1

Téma: osud

dobry den.jmenuji se yvona jemi 41let.v18letech jsem otehotnela,zacala jsem trosicku spinit a pani doktorka meposlala do nemocnice,ona nepoznala tehotenstvi,vnemocnici me prohledly a vzaly na vyskrab,tojsem jeste netusila ze to bylo tehotenstvi.na sale jich bylo plno asi studenti tak si daly poradne zalezet.po zakroku semnou nikdo nemluvil a pri propusteni jsem vyfasovala obalku.nastal sok ,stres,deprese bylo tam napsano tehotenstvijsem  5tyden a labor.nevysetreno s toho jsem usoudila ze k tompodstopila u nemuselo dojit.Snaha otehotnet byla marna.prodelala jsem zanet.byla jsem na rtg a tam mi zjistili nepruchodnost.Citila jsem se hrozne a jeste navic me hospitalizovali na porodnici mezi miminka,mile ale pro me to bylo bolave.NECITOVE.S nynejsimmanzelem jsem podstoupila umele oplodneni.Uz jsem prestala verit lekarum.Prvni umele bylo v Praze,jednou nam stratili nejake vysledky,pri kontrole,pana doktora zastupovala pani doktorka a rikala ze nevi jestli se to bude libit panu doktorovi ze tam jsou srusty nebo cista.A nic.Uz zadna kontrola ,zavedl se zivot a zhasnul.NEJAKY DIVNY POSTUP:Druhe oplodneni bylo v OSTRAVE-nepovedlo se.Treti taky v Ostrave .dostala jsem tam takovou dobrou drahou injekci,ptala jsem se doktora jestli to bylo na rovnovahu hormonu a on jak to vim. Bylo mi proste jinak ,nerostly mi ani chloupky na obliceji a citila jsem se mlade.Presto se to nepodarilo-byl tam i nadstandart 10 000.hradi se tri pokusy.Mi bylo receno ze mam prijit donest 10 000 a jeste se to udela.Byla jsem uz s toho vycerpana.Pak jsem byla v brne na rtg a zarekla jsem se ze uz to nikdy nepodstoupim,udelal mi takovou bolest ze sestra mu sela zakricet at mi to povo li,krvacela jsem.UZ nikdy.Jela jsem do Ostravy oznamit ze to dalsi op. nepodstoupim ze pujdu na laparoskopii.Odpoved znela ze nemusim a ze je to zbytecne.Ja sla.NA operacnim sale jsem se citila jak na poprave .CHtela jsem vedet co tam mam,jestli cistu nebo srusty.Mela jsem srusty plne bricho.Zvyseny testosteron.Je mi lito ze umele oplodneni nema vetsi konttrolu a neni hrazeno plne pojistovnou.Vzdala jsem to.Nemam desetitisice na podporu takhle odvedene prace.Poridila jsem si pejsanka a nelituji jen dekuji prirode za zlaticko ktere mi dovezla ma sestra Dana.Je to shih-tzu Matysek lasenka moje nejvetsi do neho bych investovala i miliony.dekuji Vam jestli jste me pochopila.Cim vice poznavam lidi tim vic miluji sveho psa.Dockala jsem se bohatstvi a to je muj matysek.

2

Re: osud

ahjo