51

Re: Baculky

Hojte všechny zdravím wink

Lukyno zdravím...pamatuju si,ale jen velmi matně......tuším,že já jsem do Baculek začla chodit a ty už ses moc neukazovala.Jak se máš?

Bety super wink..myslím,že vy nemusíte mít strach,že by jste malé nedostali smile

Xan dobrá story s tím leguánem lol.....bych se tu chechtala nahlas,ale vzbudila bych si malého big_smile big_smile big_smile
Tak to manželovi nakonec dobře dopadlo.....jdete teda do toho baráčku?Úplně tě chápu,není jak u nás na dědině wink ....děcko vypustíš na zahradu a klídek cool.U nás teď teda ne,musím být Vítkovi furt za zadkem,mám strach aby tu na něco nešláp,někam nespad nebo na něho něco nespadlo....chjo ať už se to dodělá.dneska mi ho nikdo nepřihlídnul ani pět minut,vedro k padnutí,navíc mám MS takže na bazén se jenom koukám mad jsem vzteklá a čučím jak se zbytek rodiny ráchá hmm.
Vítek teď byl sice týden u našich.....bourali jsme schodiště,bordel strašný a mamka měla dovolenou tak si ho vzala.Sice ho ve středu jakože dovezli dom,ale jak to tu viděli,tak ho radši zase odvezli.
No a samozřejmě mladý je po týdnu u babičky jak urvaný z řetězu hmm Neposlechne,vzteká se a ještě začal týrat kocoura......když jsem ho chytla potřetí,tak oběma rukama tlačil kocura k zemi,ten už placatý....tak to už dostal na zadek :( A to ještě předtím se po mě začal ohánět a plácat mě......tak jsem ho poslala,ať to na sebe řekne tatínkovi....následoval rozhovor......co si udělal....hodil kamen....po kom?...po mamkovi,pak pácnul,no a zase sem pácnul....To už jsem ale byla otočená zády,ať mě malý nevidí,jak se řehtám,jak to na sebe pěkně nabonzoval...

No jsou to radosti wink

Chtěla jsem napsat víc,ale už se mi tááák nechce...třeba jak jsme přesouvali půlku betonového schodiště,ať se nemusí betonovat znova...no snad zítra   dobrou wink

1.IVF- syn Vítek 4.3.2007, přirozeně big_smile syn Tomík 2.6.2010

52

Ahojte holky

Mám chvilku čas a tak Vám jdu napsat.

Jak se mám? No ted už se dá říct,že docela dobře.Nebyl čas pokaždé dohledávat pokojík baculek a už mně to i ubíjelo pořád sedět na netu a tak jsem na diskuse přestala chodit.Ale bylo mi po vás smutno a jsem ráda že jsem Vás ted našla.

Co se u nás zatím událo?Za tu dobu jsme podstoupily 3x nativní IVF,poslední začátkem února,ale koncem března jsme o to při nehodě přišla,stále mám ještě zdravotní problémy s tím spojené takže ket nám zatím nepovolili.

Koukám že pořád přestavujete či děláte úpravy bydlení,to my už máme naštěstí za sebou.Ale znáte to ,už bych zase něco ráda upravovala.Jen ten bordílek kolem by být nemusel:).

Ted už letím za svým malým zlobidlem,jdeme si hrát:D

53

Lukyna...Eva viď? wink

Tak to mě mrzí  :( To je dost smutné,když se zadaří a dopadne to takhle :(.....

No my přestavujem....musíme,jinak to nešlo,na vlastní bydlení jsme neměli peníze a na hypotéku odvahu...bohužel.No a bydlíme s rodiči v baráku,kde byla jenom jedna bytová jednotka a už to nebylo k žití neutral.Snad to brzo dotáhnem do konce,bo s mamkou už to není k vydržení...je zase nějaká nastartovaná,dneska jsem si zase pobečela,nevím co ji se@e.......jo vlastně vím,beztak já roll Vypukla u nás typická ponorka

No bouráme ,předěláváme......a beztak nám Vítek za  pár let řekne......rodičové,udělali jste to na ho@no musíme to předělat cool...by mě šlehlo roll

Ale v pátek jedeme aspoň na tři dny do Brna k bratránkovi od manžela....aspoň takovou malinkatou dovolenou si uděláme cool

54

Ano Žani,Eva.

Už jsem s tím, co se stalo vyrovnaná,mohlo to dopadnout hůř,to firemní auto bylo na odpis.Řídil šéf,já mu vlastně už jen předávala zákazníky,kam má jezdit,co budu doma na rizikovce.Ale on nehodu nezavinil.Už jen abych už byla ok a mohli jsme se zase pokoušet o štěstí.

Bydlení z rodiči ti teda nezávidím,já bych to nezvládla smile už by mně vezli do basy,nebo do cvkhauzu big_smile

K přestavbě,jj Jirka už ted má připomínky big_smile

Xan,to je faj,že jste to ze zaměstnavatelem už vyřešily.

Mladochovi od Lucias taky přeji vše nej.

Nakoukla jsem na alba a já tam dodnes nedala ani jednu fotku,teda,v nejbližší době to musím napravit.

zatím pá Eva

55

Ahojky, zdravím zatoulanou ovečku!!! a přeju brzo štěstíčko na další miminko!!!! Já prostě marně přemýšlím a vůbec nevím že máš dítko... a moje hlava ani neumí pobrat to chlapeček 10/03 ... jako říjen 2003? Co jsi chodila do baculek tak jsem si vždy myslela že dítko nemáš vůbec ... asi jsem to popletla no :-)

My teď byli dva dny na chalupě a Vojta se tam naučil jezdil na kole ... tak za ním lítám jak torpedo, protože ho taky zajímá vše kolem něj - jede jak blázen a bylo by mu uplně jedno kdyby někam naboural tak pořád jen lítám a řvu jeď pomalu, zastav, nohu dolů pozooor .... a furt dokola. Ale teda beru, že ve 2,5 letech jezdit na kole bez balančních koleček je docela šikula smile

Jinak nového nic moc ... ten baráček na který jsme měli zálusk je už prodaný :( takže nic ... ale sen to byl hezký. Byli jsme kouknout ještě na jeden - docela solidní - zatím jsme tam byli jen sami bez realitky (jen z venku - fotky z vnitřku jsou na netu) ale je maličký - což by nám nevadilo, ale chtějí za něj skoro 2 miliony a to je úchylné. To nemají šanci za takovou cenu prodat vzhledem k tomu, v jakém je stavu a že zahradu nemá moc velkou atd. Je jen na fakt hezkém místě a na to chtějí hřešit, ale určo se za ty prachy neprodá. Třeba dostanou rozum a dají ho levněji ... tak o půl mega aspon roll:D

1. IVF, KET, 2.IVF ICSI- Vojtíšek 01/07, KET - neg,3.IVF IMSI - Tři mušketýři narozeni ve 33+2tt 9.7.2010 (Markétka 2250g, Filípek 1240g a Kristýnka 1990g)

56

A jinak teda dinosauří šílenství u mého děcka pokračuje. .... všechno co vidí a slyší je určitě dinosaurus (k tomu připojí ten svůj vykulený výraz jako že to URČITĚ BYL DINOSAURUS :P ... no na zbláznění. Kámoška mu poslala takové ty fosforové na zeď co se přes den nasvíví a v noci svítí (v podobě dinosaurů) a tak na poště jak jsme vyzvedli balíček ječel jak blázen a dokonce to šel ukázat babě za přepážkou že má dinosaura big_smile

1. IVF, KET, 2.IVF ICSI- Vojtíšek 01/07, KET - neg,3.IVF IMSI - Tři mušketýři narozeni ve 33+2tt 9.7.2010 (Markétka 2250g, Filípek 1240g a Kristýnka 1990g)

57

jj Xan popletla,ale asi to nebude moc tvoje vina,já moc o Jirkovi nepsala (já tam celkově moc nepsala,měla jsem problém Vás většinou dohledat)a v postupce jsem jako maminka Jirky napsaná nebyla.Jen jako snažilka.Jirka bude mít v říjnu 6 let,je z toho 3 ivf.
to je on.
http://img5.rajce.idnes.cz/d0503/2/2346/2346152_3862480611787618ccb18359cfeef089/images/IMG_8980.JPG

Do alba jsem zatím fota nedala,takže promin ,že jsem tě zmátla.budu to muset brzo napravit.

a děkuji moc za přivítání

58

Ahááá :-) tak už tomu konečně rozumím.... já si tě pamatuju docela dobře, možná třeba jen tím, že jsem ty postupky dělala tak si mi "na oči" přišla každý týden big_smile

Krásný klučina wink

59

Ahoj holky,
po delsí době vás všechny zdravím.

Lukyno, to mě mrzí, že tvoje druhé těhotenství takhle špatně skončilo. Snad už to špatné máš za  sebou a teď už zase bude jen dobře.

Xan, tak to je Vojtíšek opravdu moc šikovný. Tak mu přeju hodně bezpečných kilometrů bez pádů.

Ještě tento týden budu chodit do práce a pak konečně po 8 měsících týden dovolené -hurááááááááááááááááááááááááááá. Ani nevíte jak moc se na ni těším. Letos sem si tak po jednom dnu vybrala zatím jen  6 dní a příští týden budu lenošit v Beskydech s mýma rodičema. manžel sice bude muset jezdit do práce, ale na odpoledne místo do Třince bude jezdit na Visalaje. Snad porostou nějaký hříbky, tak si to tam užije i takhle odpoledne. Je totiž hříbkovej maniak.

No, a aby toho všeho nebylo málo, tak od neděle můj manžel marodí a docela dost. Začalo to nenápadně v neděli bolestí žaludku, a včera ráno měl v práci 38,2, zvracel, měl průjem, no samý super věci. Skoro celý odpoledne přespal, ale dnes ráno zase jel do práce. Zaprvé slíbil vzít kolegyni do práce a za druhé tam má docela velkou zakázku, takže se na to chce podívat, ale prosila jsem ho, aby to zabalil čím jak nejdřív a jel si zase domů lehnout. Nedokážu si představit, že by se to táhlo dlouho. To bych ani asi na ty Visalaje nejela, bo bych nevěděla jak mu je. Tam totiž není signál (ne že by mě to jinak vadilo), ale pokud by na tom manžel nebyl dobře, tak bych si tu dovčku fakt neužila.Ale snad se to všechno do nedělel spraví.

Tady je dnes pěkne pod mrakem, ale není nějak extra zima, ale slunko nikde a mě se chce docela dost spát, ale v práci to jde dost ztěžka.

Mějte se moc krásně, a pište.

60

ahoj holky
jdu se rozloučit před svou týdenní dovolenou. Do míst kde jedeme neni telefonní natož pak nějaký jiný signál, takže se budu těšit na nové příspěvky. Doufám, že budu mít co číst až se vrátím z dovolelné a nebude tu takové mrtvo jako tento týden roll
Ale je možný, že většina z vás je na dovolené.

Mějte se moc krásně a za týden se na vás budu těšit.

61

Ahoj holky, tak teda to je dost dlouha doba, kdy se tady nikdo neozval. Těšila jsem se, že jak přijedu z dovolené tak že budu mít co číst a ono zatim vůbec nic. :(

Na dovolené bylo moc dobře, krásně jsme si odpočali, i když manžel jezdil každý dne do práce a já s našima chodila každý den dopoledne do lesa na houby. Praváci sice moc nerostli, ale za to bylo požehnaně podhříbků, takže si moje mamka nakonec odvezla 3 3litrový sklinky nasušených hub. Počasí nám taky vyšlo na jedničku, takže stěžovat si snad můžu jen na to, že to všechno tak strašně rychle uteklo.

A co u vás všech nového??? Co dětičky jaký pokroky udělali za tu dobu co jste se nezvaly.????

My asi letos na žádný IVF nebo nativ nepůjdeme. Na začátku řijna letíme na Maltu a pokud to vyjde, tak na přelomu října a listopadu bysme s manželovými rodiči chtěli do Egypta. Oni by se tam sami nevydali, tak jim budeme dělat doprovod. Vybereme nějakej  last minute, tak doufám, že ta cena nebude nijak vysoká. Takže další pokusy necháváme až po novém roce. To už je jedno, stejně nic neuspěcháme a říkám si, že už jsme 2x byli na IVF před vánocema (a kdyby sme to chtěli letos podstoupit tak by to taky takhle vyšlo) a nikdy nám to nevyšlo, tak neni proč spěchat a necháme to někdy po novém roce. A třeba se ještě stane zázrak.

Takže se mějte moc krásně, a snad se už někdo ozve.

62

Ahoj Bety smile.To je dobře ,že jste si odpočinuli.....nás odpočinek ještě dlouho nečeká hmm.No i když už se to krátí cool.Do dvou měsíců se snad tcháni sestěhujou dolů a začne úprava vrchního patra :P a budeme konečně samiiiiii big_smile.

ty jo,ale je fakt,že tady to poslední dobou hodně vázne :(.No ale není se co divit,všichni ještě užívají léta.Až přijde zima,tak se to snad více rozepíše wink.

Já jak sednu k PC,tak Vítek mě odhání a chce pustit Pepinu :|A když jde spát....to je nejdřív tak v deset mad,tak já už na psaní nějak nemám náladu.Štve mě s tím svým spaním,když odpo nespí,tak mám problém ho udržet do večera čilého,je protivný a ukňouraný a když si po obědě schrupne,tak je jak rybička do noci a můžu se na hlavu stavět a nepůjde spát a nepůjde roll

Tak zatím....mladej mi ješte chrupe,to zas bude noční hmm

63

tak nikdo nic nepíše? :(

Já mám zase den na houby

Jsem se odpo rafla s tchýní :(,ujely mi nervy......

A pak Vítek lítal po venku,zakopnul a má naražený nos a čelo hmm,do rána bude modrý......

To je zase den...

64

Žanet, to znam den blbec prostě a se vším všudy.

S tchýní jsme se taky nedávno  chytla, i když jinak si na ni stěžovat nemůžu, ale prostě jak píšeš, ujeli mi nervy a už to bylo.

Doufám, že se Vojtíšek z toho karambolu brzo zotaví. Je to kluk, uvidíš, ten se z toho rychle otřepe.

V neděli jede tchyně ke švagrům do Ústí nad Orlicí a jak to vypadá pokud všechno tak půjde, tak si na týden zase přiveze starší vnučku. Tak ji tady budeme mít týden. Už se na ni moc těším. Jsem ji strašně dlouho neviděla a minulý pátek oslavila 3. narozeniny. Ten čas tak letí, to snad ani není možný. A ještě měla včera jednu premiéru, šla první den do školky, tak jsem zvědavá jak to všechno zvládla.

Pište holky, co prázdniny a tak.

65

Ahoj holky,
zase se hlásím po dlouhé době, ale pořád cestujeme mezi chatou a domovem....a to doma akorát stihnu něco udělat  a zase frčíme.
Agatka už chodí za ruce a plazí se...je to neuvěřitelné jak ten čas letí....připadám si, že nic nestíhám!

Bety to je fajn, že jedete na dovolenou...hlavně si to užijte a třeba se i zadaří!!! A když né, tak to určitě nevzdávej...stojí to za to!

Žanet, ať je Viťula brzy fit...já se toho strašně bojím, když Aga začne běhat sama, protože to je takové motovidlo, že bude pořád nějaká boule...vůbec ji nevadí, když se někde třískne...spíš se tomu směje.

Tak se mějte a zase se ozvu

1 IVF - OHSS bez ET, KET - neúspěch, 2 IVF - ET - neúspěch, KET - dcera Agata 28.11.2008

66

Zdravím smile
Tak pořád nemá nikdo co napsat?

Já se dopoledne vypravila s Vítkem k dr.Naštěstí mu nic není,jenom jsem potřebovala domluvit přeočkování proti žloutence,pak ať se mu koukne na nožky.Celou cestu tam Vítek říkal,že on nechce k doktouce,že se jí na nic nechce zeptat smile.No tak jsme přeočkovaní a máme doporučení na ortopedii  :( Chystala jsem se na tu ort. dlouho,ale radši jsem si zašla k dr. pro doporučenku.No každopádně Vítek je na paní doktorku nazlobený,ptž mu dala pichanec roll

Jinač práce na baráku stále pokračují,ale už je načisto hotový jeden pokoj..."jenom" vymalovat a položit podlahu cool.Pak ještě dva pokoje,chodba,veranda a bude to smile no a bude následovat vrch. "brnkačka " wink

A co je s váma ostatníma?Ani Xan už se dlouho neozvala hmm

67

Zdravim všechny,
v neděli jsme se vrátili z Brna, kde jsme oslavili 60 mého taťky, byli jsme tam jenom sourozenci s partnerama, taková malinkatá rodinná oslava.
U nas jinak nic moc noveho. V neděli jsme se stavili u architekta prodiskutovat zmeny na prvni plánu na domečku, který nám namaloval a vypadá to tak, že bude malovat ještě další, úplně jinou verzi. Tak jsem zvědavá, která z těch dvou verzí bude lepší.

Příští týden jedu na 3 dny do Mnichova služebně, jedu překládat na veletrh svému bývalému šéfovi, který nyní šéfuje mému manželovi. Takže to bude sranda. Navšítím tam svoji sestru s manželem a strýca, tak budu mít asi o zabavu postaraný. Hlavně aby ještě bylo pěkně. Abysme se mohli projít aspoň trochu po Mnichově.

Holky, zatim ahoj a piste. Taky přemýšlím kampak se nám ztratila Xan, ta tady už strašně dlouho nebyla. Snad je všechno v pořádku.

68

ahoj holky, nezlobte se ... Vojta byl teď 14 dnů nemocný (pořád kakal jen vodu, horečky ...) ale snad to jde k lepšímu... nicméně nemám vůbec náladu psát, protože máme taťku (mého tatínka) v nemocnici a já mám nervy uplně na dranc .. a prostě nemůžu. Nevím jak to dopadne, snad v pátek nebo zítra už budem něco málo vědět, mám strašný strach .... ještě mi dejte pár dnů já se pak ozvu.

69

Dneska jsem byli na imuno v Praze ... tak jsem dnes ke všemu ještě uplně KO protože jsem nespala .... já se fakt ozvu, jen potřebuju trošku zklidnit nervy.

70

Xan nemusíš se omlouvat, že nemáš náladu psát. Myslím, že to všichni pochopíme.

Mrzí mě, že máš takové starosti. Snad to s tvým tatínkem všechno dobře dopadne. A Vojtíškovi taky přeji brzké zotavení.

Drž se  a držím ti palce, aby kontrola na imunu dopadla dobře a hlavně aby to dobře dopadlo s tvým tatínkem.

71

Ahojky kočičky, omlouvám se, že moc nepíšu, ale ono není nějak co a co to jde jsme venku a užíváme si krásného počasí a já jsem večer tak stahaná, že jsem ráda, že se natáhnu na hodinu k telce a trošku si odpočinu.  Vojtík je čím dál tím větší číslo. Už nevím jak na něj, ale asi je to tak normální. Když jdeme ven, utíká samozřejmě na druhou stranu než jdu já a strašně se chechtá, když za ním musím běžet. Sbírá všechno co najde, nejraději má vajgly vždycky jich máme plný pytlík. Měli by mu za to platit. Jinak už umí krásně pít ze skleničky, papat sám chleba a docela už i oběd se mu daří snít tak, aby nebyl zaflákaný úplně všude. Dneska odjíždíme na 4 dny k našim tak se moc těším, jak si trošku odpočinu a jak pokecám s mojí nejlepší kamarádkou co mi dělá nechtíky. A pak jedeme ještě na dva dny na Vysočinu.
Xan je mi to moc líto, že máš takové starosti. Přeji Ti hodně síly a hlavně ať všechno dobře dopadne.

72

Ahoj holky, jsem moc ráda, že jsem vás našla.Díky Žáže v albumu. Moc děkuji za vzpomínky.
No a co se dělo u nás. 14.7. v 19.20hod. se nám narodila Terezka s váhou 2224g a 46,5cm,rodila jsem v 36+5tt, nakonec mi museli porod vyvolat, měla jsem špatné průtoky pučníkem, Terce se nedařilo.Za to teď se jí daří moc moc dobře a váží 4200g. Zítra půjde zase na váhu.
Jdu vás dočíst, mějte se krásně, zase se ukážu, když jsem vás našla:D.

spontální potrat v 8tt, 1IVF ICSI - 14.7.2009 Terezka 2224g, 46,5cm,  porod 36+5tt, hospitalizace v nemocnici od 23tt

73

big_smile:D:DNo mělo to být pupečníkem.:lol::lol::lol:

spontální potrat v 8tt, 1IVF ICSI - 14.7.2009 Terezka 2224g, 46,5cm,  porod 36+5tt, hospitalizace v nemocnici od 23tt

74

můrečka76 napsal:

big_smile:D:DNo mělo to být pupečníkem.:lol::lol::lol:

Můrečko mooooc velká gratulace, hlavně že je vše OK....to je dobře že jsi nás našla!

1 IVF - OHSS bez ET, KET - neúspěch, 2 IVF - ET - neúspěch, KET - dcera Agata 28.11.2008

75

Xan to je mi líto,že máš zase takové starosti :(.Přeju ať vše dobře dopadne.

Můrečko no koněčně jsi nás našla smile Moc jsem na vás holky myslela,jak jste to ustály.Jsem ráda,že se máte k světu wink

Bety ty tak ovládáš němčinu,jo?Tož si to v Mnichově užijte cool

Luci,tak vajgly jo? big_smile big_smile big_smile.No za to by mu měli fakt platit,že se stará o čistotu města wink

Jaji,jojo jak začnou prcci běhat,tak je sranda.Je dobře,že se Agátka zatím nehodám směje wink.My máme zásadu...nelitovat.....to je ten řev kratší,případně žádný.Když sebou flákne,tak dělám,že nevidím....pokud to není ovšem mega karambol.Vítkovi se sotva zahojil šrám na nose a vybledla mu modřina na čele,tak ho vyfackaly dveře a spadnul ze židle roll Ale jinač ty jeho hlášky,ty teda stojí za to.Včera jsem ho vezla od našich a najednou zezadu auta poznámka"maminka neumí řídit" říkám, "cože?já neumím řídit?" a on na to"ale můžeš mami řídit" cool Jsem si začla ty jeho hlášky zapisovat.

Tak papa a pište klaun