se ani chvíli nenudily - zatím se to daří a holky jsou nadšené a já naprosto KO big_smile ale jsou prázdniny tak se musí vymýšlet wink

Tak se mějte všechny moooc dobře a zase brzo papaa

17

AHoj holky,
v po večer jsme se vrátili z našeho výletu z Mnichova. Měli jsme se tam moc dobře, akorát nám každý den aspoň chvíli muselo pršet. Ale dalo se to vydržet. V neděli jsme strávili odpoledne na letišti (cca 4,5hodiny). Můj manžel je blázen do letadel a létání a jak jsme zjistili tak i můj bratranec, takže jsme kolem 16.00 odjeli na letiště a odcházeli jsme z něho něco kolem 21.00. No prostě sranda.

Žanet, tak je super, že už se vám to rýsuje. S naší stavbou se zatím nic neděje. Měli nám začátkem července vrtat studnu, ale jak to každý den leje, tak když by nám na pozemek vjel 15 tunový kolos, tak mám totálně rozrytej pozemek, takže asi budeme čekat jestli se umoudří počasí a až trochu zem proschne. Ale nás naštěstí zatím nic nehoní, bydlet máme kde, nikdo nás nevyhazuje, tak to ani moc nehoníme.

Rajo, s tím cestováním máš pravdu. My moc rádi cestujeme. Klidně bysme se vydali i na cestu kolem světa, ale nějak na to nejsou finanace a čas. Teda když je čas, tak nejsou finance, a když jsou peníze, tak zase se musí chodit do práce a to pak není ten čas. Zatím jsme byli na nejdelší cestě (soukromé) v Indii na celý měsíc. To bylo super. Hned bych se tam vrátila klidně i na 3 měsíce. Ale kdo ti dá v práci volno 3 měsíce, že???? Takže využíváme možností jak to jde.

Xan a jak to vypadá s tvým manželem??? Podepsal tu smlouvu?? Doufám, že jo a že teď už to bude všechno jen lepší. Užij si dětičky a krásně to s nima zvládni. Ale to ty zvládneš na 1*.

Mějte se moc krásně a pište, aby bylo co číst smile

18

No bohužel já jsem vždy "čarodějnice"takže mi bylo jasné že to nebude tak snadné jak to vypadá ...:( Bývalý šef se asi zařekl, že jim bude dělat problémy jak to jen jde - nechápu o co mu sakra jde! Už tak je nechal dělat rok a půl bez prémií soboty neděle svátky pátky 12hodin denně!!!! Teď jim všem dal nové platové výměry s minimální mzdou a řek, že je prostě nepustí ... min. do doby než se ukončí papírově stavba - resp. než se dodělá vše co chce aby se dodělalo (stavebně je vše již hotové, přebrané , odkolaudované ...) ale prostě asi na truc bude dělat problémy a řek, že je prostě nepustí. Jsem totálně na prášky, mám strach že šéf nové firmy ztratí trpěliovost a veme někoho jiného - a můj chlap bude 2 měsíce na min. mzdě a pak uplně bez práce. Mě už fakt trefí .... chce se mi řvát vztekem mad ... Zítra mají jednání s tím starým šéfem kde mu můj chlap hodlá pleštit dveřma i kdyby nás to mělo stát odstupné - ale co si budem namlouvat - mít dva měsíce odstupné nebo ne je hodně peněz že :( Doprdele prostě !!! pardon :(

19

Xan tak to mě fakt moc mrzí. Přesně vím jak se cítíš, protože na začátku června jsem prožívala sama úplně ten stejný pocit beznaděje a bezmoci, kdy vlastně můžeš nic dělat. Fakt někteří ti majitelé firem jsou pěkní hajzli (omlouvám se za ten výraz), ale podle mě je to nejvystižnější. Nechápu prostě proč to dělají, když stejně práce pro lidi nemají, nabídnou jim sprostou minimální mzdu a pak je vykopnou. Co si na těch lidech berou?????? mad Je to prostě sprostota nejvyššího kalibru a fakt mám někdy 100chutí na takový parchanty poslat nějakou kontrolu z FU nebo tak něco. I kdyby se nic nenašlo, tak by aspoň měli možná trochu vítr. On jim to sice hřebínek stejně neshodí, ale jak já říkám, i když je ve firmě vše co nejlépe děláno, FU vždycky něco najde, protože prostě musí.

Držíme palečky, aby se to urovnalo, a hlavně aby tvůj manžel měl dobrou práci. Moc na vás myslím.

20

Dneska je od rána na té staré firmě, nezvedá mi ještě telefon tak nemůže mluvit, já mám nervy jak špagáty ..... achjo. Byl rozhodnutý, že jim tam práskne dveřma a že půjde i kdyby mu měli dát "53" či jaký je ten paragraf - hrubé porušení kázně jen at může odejít ... ale jak tak vidím, tak to není tak jednoduché jak to viděl vzhledem k tomu že je skoro 3 odpoledne a on je tam od osmi rána :(

Včera v devět jsme tu měli veselo, bouchali na nás sousedi že nám utekla činčila k nim do obyvaku - já na ně čumím, že žádnou činčilu  nemáme big_smile Tak se zas divili oni co jako u nich dělá ... prý se dívají na telku a najednou jim to přeběhlo po obyvaku ... a jeslti bych tam teda prý nešla se podívat co to je a chytit to (ví že jsem takový cvok do zvířat smile .... tak jsem vzala starou klec po andulce z balkonu a šla chytat ... činčila velká jak králík - ale byla hodná, bylo vidět že je zvyklá na lidi, tak říkám určo spadla z balkonu a spadla k vám na balkon a dostala se pak k vám ... no ale zas říkali že na balkon mají jen otevřené okno a ne dveře .... no nakonec jsme během 15minut zjistili že patří lidem o 3 patra výš!!!! a pravděpodobně utekla stupačkama a prolezla pak kolem vany do koupelky big_smile Cestovatel malý ......
No a za dalších 15minut přiletěla afektovaná madam asi dvacetiletá, že už má plné zuby toho jak se tady u nás doma pořád bochá a běhá a řve ... tak na ni čumím jak z jara a říkám já tu ty děcka mám odedneška ... a ono no tak asi máte i vlastní - je to každý den od rána do večera ... tak ji říkám si děláte srandu ne? Vždyt jsme pořád venku nebo na chalupě .. ted jsem byli skoro 14 dnů na dovolené!!!! říkám ji ať se vzpamatuje, že když mám děcko že je jasné že asi občas brečí, že je jasné že mu občas něco spadne z ruky a tak to ťukne o zem (ale máme koberce tak to taková trága asi nebude) a že já taky věčně poslouchám večer jak někdo po někom řve, jak děcka běhají a bochají dveřma a neřeším to - PROTOŽE PROBOHA TO JE PŘECE PANELÁK. Tak znovu něco pindala velmi asertivně cool a manžel přišel a řek - neposlouchej ji krávu a bouchl dveřma roll Už jsem zaslechla něco jako "no to je teda dobré ...." tož nevím jestli čekala že ji za omluvu děti odevzdám do pečovatelství nebo je dám "jiným páníčkům" protože se do paneláku nehodí smile (Jen teda ještě dopíšu že v době kdy přiletěla všechny děcka byly v posteli a čučely napohádku - před tím byly chvíli ven kvůli té činčily ale to jsem byli na chodbě ....  měla jesm celý večer depku kvůli toho .... manžel mi říkal at se na to vykašlu ... dneska jsem byla se známou  - prodává tady ve večerce tak jsem ji to říkala a ona hned - není to taková mladá namyšlená vlasy až do pasu? Tak říkám jo je! a ona tak to ji vypusť - ta tady chodí pořád jak královna a furt je něco špatně ..... děs s takovýma lidma fakt. Já se jen potřebovala vykecat, protože mám pocit, že je pořád něco špatně no .... :( Manžel s prací, my dupem a řvem a tak všecko prostě dokola.

21

Ahoj,
jen vás jdu krátce pozdravit.

Xan tak jak to nakonec dopadlo s manželem????

Nám v sobotu ráno umřela babička, takže u nás nic moc. Příští úterý máme pohřeb. Jinak nic nového.

22

NO zatím nic .... dneska byl manžel za právníkem na pracáku jeslti je možnost se nějak bránit, tak mu napsal něco co mu má napsat, tak čekám až mi to donese ... prý našel ve smlouvě nějaký slovní obrat co by byl napadnutelný. Tak jako nevím jestli se budem soudit, nebo tím, že snad dokážem že nemůže dělat to co dělá ho aspon nechá odejít. V podstatě je to tak že ve staré práci vybírá dovolenou a v nové už je prakticky na dobré slovo ..... a já nervy jak špagáty.

S babičkou je mi to moc líto - upřímnou soustrast :( My měli nedávno rok co nám umřela naše babi... moje druhá mamka - o to to bylo horší, že mě od mala vychovávala - bydlela s náma, měly jsme moc dobrý vztah.

23

Tak držím palce, aby to nakonec u vás všechno dobře dopadlo. Vidíš, u nás to taky začátkem června vypadalo všechno černě, a nakonec se to docela dobře vykristalizovalo. Tak držím palce aby to nakonec všechno dobře dopadlo.

24

Tak vás zdravím cool

Xan furt nervy,co :(.snad se to brzo vytříbíS tou činčilou to bylo dobrý big_smile a na tu babu potom se vykašli,ale abych ti pravdu řekla,kdybych byla na tvém místě,tak bych z toho byla taky na nervy.A možná ještě víc,bo já jsem takový bulík,co se nezmůže na slovo,když na mě někdo spustí roll.

Bety upřímnou soustrast :(.......děsím se toho,že to jednou musí přijít i u nás :(

No my máme stavbu pod střechou cool.Ještě sice hromada práce před náma,ale už se to pomalinku rýsuje :P

Kdoví jak Murečka....,chjo to mě mrzí,že nic nevíme hmm.

25

Jo ještě jsem chtěla....
Xan máš nějaké vyzkoušené recepty pro pomalý hrnec?
Je to výborná věc fakt....akorát já nemůžu vařit přes noc,bo mi ta vůně ráno tak rve nos,že to ani není možný a slintám už v posteli :P lol