26

Re: darované vajíčka

Tak o hcg 90 si myslím ze to zas neni az tak spatny. Všude pisi ze se ma hcg co dva dny zdvojnásobit. To pak pry je prosperující tehu. Jdeš jeste na kontrolní odběr????

A co krvácení??? Rozjelo se to??? Taky to nutné nemusí znamenat konec ale chápu ze nervy pracuji.

Dej vědet jak jsi dnes na tom. Myslím na tebe.

27

Ahoj:)
Dakujem za povzbudenie len já mám hcg až 400 na tento deň po ET:(idem až v pondelok na odber,lebo cez víkend my nikde neurobia odber hcg tak musím počkať do pondelka :(no já vlastne nekrvácam len špiním a velmi málo len ked sa utreim a idem na wc a :|dakujem pekne vela báb mi odporúča ascorutin porula si o tom lieku?

28

Ahoj ted teda nechápu kolik to hcg mas???? Ale pokud je tak vysoký tak si myslím ze je to ok a spineni se spraví. Nevím kam chodíš do CAR ale ja kdyz jsem si nebyla jista co děti tak jsem dokonce měla telefon přímo na dr a mohla jsem mu zavolat.

O ascorutinu jsem slyšela ae přesně nevím k čemu slouží.  Pokud ti ho někdo radi tak ok ae raději bych to pro konzultovala s dr pokud bych měla možnost.

29

Ahoj Ivko,
zahlídla jsem tu tvůj příběh a moc moc moc Ti držím pěsti!!!
Na žádný tabulky a čísla nehleď, zkus být v klidu a pozitivně se naladit! Já myslím, že určitě není nic ztraceno! A ascorutin si určitě kup! Jde to jen vitamin C s rutinem, což je látka podporující pevnost cév, takže to společně působí jako podpora proti krvácení obecně. Děloha je hodně prokrvená, embryo se zavrtává, tak špinění není nic neobvyklého! Já v 7tt vyloženě zakrvácela, byla jsem na infarkt ale po tel jsem pak mluvila se svou dr z CARu a ta mi řekla že v prvním trimestru má problémy a různé krvácení každá těhulka a která je nemá, tak je podezřelá :-) Jak se děloha roztahuje, tak se může udělat hematom a krev se pak takto vyleje, ale furt je vše ok. Já mám dvojčátka, takže děloha se natahovala jak divá :-) A ascorutin jsem jedla taky, 3x denně.
Tak moc držím pěsti!!!!!

34 let, 2xIVF+2xKET, listopad 2011 3.IVF, 17.7.2012 Hanička a Emička :-))))
http://wirginie.rajce.idnes.cz/Hanicka_a_Emicka/

30

Ahoj BETY 1975:)
No ja som ti to zle napísala ja som mala vo štvtok hodnotu len 90 a má podla tabuliek okolo 400 aby sa tehotenstvo vyvíjalo v poriadku:|to špinenie je stále a nie až také silné,ale stále je:(no moj dochtor je mimo asi na školení,ale skúsim napísať email dr. čo ho zastupuje ale poradila som sa s jedným dochtorom z centra a on my napísal,že my nepomože tak neviem čo si mám ymslieť jeden ho odporúča a druhý nie to je vidieť,že každý dochtor je iný a má iný názor:(

31

Ahoj wirginie smile
Dakujem,že si mi odpísala a aj za tvoj názor gratulujem ku krásnym babám :)si zlaté
no podme ku mne já som sa pýtala ohladne toho ascoritynu macháča z RP a ten mi odpísal,že mi nepomože tak neviem čo si mám o ňom myslieť aj veľa báb mi ho poradilo,ale zas aj povedalo,že radčej ho neber tak teraz čo každý dochtor povie niečo iné :(a moj dr. z Caru je na školení a zastupuje ho jedna dr. asi jej napíšem email a opýtam sa čo my tá odpovie :|no to špinenie stále neustúpa nie je také silné ako menzes,ale aj tak sa bojím ako to všetko dopadne.:|

32

Ivi, ono je tak,ze v teto fazi fakt neni jak pomoct, proste bud se embryo uchyti a nebo ne, neni zadnej lek, kterej by proste zpusobil,ze to bude tehotenstvi. Je to desny, ale nezbyva nez proste cekat.Urcujici bude zitrejsi hodnota hcg.
Ten ascorutin je jen podpora, je to jen vitamin ne lek. Urcite neuskodi tobe ani mimiskovi.
Tohle mi prijde na celym ivf nejsilenejsi, cekat a nemoct nic udelat :( Moc drzim pesti!!! A zitra dej urco vedet!

33

Ahoj wirginie smile
ved práve ni nedelať a šte k tomu je toto pre nás skoro posledná šanca mať ako tak vlastné detičky kedže sme na darované vajíčka išli už ako samoplatci a stálo nás veľa peňazí a museli sme si zobrať požičku a keby dačo máme mrazákov 2 a možno sa nám podarí z nich,ale aj tak je to pre nás strašné,ked vieme,že dašie IVF si dovoliť už nemožme ani nechceme za 9 rokov máme toho dosť :(aj po psychickej finačnej aj fyzickej stránke :(:(:(jasné dám vedieť

34

Ahoj Ivi, držím ti palce, aby ti hcg krásně povyrostlo a vše se vyvíjelo tak jak má.... Ozvi se, budu netrpělivě čekat....

Sorry, že teď moc neodepisuju, ale finišujem na stavbě, od včerejška je tady můj otec s otec od mojí švagrové a pokládají plovoučky, takže já vařím, a mezitím odbíhám na stavbu pomáhat, do toho manžela včera dost začlo bolet ucho, tak byl protivnej jak veš, ale naštěstí poslechl a dnes ráno sjel na ORL na vyšetření. Tak má zánět zvukovodu, dostal mastičku, má si ji alikovat 3x denně, a v pátek na KO. Tak snad se to vyřeší.....

Teď jsem doma, čekám až dojde borec co nám bude přeinstalovávat kuchyň z bytu do baráku, takže to prvně omrkne tady, pak pojedem na barák, pak musím znova do města nakoupit ještě pár věci k obědu, udělat oběd, pak se rychle najíst a musíme s manželem jet na 15.00 do ostravy podepsat přefinancování hypotéky..... Se dnes nezastavíme, ale snad to v rámci možností všechno stihneme...

Ty se drž a zkus být v rámci možností v klidu. Nezapomeň, že ti držíme palce.....

35

ahojte baby no nepoteším vás hcg kleslo na 22,4 a aj som sa už rozkrvácala :(:(:(vraciam sa do normálneho pracovného života aj do práce ešte si spravím vyšetrenie na reprodukčnej imunologií a už som aj objednaná na 25 novembra aj hemato si dám vyšetriť a hor sa do dalšieho boja vdaka bohu za 2 mrazáčikov smile

36

Ivi, hrozne me to mrzi :( Drz se! Ta imunologie je urco dobra cesta!Ja nekolik let chodila do jednoho centra,samy neuspech a pak jsme centrum zmenili,na imunu mi zjistili sice malou,ale reaktivitu proti embryu,dostala jsem prednison a hned se holcicky povedly!Tak moc drzim pesti!!!hlavne hodne sil!

37

Ahojte wirginie no já som skeptická voči tomu prednisonu,lebo som ho už brala a nepomohol mi:(kedže mi našli v centre protilátky voči spermiám a nasadili mi preventívne prednison a nepomohol tak já neviem v čom to bude možno v hematologií aj tú si pojdem dať vyšetriť neutral

38

Ivi moc mě mrzí, že to nevyšlo, ale neboj to se podaří. Já su teď těhu po KET... tak doufej, že i tobě to vyjde.

Omlouvám se, že jsem ti nenapsala dřív, ale máme před stěhováním na domeček, a je toho strašně moc.

Jak rychle jít na KET nevím, mě to vždycky vyšlo jeden ET v jednom roce. Než jsme se vzpamatovali, pak jsem někam většinou vyjeli na dovču a bylo dalších spousty věcí, takže to vycházelo za 9-12 měsíců.......

Napiš jak jsi se domluvila v CAR.

39

AHOJ bety smile
v pohode nehnevám sa šak máš veľa roboty so stahovaním ánoa  stahujete sa do domčeka tak supr ;)bude veľa pľacu No čo sa týka toho mojho ET tak som bola dosť zle na tom po psychickej stránke,ale už je dobre zajtra idem už do roobty po dlhšom čase,ale čo už aj sa teším na tie moje bláznivé kolegyne :Pno my sme sa dali na dráhu tohože si vybavujeme reprodukčnú imunologiu a aj hematologiu akurát dneska sme boli na pohovore hodinovom kde sa pýtala dochtorka rodinnú anamnézu moje a mužovej rodiny a odbery máme až 9 decembra skor nemala volné a 20 januára 2015 budú výsledky takže my skor ako vo februári nepojdme na KET a ešte si idem vybavoovať hematologiu na vlastnú päsť neutral
A ty sa nepochválila,že ideš na KET ?či?a kolko ti vkladali a kolko bunkové my máme zamrazené HB-1 jednotkovej kvality tak by sa mohli rozmraziť a vyvíjať dalej smile

40

Ahoj Ivi,
Asi jsi mě špatně pochopila. Ještě jsem nestihla porodit, takže se na KET zatím nechystám.
Ale chtěla jsem napsat, že toto těhu je z KET..... asi jsem se blbě vyjádřila.....

41

:)Ahoj Bety no už zarezávam v robote mám síce chaos,lebo máme zkrátené týždne a robím tak všelijak no nevadí asi sme sa zle pochopili :|inak na KET to vyzerá,že pojdeme až nabudúci rok na jar až v apríli,lebo eštelen 20 januára budú výsledky 6-8 týždňov budem brať prednison a potom zas na krvičku a potom zas ach jaj a zaťiaľ si vabvím hematologiu.Ty si tehu po KET?kolko ti vlastne vkladali?lebo ževraj po KET má menšiu úspešnosť tak preto dávajú po 2 embryjká,ale my máme zmrazené 2 HB-1 kvality a nechcem dvojičky myslíš,že by sa nám mohlo ujať aj jedno embryjko?ked si vyšetrím r. imunologiu aj hematologiu?

42

Jo jsem tehu po KET. Jinak nevím kam chodíš do CAR ale me ani nenabizeli davat 2 embryjka. Ted je spis trend dávat jen jedno mimi. Ber ze my jsme měli zamrazený 4 miminkama a kdyby nám dali ted dvě tak uz máme jen dvě tak máme jeste 3 pokusy kdyz se budou vkládat po jednom.

Tak at jde práce dobře od ruky a hlavně další pokus at je úspěšný.

43

:)Ahoj bety chodím do REPROFITU Brno :)a sme maximálne spokojný s prístupom a centrum je úplne na úrovni :)n len škoda,že z tých oplodnencých embryjok boli 2HB potom 1XB ešte 1 EB a ostattné kompaktné morulky a zamrazili len 2 HB jednotkovej kvality :/a myslím,že tiež asi budú vkladať po jednom kedže ich mám zmrazené zvlášť tak hádam bude KET úspešnejší

44

Když to tady tak čtu tak mě teda ještě čeká pěkně dlouhá cesta k miminku