26

Re: Baculky

big_smile:D:D:D:D:D to je šílené jak víš už ráno, že máš uvařené že? big_smile:D:D Já většinou nahážu do hrnce vše ráno a pustím to a v poledne jíme. Mezitím jsem s malým venku před barákem - dál nechodím - i když už když uvidím že hoříme bude pozdě že big_smile ... ne teď vážně, jako stát se něco může, ale to mnohdy i když nemáš vyloženě zapnutý spotřebič.

Hodně často vařím krkovičku s bramborem ... dám na kolečka nakrájený brambor, posolím, posypu gril kořením - cibuli, anglickou .... na to dám okořeněnou krkovici, na to zase anglickou, kečup ... když mám tak i kaapii papriku červenou. maličko vody - tak deci a pustím na cca 3 hodiny  - podle toho kolik toho mám. Krásně se to udělá, provoní .... mňam

Hodně tam dělám i mleté maso - kuličky, zaliju protlakem, osladím, přidám bobkový list a nové koření .... nechám vařit - pak cca hodinu před koncem přidám zákledku z mouky , zamíchám zavřu .... a mám hotovou rajskou s kuličkama - uvařím pak jen rýži.

1. IVF, KET, 2.IVF ICSI- Vojtíšek 01/07, KET - neg,3.IVF IMSI - Tři mušketýři narozeni ve 33+2tt 9.7.2010 (Markétka 2250g, Filípek 1240g a Kristýnka 1990g)

27

Xan,no mám celkem strach to nechat bez dozoru,stát se může ledasco,ale koneckonců vyhořet můžeš i od ledničky,že.Ale fakt je to super,opravdu se nic nepřipálí a to masíčko :P nemá prostě chybu smile.Minule jsem přes noc vařila guláš,ráno neskutečná vůně,akorát to maso jsem pak musela hledat lol.Jsem to nějak neodhadla,tu dobu vaření roll.

1.IVF- syn Vítek 4.3.2007, přirozeně big_smile syn Tomík 2.6.2010

28

big_smile to vychytáš ... je to fakt super!

My se zrovna vrátili  z dinoparku - děcka jsou nadšené, já docela taky, akorát 3 hodiny chození přes poledne na sluníčku ....všichni jsme KO ale plní zážitků!!!

1. IVF, KET, 2.IVF ICSI- Vojtíšek 01/07, KET - neg,3.IVF IMSI - Tři mušketýři narozeni ve 33+2tt 9.7.2010 (Markétka 2250g, Filípek 1240g a Kristýnka 1990g)

29

Mate u vás taky takový vedro jako tady v Třinci??? Se absolutne nedá dýchat, ale konečně si na druhé straně připadám, ,že už je konečně léto. Takový to počasí jak bylo minulý týden furt s deštěm a mrakama mě vadilo víc než ty vedra.

Jinak od včerejška máme na pozemku vrtací soupravu aby nám vyvrtala studnu. A dnes teda konečně na vodu narazili, ale až v 26m. Měli jsme tam 2 hledače vody a oba nám řekli, že je voda tak v hloubce něco okolo 20m, tak se docela dost sekli. Su teda zvědavá, kolik nás to vrtání nakonec vyjde. No, ale už jsme se na to dali, tak to musíme zvládnout.

Odpoledne se pojedu na pozemek podívat a asi se budu  trochu opalovat. Nemám ráda, když su úplně bíla, tak se budu snažit trcohu chytnout bronz.

Mejte se moc fajn a napiste brzo.

30

Ahoj Bety cool
tady je taky šílený pařák,ale my jsem od Třince kousek wink A já teda vedra přímo nesnáším...umírám z toho roll.A slunku se vyhýbám jak čert kříži...dr. na kožním mi opalování zakázala se třema vykřičníkama,takže já mám opálené jenom to,co mi čouhá z trička a pásky na nohách od sandálů cool

31

Ahojky kočičky, všechny Vás moc zdravím. Tak jsme v pondělí oslavili Vojtíkův rok, uteklo to strašně rychle a z miminka je kluk jak buk a pěknej čertík a zlobítko. Chvilku neposedí je strašně moc živej a k neutahání. V pondělí jsme také byli na roční prohlídce měříme 81 cm a vážíme 11,89 kg a dle paní doktorky jsme moc šikovní. Když jsem jí řekla, že chodí sám, tak byla docela v šoku.Někdy bych byla radši, kdyby nechodil, uhlídat ho je nadlidský výkon. Po neděli jedeme na kontrolu na urologii a už teď se bojím, jak dopadneme nedovedu si představit, že by měl jít na operaci, to asi nezvládnu. Brečím jen při té představě. Jinak na dovču se nechystáme nějak nejsou korunky, pojedeme jen k našim, ale těším se i tam. Tak se kočky opatrujte a přeji všem krásné léto.

32

Ahojky jak se máte?
Já děsně hmm.Tady je 30 ve stínu a já umírám neutral.Potím se a to jenom sedím....

33

Žanet, tak to jsme na tom stejně...já ty vedra přímo nesnáším (miluju zimu). V neděli odjíždíme na chatu, tak se alespoň vykoupu, ale už se děsím toho, jak tam Agatka bude spát...spaní máme totiž pod střechou...a minulý rok popadaly všechny stromy...tak tam je pařák.

1 IVF - OHSS bez ET, KET - neúspěch, 2 IVF - ET - neúspěch, KET - dcera Agata 28.11.2008

34

Jaji tak si užijte na chatě smile.

A vítkovi třeba vedra ani nijak nevadí,spí dobře.Normálně to děcko je tak vyčůraný...někdy jdu z těch jeho řečí do kolen.Onehdá chtěl večer v postýlce čaj....říkám nemáme uvařený,dám ti vodu...on na to se šťávou....já mu říkám ne,máš vyčištěné zuby.....dala jsem mu čistou vodu,vypil skoro celou flašu a usnul.Ráno otevře oči a říká"Mami chcu čaj,není uvařený že,tak chcu vodu"  zvednul prst a výstražně povídá "NEmám vyčištěné zuby,tak se šťávou!" big_smile....jak si to pamatuje...smraďoch jeden roll

No a už tři týdny máme kocourka Čika......Vítek ho furt nahání,pak bečí,bo mu kocour zdrhá a schovává se.A furt poslouchám...to děláš papáníčko kočičkovi a kde je můj kotúl a mááááámíííí,kde je Tikóóó a kotkóóó pocéééém.Tahá ho za ocas,za nohu,nuchňá ho tak,že ho málem udusí,no moje nervy hmm

No akorát jsme měli na zahradě kosí hnízdo a bohužel už ho nemáme.Jednou jsme stihli ptáčátko zachránit kocurovi z tlamy a vrátit do hnízda,ale podruhé už ne :(.Taťka2 vzteklý,že až mu kocur přijde pod ruku,tak s ním praští...tak jsme se málem ještě rafli roll
Ptáče mělo smůlu no,ale on tam brousil už sousedův kocour,takže kdyby to nebyl náš,tak to mohl být i on.....Ale švagrová nám říkala,že ty sibiřské kočky myši nechytají,ale že jsou na ptáky...,ale překvapilo mě,že už takhle malé kotě si chytne ptáka neutral

Vysedávám si u netu...Vítek je na prázdninách u švagrové a chlap na noční cool,i zítra pospím big_smile big_smile big_smile.Už je tam tento týden po druhé,v pondělí bafnul kufr s hračkama a jel.Dneska batoh na záda a metelil znova.Co taky doma,že jo....matka furt prudí wink a  peskuje ho...

Tak papa holky a napište taky něco,není co číst wink

35

Žanet, tak to je dobré s tím Vítkem...děcka jsou fakt chytré! Už i malí dobře ví co chtějí a hlavně co si můžou dovolit.

Jo a s těma vedrama....Agatka je bohužel celá po mně ... pořád se potí a v těch vedrech vůbec nemůže spát.
V noci chce pořád pít mlíko...dneska jsem ji zkusila dát čaj...vypila ho, ale neusnula až dostala mlíko...ona mi totiž čaj vůbec nechce ani přez den....už jsem zkoušela i šťávičky nebo vodu, ale nic...tak už nevím....teď měla průjem a dr. říkala ať ji vynechám tak 2 dny mlíko, ale nevím jak bych to udělala....naštěstí to přešlo....tak ťukám až se to nevrátí.

Žanet  a kde nakonec máte toho koucourka? Doma nebo venku? A nevíš něco o Můrečce? Už má určitě malou u sebe, že?

1 IVF - OHSS bez ET, KET - neúspěch, 2 IVF - ET - neúspěch, KET - dcera Agata 28.11.2008

36

ahojky, já taky umírám z toho vedra ...

u nás stále boj, tu dohodu co mu slíbil zase odvolal ... takže opět a zase neřešíme nic než zatracenou práci resp. jak se od tama dostat aby už mohl nastoupit do té nové. Takové zatracené naschvály to snad ani možné není. Byli jsme se podívat na jeden malý starý baráček, moc se nám líbil ... chtěli jsme jít vyřizovat hypotéku že to risknem a do toho se ozval zase ten starý zaměstnavatel, že teda dohodu bere zpět a trvá na normální výpovědi - bastard zatracený :(

37

a dodatečně mlaďochovi od Lucias vše nejlepšíííííííííííí wink

38

Ahoj, přidám se ke Xan a všem kdo v tom vedru trpí. Já teda taky, kor jak musim jeste sedet v kanclu a vykazovat činnost.

Navíc se mi dnes hodně motá v hlavě, takže furt piju, ale nemám moc pocit, že by to nějak fungovalo.

Žanet, no máte to tedy moudrého potomka. Sem se fakt od srdce zasmála. big_smile

Xan, to mě mrzí, že to máte takový složitý, držím palečky, aby se to čím jak nejdřív vyřešilo. Někteří zaměstnavatelé jsou pěkný svině.

Jinak my jsme byli v úterý na tom pohřbu, včera byl manžel zase na služebce na jižní Moravě, tak dovezl od mého taťky kalové čerpadlo a dnes bysme chtěli začít čerpat vodu, aby se ten vrt co vyvrtali minulý týden vyčistil.
Xan a vy uvažujete o koupi nějakého domečku nebo tak něco??? Držím palce abyste nejen pěkný bydlení našli, ale hlavně aby se to vyřešilo s prací manžela.

Jo, jinak si holky představte, že jsem se  jen tak nenápdně jednou manžela zeptala co by eventuálně říkal na adopci a on mi naprosto v klidu řekl ať zavolám na úřady a pozjišťuju co je třeba, že by do toho klidně šel. Tak jsem včera volala na sociálku a paní mi říkala, že to je samozřejmě na osobní setkání, tak tam máme přijít kdykoliv během úředních hodin nebo kdyby nám to nevycházelo tak se stačí na ni obrátit a domluvit si konkrétní termín mimo úřední hodiny. Tak uvidíme kdy nám to vyjde a hlavně co to všechno bude obnášet. Ale za pokus to stojí a aji nám třeba pomůže, že svoji energii zaměříme jinam, nejen na stavbu, ale i na tu adopci.

zatím se mějte fajn a pište o 106 aby bylo co číst. smile

39

Bety, je toho sice hodně ohledně adopce, ale určitě to stojí za to....my jsme už měli všechno vyřízené a měli jsme jít na psychotesty zrovna v té době jak jsem otěhotněla, tak jsem se jenom domluvila, že jsem na dlouhodobé nemocenské, a že se pak ozvu jak nám to bude vyhovovat....no a když se Agatka narodila, tak jsme tu žádost vzali zpět....né že bychom nechtěli další dítě, ale bála bych se toho, že by jsme dělali rozdíly mezi svým a přece jenom cizím.....no a nakonec ať dostane šancí někdo, kdo opravdu nemá své dítě.

Xan....nám by se také líbil baráček, ale fakt se toho bojíme....držím pěsti ať vám to vyjde....a hlavně manžel ať má práci....s těma zaměstnavatelama to je hrozné....já to znám také....dělali jsme s manželem v jedné firmě...manžel rozvážel zboží a já jsem dělala mistrovou...no a když se pokazilo auto, tak to samozřejmě bylo na manžela a šéf mu dělal takové naschvály, že to nešlo vydržet až nakonec dostal výpověď dokonce bez výplaty a to nemluvím vůbec o odstupném...no a já jsem musela držet hubu....jinak bychom byli oba dva bez práce.....nakonec jsem pak také odešla a vůbec toho nelituju....státní správa je o něčem jiném....i když i tam jsou problémy

40

Ahojky kočky, moc vás všechny zdravím a přeji krásný večer. Já jsem z těch veder nějaká utahaná, Vojtík chce být pořád venku, tak jak to jde tak s ním mažu na hřiště. Dneska jsme tomu dešti unikli jen, tak tak schovali jsme se v obchodě. Na dovču jedeme k našim tak už se těším. Tam můžu Vojtíka vypustit na trávník a nemusím se strachovat, že když spadne, že si natluče. Na urologii jsme dopadli, že ani nevím pořádně jak, doktor toho moc neřekl. Jen teď máme na 3 měsíce pokoj, pak nás čeká vyšetření izotopů a to rozhodne. Jsem z toho dost špatná, jen aby byl Vojtík v pořádku. Děkujeme za přání k narozkám. Posílám odkaz na pár fotek http://lucias55.rajce.idnes.cz/Vojtik/

41

Luci to je kluk jak cumel wink,moc vám přeju ať všechno dobře dopadne a Vojtík na žádnou operaci nemusí.

Jaji kocour je venku,jejda to by bylo,kdybych ho brala dovnitř :(.U taťky má po včerejšku utrum,po tom jak sežral toho ptáka,tak mu nesmí na oči roll.A teď ještě začíná provokovat psa...lehne si mu před kotec a pes se může zbláznit hmm.To zas se@e chlapa.

Xan tak baráček jooo?A kde?Jestli se teda můžu ptát........No každopádně vám držím pěsti,ať vám to vyjde..Jste odvážní,my jsme z hypotéky měli strach,člověk nikdy neví roll

Bety,to je fajn,že máš manželovu podporu smile.....
Jojo to kdysi moje tchýně prohlašovala,však když nebudete moct mít vlastní,tak je tolik dětí bez rodičů....jo,jenže pak nám to opravdu nešlo,a když jsem začla mluvit o adopci,tak najednou  se začli všichni tvářit podivně  hmm To mě fakt štve tahle přetvářka mad

Tak hoj...tady je ještě furt šílené vedro :(

42

Žanet, my zatím o tom nikomu neřekli. Vy to víte první smile

Rodině to sdělíme až podle toho jak to všechno bude vypadat. Ještě jsme ani nebyli na žádným pohovoru atd, takže absolutně nemáme představu co nás čeká. Teda trochu jo, protože moje kamrádka loni přišla o vejcovody, dělohu (měla velkej myom), takže u nich nic jiného než adopce nepřipadá v úvahu, tak jsem se jí trochu poptala co a jak, ale stejně si to každej musím projít sám. Oni už byli minulý týden na psychotestech a u psychologa. Mají prý strašně šikovnou paní na sociálce, říkala jim, že u nich se to zatím vyvíjí všechno dobře,  tak už se těším jak jednou přifičí s nějakým prckem. To bude super.

Jinak tady je dneska zase vedro jak nic. Ráno bylo příjemně chladno a ted se v kanclu ani nedá pořádně dýchat. Musíme přežít. Chtěla bych aby bylo pěkně v neděli, jak budeme na pozemku tak bych se chtěla trochu opálit. Su bílá jak ředitel vápenky, a to já nemám ráda. Aspoň trochu nahnědo být od slunčíka musím.

Tak zatím kočky, mějte se fajn.

43

Luciass Vojtíšek je nádherný kluk.

Tak at je to všechno po zdravotní stránce nakonec v pořádku.

44

Luci malý je nádherný rošťák smile

My se zrovna vrátili od zubaře. Malý má prý krásné zoubky a za to jak tam byl vysmátý a kecal s nima tak dostal omalovanku a zubní pastu. My s chlapem měli kaz - manžel teda ještě i navíc vypadnutou plombu tak jsem se museli zdržet bolestných ááááá při vrtání bo tam byl Vojta s náma a dělali jsme že je to strašná prča a on trval na tom, že chce plombu taky tak mu sestřička udělala malou kuličku a dala do ruky :DNo měl radost, hned jsem mu to musela schovat do peněženky a pořád mi to kontroloval jestli jsem to neztratila smile

Jinak s tou hypotékou .... ještě před půl rokem jsem říkala, že bych nikdy nešla do ničeho kde bych musela ručit vlastním bydlením. Jenže už to tady začíná být drsné - jsou tu děsné vedra, neustále musím napomínat vojtu aby netancoval, neběhal .. prostě aby byl potichu a nejlépe seděl na zadku, protože by to tu někomu moho vadit (viz naše pošahaná sousedka pod náma). Venku všude nasr.. od psů resp. její debilní páníčci jsou prostě líní ohnout hřbet tak já jen peru boty protože v jednom kuse vojta něco donese na botě domů - už jsem z toho na mrtvici. Jako je výhoda, že tu máme 3minuty od baráku bazen a brouzdaliště ... hřiště u baráku, školu školku - je tu prostě vše, ale do toho baráčku by mě to lákalo moc. Sice si to neumím vůůůůbec představit a HROZNĚ SE BOJÍM

45

bOJÍM SE hypotéky, bojím se i toho bydlení, že koupíme starý barák a bude nám padat na hlavu, my budem mít tak max. na placení hypotéky když bude dobře a ne tak na opravy .... toho všeho se všeho děsně bojím.
Jinak líbí se nám baráček v CHlebovicích - vlastně sousední vesnice kde jsem se narodila a mám rodiče takže to se mi líbí že bych je měla blízko když je potřeba hlídání a i tak celkově prostě návštěvy ... a hlavně ve vesnici je školka škola (sice jen do 5 třídy ale je ..) obchod ... vlastně krom doktorů vše (ale na zastávku je to 10 minut a za dalších 10 jsem ve Frýdku ...) Takže ty Chlebovice by se mi líbily no ... ale je to takový sen .... manžel v práci bezvýchodně prostě musí zůstat na tu výpovědní lhůtu takže nám nikdo hypo nepotvrdí takže ted stejně nic .... a pak zas neseženem takový baráček za takovou cenu aby se nám tak líbil. Tenhle nás něčím prostě okouzlil . vůbec nevím čím ... ale prostě jsme tam byli a oba najednou jsme měli shodné pocity že je nám prostě souzený ....

46

Xan třeba to vyjde...budem držet pěsti wink

Já jsem ráno našla kocourovi v pelechu dalšího rozškubaného ptáka :(.Jestli to tak bude pokračovat,tak bude muset z domu,bo pak s taťkou nevydržíme :(....Chjooo

47

Žanet bojím se že bude ... nejhorší na tom je, že oni to prostě mají jako zábavu, takže i když bude mít plnou misku tak to dělat prostě bude.
Nevím, jestli by dokázala ulovit naše perská kočka něco ... ona loví jen plyšové myši big_smile ... doma máme volieru se 4 andulkama - je na ně zvyklá, vůbec na ně nereaguje ... ale kočku lovit neodnaučíš ...

48

Ahoj holky,
týden je pryč a tady nepřibila ani čárka. Tak to jdu trochu napravit já.

Jak se všechny máte a co děláte?? Asi tento týden chodíte ven nebo na bazén s dětičkami co? Když je takovej hyc.

My jsme s pondělí s manželem zašli se poptat na úřad na tu adopci. Je tam docela příjemná paní. Dostali jsme 1000 papírů, který je třeba vypsat, nějakej papír se doktorce, aby nas poposala po zdravotní stránce. Zatím to jsou jen všeobecný informace o nás, našem zdraví, finanční a bytové situaci. Musíme se jen pustit do vyplňování papírů, zanést to zpět na úřad a pak čekat min. 6 měsíců než se kraj vyjádří jestli bysme teda vůbec mohli být adoptivními rodiči. A pak by nás čekala schůůzka s paní z MěÚ, zašla by se podívat k nám, a až tehdy bysme se konkrétně bavili víc o mimi, ktery bysme chtěli apod.

Dnes jsem tady v práci sama, kolegyně má ode dneška dovolenou, můj kolega, který je tady se mnou v kanclu má volno celý týden a boss ještě nedorazil, ale předpokládám, že se tady během dne zjeví.

Xan, tak co jak to s váma vypadá? Co manžel a jeho práce????

Tak se mějte moc pěkně a napište.

49

Ahojky, Bety super .. nejdůležitější je udělat první krok ... pak jak už budete v běhu tak to půjde. Určitě vás jako rodiče zařadí ... to by jste vyloženě museli bydlet v holobytě nemít příjmy a být trestaní aby byl nějaký problém ... určitě se děťátka dočkáte, buď vašeho vlastního nebo vašeho co k vám přibude touhle cestou a vy mu zachráníte život a uděláte mu pořádnou rodinu smile My taky chtěli jít pro papíry, už jsme byli rozhodnutí ale pak nám vyšlo IVF ... byla jsem ráda, že manžel to bral jako samozřejmost, že prostě když to nepůjde přirozeně tak budeme miminko adoptovat, ale rodina prostě budeme :-) Tehdá jsem se shodli, že kdyby bylo potřeba darovaných vajíček nebo sperimí tak by jsme do toho nešli a rovnou by jsme si dítko adoptovali, aby prostě bylo nás obou stejně. Každý na to má asi jiný názor, ale my jsme to tak cítili a chtěli oba, shodli jsem se na tom v první větě :-)

Jinak dnes jsem byli opět v dinoparku - moje děcko je šiblé do dinosaurů - od té poslední návštěvy nemluví o ničem jiném ... vše co vidí mu připadá že je dinosaurus (drak, nějaké zvíře co nezná atd.) .... on v tom dinoparku má smrt v očích, bojí se neskutečně některých dinosaurů ale chce tam být a hotovo, jak odcházíme tak ho můžem tahat skoro za nohy aby šel ... naštěstí je u východu dino shop s dinosaury a různými kravinami s tím spojenými tak ho nalákáme že něco koupíme .... pak sednem do auta a znova spustí kdy zas jedem do dinoparku big_smile

Já byla během týdne 2x na chalupě takže jsem na netu moc nebyla ... ale včera jsem se musela vrátit, protože přijel chlap z práce a volal mi nasraný že mi utek leguán big_smile On se potvůrky bojí tak ani nešel dovnitř jak zjistil že je pryč z terárka big_smile a jel pro mě na chalupu. já přijela - legoušek byl v pokoji s kočkou - chtěla jsem je fotit ale on tak zuřil ten můj chlap že jsme nemohla - ale byla to sranda ... leguán stál a kýval hlavou (vyzýval kočku k boji) ale my máme bulatou kočku a ona na něj koukala beztak si říkala co to za debila chodí po bytě big_smile .... ono legoušek má skoro metr a půl takže to není žádný drobek a s tou naší 4kilou mícou by slušně konkuroval. ale nezaútočil by první to ne. No tak si užil chvilky svobody ... naštěstí neutek přes okno!! jsme v osmém patře to by dopadlo zle ..a teda raději ani nebudu uvažovat co by bylo kdyby se mu podařilo po omítce vlézt do nějakého cizího bytu ... chlap mi říkal, že kdyby se mu to stalo, že by mu do bytu vlezla taková obluda tak by majitele zabil :P NO ale nestalo se to naštěstí tak snad už se to ani  nestane. Normálně mám na terárku zámek na klíč s takovou západkou (mám nové terárko a netušila jsem že když tam ten klíč nechám tak ta západka jde zvednout) a mu se to nějak podařilo asi do toho tak dlouho dloubal když přišel na to že se dá nazvednout až se mu to podařilo ... není vůbec blbý a to je to ještěr. No tak ale už klíče vytahuju tak snad už bude bydlet zas jen tam kde má  big_smile

No a jinak u nás změna !!!! MANŽEL KONEČNĚ DOSTAL VÝPOVĚĎ ... teda ukončení práce dohodou takže je volný!!! Si představte, jak on toho 17.7. byl podepsat tu dohodu a ten šéf ji nepodepsal tak jsme pak poslali výpověď s tím že teda bude dva měsíce ve výpovědní lhůtě ... a teď přišlo domů doporučeně, vážený, vracíme vám zpět výpověd která je neplatná, protože jste již dříve podepsal dohodu ... debil ... aby nemusel platit tak to raději podepsal. Ale aspon je to už vyřešené. Začal totiž pořád psát, že bude manželovi účtovat 4,5 násobek platu jako škodu ... přitom manžel žádnou nezpůsobil. Na stavbě se před půl rokem špatně složilo bednění a chybí od toho papíry a on prostě aby ho nemusel pouštět tak psal, že dokud mu nepodepíše tu škodu tak ho nepustí atd. tak jsem se nasrali a napsali mu na tvrdo že at si to dá klidně k soudu, že máme čistý štít a že jdeme na inspektorát práce dát oznámení, že se tam neplatí přesčasy i když jsou nařízené, že se dělá 12hodin denně soboty neděle atd. Tak hned psal že co si to jako chcem dovolit atd. a druhý den přišla ta dohoda big_smile Kreténi ti soukromníci fakt ... ale snad je to už za náma.

50

Ahojte holky

Jdu vás po moc dlouhé době pozdravit.snad si na mne ještě vzpomenete.