1

Téma: Další vyšetření?

Byla bych ráda, kdyby mi někdo poradil, co dalšího ještě můžeme udělat před dalším pokusem.
S partnerem podstupujeme IVF, je tedy s dárcem, partner mít geneticky svoje děti nebude. Bohužel je problém i namojí straně, mám AMH 1,1 a po dvou pokusech (první krátký protokol 200 gonal a 200 pergoveris-zastaven reakce nulová, pak dlouhý protokol-sprej do nosu a spoustu dní ještě větší dávky gonalu a pergoverisu), jsme získali vajíčka z nichž do pátého dne vydrželo jedno, které bylo geneticky v pořádku. Nechytlo se. Abych nezapomněla, jeden vaječník na stimulaci prostě nereaguje.
Vzhledem k tomu, že to nevypadá, že bychom měli hodně pokusů, tak bych byla ráda, abych měla pocit, že se vyloučilo vše, kde by mohl nastat problém.
Mám za sebou pouze hormonální profil a genetiku. Hormonální profil je v pořádku, genetika odhalila, že jsem nositelem genu pro cystickou fibrózu, ale pokud ji nemá dárce, tak není problém. Samozřejmě mi dělali ultrazvuky,
Dále mám lupénku a celkem dlouho už jsem taková zahleněná. To jsem přičítala bývalé práci, kde se pracovalo s problematickými materiály. Ale mám dva roky jinou a vše je stále stejné.
Máte někdo zkušenost, co vše se dá nějakými vyšetřeními odhalit a jakými, nechce se mi do dalšího pokusu naslepo, když ty minulé nebyly zrovna nadějné.