1

Téma: Přenašečka CAH a nízké AMH

Zdravím Vás,
s manželem se snažíme o vlastní miminko. Byla jsem na klasické stimulaci kde sem měla pouze jeden folikul a prázdný a to už při hodně vysokých dávkách léků a podruhé jsme byli na mini stimulaci, kde se nevytvořilo vůbec nic. Bohužel moje tělo z nějakého důvodu nefunguje. Na genetice se přišlo na to že mám mutaci genu, který způsobuje kongenitální adrenální heyperplazii, jsem pouze přenašečkou. Paní doktorka z genetiky mě na chvíli uchlácholila, že má pacientky s touto diagnózou, které mají své děti. Načež dnes na endokrinologii mi zas bylo řečeno paní doktorkou, že si nemyslí že to je ten primární důvod proč nemůžu otěhotnět, testosteron mám v normě, i když to jenom možná může mít minimální souvislost. Bude mi dělat ještě další krevní testy aby se zjistilo více. Ale i tak šance nic moc, navíc když moje AMH je 0,01. :( Najde se tady nějaká dobrá dušička, která měla nebo má stejný problém, a která by se se mnou o svůj příběh podělila? Snažím se být optimista, ale už mi to moc nejde. Už pomalu ztrácím naděje na vlastní mimi, ale pořád to tam ve mě někde je co kdyby.