3,576

Re: **Azoospermíček**

Zuzi i my tobě i všem přejeme krááásný  a štastný Nový rok 2011 !!!

http://www.celysvet.cz/skin/smile/kat/smajlici-ke-stazeni-2413.gif

http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10550.gifhttp://www.celysvet.cz/skin/smile/s10550.gifhttp://www.celysvet.cz/skin/smile/s10550.gifhttp://www.celysvet.cz/skin/smile/s10550.gifhttp://www.celysvet.cz/skin/smile/s10550.gif

36 let, syn 17 let, 11.11.2009 Ferda a Ferda jsou na světě!!! smile
David 2540g, 47cm a Tobias 1740g, 42cm :-) v 34+0

3,577

Tak holky,krásný Nový rok 2011!!Hlavně zdraví pro vás a vaše rodiny!!!

Reprofit,1xNativ bez ET,2.Nativ-1 mimi se srdíčkem-39tt syn Ondřej

3,578

Ahoj holky, i já se připojuji k přání, aby ten nový rok 2011 byl úspěšný a hlavně hodně zdraví a štěstí.

Jak jste zvládly Silvestra? Já jsem ani nečekala na půlnoc, zalomila jsem to dřív, byla jsem unavená.

Yayi, na Vánoce u nás nejvíc frčel ten stoleček z Fisher Price. Opravdu úspěšná hračka. Díky, Zuzi, za tip.

Berda (Ella) je na světě, 3120g, 50cm

3,579

Ahoj holky, v nejbližších dnech ( možná už i dnes v noci) dojde k malému "přenastavení" fóra - zmizí rozdělení diskuzí na snažilky, čekanky, umělinky atd. a zůstanou jen jednotlivé pokojíčky - Nativ, Čekanky, Azoospermíček, ET-KET, Holky z Reprofitu atd...
Vše se bude dít z důvodu zrychlení webu a ušetření prostoru...
Nebojte se, Vaše pokojíčky nikam nezmizí, pouze pokud používáte přímý odkaz na diskuzi, budete si muset pokojíček najít přes hlavní stránky.
Pokud by byl nějaký problém, klidně mě kontaktujte přes soukr. zprávu nebo e-mail.
Děkujeme všem za pochopení.

3,580

Ahoj holky, hlásím, že té naší treperendě už byl rok a její míry jsou takové, že měla 7.820g a 73cm. Stále ne a ne dohnat těch 8kg. Příště to určitě zvládneme.
Jinak měla E. první velký teploty, asi to bylo od zubů. Teď já mám nějakou virozu, tak doufám, že to nechytne.

A jak se máte ostatní?? Katy, co Jiřík??? Yayi, co Ondrášek? Už připravuješ oslavičku 1. narozenin??

3,581

Ahoj holky,také všechny zdravím.
U nás vše při starém,Ondřej lozí a za vozíkem lítá jak drak,chodit se podle mě ještě myslím necystá,ale to mi vůbec neva. wink
Lendi,oslavu už trochu chystáme,bude to velké,celá rodina už se těší,ale bude to na několikrát,bo se všichni za 1.ani nesejdou časově a ani by to nebylo v našem případě nejlepší nápad cool....bude dort a dárek už má nachystaný,dostane BMW big_smile chi chi,samozřejmě to malé dětské...na velké už si bude muset vydělat sám....
Jinak se moc těším na jaro,bo toto počasí je oničom,ale to bude ještě trvat...jak skončí ty svátky,tak je to takové smutné....no,nemám ráda leden... :P

Reprofit,1xNativ bez ET,2.Nativ-1 mimi se srdíčkem-39tt syn Ondřej

3,582

ahoj holky

predne preju vsem vse nej do noveho roku, hlavne hodne zdravi, at vam ditka delaji samou radost.

Leni, Ellince vse nej k prvnim narozeninam, jak jste to oslavili ?? A co teplity, doufam, ze uz je fit ???
My budeme mit pristi tyden 10  mesicu, taky to hrozne leti. Vanoce super, Sofinka dostala plno darku, nejvetsi radost mela z plysoveho pejska, ktery steka a vrti ocasem. Na Silvestra jsme byli u nasich, pockali jsme do pulnoci, pritukli si a sli spat :-))
Jinak Sofie uz pochoduje kolem nabytku, minuly vikend uz jsme namontovali zabrany na schody a taky poridili Römer autosedacku od 9 kg. Pristi patek zacneme chodit do materskeho centra, maji to tu uz od 9 mesicu, tak jsem zvedava, jake to bude :-))

Mejte se vsechny moc fajn a napiste holky

Sofie 3780 g, 52 cm

3,583

ANdulko, zdravím. Teploty měla z rostoucích dvou zubů, takže to trvalo jen jeden den a pak už nic. Horší to pak bylo se mnou, vlezla na mě viróza, ale ještě rýma se mně stále drží. Jo, tak takový pejsek by se Ellí taky líbil. Psy miluje. Zábrany jsme taky na schody už museli namontovat, protože jsme jí jeden den našli vylezlou na druhém schodu, tak pro sichr. Zatím jsme jí dali jen dole, nahoře ještě jí nemáme, ale asi časem budeme muset. To je Sofinka šikulka, že obchází nábytek, my to teda taky děláme, začala s tím, když začala lézt. Zatím teda Ellí si sama nesedla. Tak snad už na to taky přijde.
Narozeniny jsme oslavili s rodiči, bylo to fajn. A druhej den jsme měli slavit se sousedy, ale to Ellí měla teploty a sousedka chytla angínu, takže z toho nic nebylo.

Yayi, kamarádka moc děkuje za věcičky a měla dotaz, jak se má revančovat, že ti bude muset něco zakoupit a já jí mám pomoci něco vymyslet. Byla neskutečně šťastná. Moc díky. Jinak máme taky takové chodítko a ještě se k tomu moc E. nemám, jen si k němu stoupá, ale ještě nepřišla na to, jak za ním pochodovat. Máme na vše čas smile A kdy má vlastně Ondrášek narozeniny???

Katy, jak se daří Jiříkovi?? Co už umí nového?

3,584

Ahojky holky,
my jsme dnes byli na 6 měsíční prohlídce, Jiřík váží 7910g a měří 68cm.... dostal poslední Hexu.
Včera jsme taky začali s příkrmama, moc se teda netvářil, no ale musí si zvyknout....
Jinak se bravurně otáčí na bříško na obě strany, na bříše rotuje kolem pupku dokola, zkouší se zvedat na kolínka, neustále něco žvatlá a taky máme první zub -  obešlo se to bez teplot, jen byl takový "umrčený"
Taky jsme byli v pondělí v Brně v Dětské nemocnici kvůli té jeho alergii na mléko, konečně jsme se dostali k odborníkovi a snad už bude léčený tak, jak má být...

Posílám nějaké foto...

Moje zlatíčka wink

http://i53.tinypic.com/23r2uxy.jpg

A první mrkvička big_smile

http://i55.tinypic.com/11brhpv.jpg

3,585

Lendulko psala jsem Ti SZ mohla bys mi prosím odpovědět, Děkuji moc.

3,586

Katy, Jiřík je pořádný a šikovný kluk. Váží víc než Ella, měla 7,8kg v roce smile A je šikovnej, když se přetáčí a nachází kolínka. A příkrmy se určitě zlepší, neboj. Mně teda Ellí na začátku baštila výborně a pak to nechtěla, dneska už docela baští, ale je samozřejmě vybíravá. A je moc dobře, že jste se dostali k odborníkovi, to je fajn slyšet.

3,587

Holky, kde jste???

Yayi, co oslavička narozenin??? Už Ondra chodí??
Katy, jak se má JIřík? Jak mu chutná zelenina? A co to mlíčko, přešli jste na jiné, nebo vůbec přecházet nebudete?
Adri, co kluci??? Musíš mít doma dost veselo.
ANdulko, co vy v Německu? CHodíš tam někam do jazykovky? Jak ti jde komunikace? A jaké je to žít takhle jinde? Občas mě teda můj manžel tím taky "straší", ale uvidíme.
Zuzi, jak zlobí Mišák? Už se těší na jaro a na houpačky, že?

3,588

Ahojky Azoomatky wink

U nás celkem nic nového, máme druhý zub, baštíme už i maso a jinak pořád pohod a klídek...
Mlíčko nám v Brně zase napsali to drahé speciální, jak já říkám "kosmickou stravu"
Taky je paradox, že u nás jsem za něj doplácela 250,- , v Brně 18,- Kč roll
Leni a co vy, jak se daří? Co už Ella umí?

Všechny matky i dětičky zdravíme wink
Už aby bylo to jaro, už mi ta zima leze na mozek roll

3,589

Ahoj Holky,

moc Vás všechyn zdravíme, vubec nestíháme, draci mi davají zabrat :-D))) a jak naschval, dělají vše naschval páč to je největší bžunda :-D))) Lítají o sto šest a venku je nahaním, aby vubec šli domu, nějaký mráz děšt sníh jim vůbec nevadí :-D)))
Taky jsem ještě k tomu, abych se nenudila si vzala práci domu a 1x tydne jezdím an firmu, božksý klid to tam, moc si to užívám a těším se už do práce na plný uvazek, bomba :-D))) Tatínka jsem totiž konečně zapojila do mateřství a tak si to 1x týdně s klukama užívá a konečně docenuje co to je být s dvojčat, ikdyž jen 7 h v kuse a přes den :-D))

Tak se opatrujte, dětičkám posílame pusinky a doufám, že dojde brzy sluníčko, at už nemusíme oblekat milion vrstev na vzteklé oblekající rarachy :-D)))

3,590

Ahoj holky, posílám Vám foto našeho malého pomocníka wink

http://i53.tinypic.com/14aioh4.jpg

http://i54.tinypic.com/14sl9v5.jpg

3,591

A jak se jinak všechny máte? Co dětičky, jsou zdravé?

Zuzo, dodatečně přeju Majklovi všechno nej k narozeninám... viděla jsem fotky na Jarňáscích a je to fakt frajer wink
Leni, co Ella, jak se jí ( i Tobě samozřejmě) daří? A co kamarádka, už má chlapečka na světě?
Yayi a co Ondra? Určitě je to pěkný rarášek... zdravíme smile
Adri a ty už určitě z kluků šilháš, jak ti utíkají každý jinam, že?

A nevíte někdo jak se má Pavlice s Emkama a Méďa s Dominikem a Verunkou?

3,592

xkata78 napsal:

A nevíte někdo jak se má Pavlice s Emkama a Méďa s Dominikem a Verunkou?

Katy víme, ale totalne nestíhame psát..., ale jak bude chvilka o vikendu tak písnu určitě novinky :-)

"šilhám", to máš pravdu !!!!!

A malý je suprov pomocník, moc šikulka,... ani není možné jak to letíííí ... paaaa

3,593

Ahoj holky.
Katy, no neříkej, že už Jiřík leze. A zájem o pračku a myčku u nás taky je a velkej. S E. se máme dobře, E. stále leze, stoupá si konečně správně a jsem zvědavá, kdy u nás vypukne chůze, zatím se k tomu nemáme a ani nedrží zatím balanc. Abyste nás nedohnali ještě big_smile Byli jsme na horách v Rakousku a moc si to tam užili, jen nám tam E. marodila, ale já si i zalyžovala a bylo to supeeer.
Kamarádce se už klouček narodil a jmenuje se Kubík. Jsou v pořádku.
Jinak s Méďou jsem se včera bavila, mají se dobře a nestíhá, což chápu s dvěma malýma dětma.

Mějte se všechny hezky a pište.

3,594

Ahoj holky!No vázne to tady, vázne. Ale je to prostě tak, že čím větší ti naši svišti asi jsou, tím víc nás zaměstnávají, co?
U nás je to pořád dokola, stihli jsme oslavit 2.narozky, pak taky moje "hnusné"narozky, měla jsem tu máti, tak jsem stihla oběhat věci, které se s malým nedaj. Jinak je už konečně hezky, takže si vystačíme se zahrádkou, pískovištěm, houpajdou a kolem nebo odrážedlem...
xKati  krásně ti Jiřulka roste smile
Leni, Adri - ahoooj!
Byli jsme se vyfotit, tak přikládám fotečku:
http://rodina.cz/Majkl/album/vysm_t__08032011_1.jpg

38let, Gennet, dcera 16let přirozeně, 2.IVF(T/M) - Michael "Majkl" *8.3.2009 (3130g/51cm), nativ KET 10/2010 :(

3,595

Ahojky děvčátka!!!
Některé z vás by si mě mohly pamatovat ale je to opravdu dlouho co jsem tady nebyla!Jen jsem se chtěla pochlubit naší holčičkou a že i já jsem se dočkala a narodilo se mi štěstíčko smile smile Do těhu jsem přišla přirozenou cestou!!!!!MÁM PŘÍTELE NĚCO MÁLO PŘES ROK A NAŠE PRINCEZNA MÁ UŽ 7 TÝDNŮ.Narodila se o 2 měsíce dřív ale už to doháníme,je to splněný sen smile .Jak vidím tady se to krásně rozrodilo takže všechny zdravím a zdravíčko přeju  wink
Nemám doma internet ale pokusím se sem zase brzy podívat!

33 let.nový začátek s novým přítelem a výsledek -4.2.2011 holčička Lucie 2100 g a 42 cm

3,596

Ještě připomínám že jsem měla za sebou 3 krát IVF takže ať nikdo neztrácí naději-zázraky se dějí,já to vím mě se ten zázrak stal!!!!! smile smile smile
Adrianko-máš krásné kluky já tady byla když jsi byla ještě těhu hmm

33 let.nový začátek s novým přítelem a výsledek -4.2.2011 holčička Lucie 2100 g a 42 cm

3,597

Evi, ahoj... to víš, že si Tě pamatuju a moc gratuluju k holčičce.... wink

3,598

Evulko, předem mooooc gratuluji k vysněnému zlatíčku a přejeme s klukama vše nej nej do života, at tobě, princezně i tvému novému příteli. :-)
To víš, že si tě pamatuji také.. !!! A děkuji za pochvalu klučíku, taky jsme byli dřív a podobně maličcí, ale strašně to uteklo a ted už jsou to velcí roštáci :-)

Šári zdravím i tebe a Jiříka a do Větrušic posíláme velkého hubana, Majkl je fakt fešák, ale to už jsem ti říkala na fotečky soukr, že? no a o tobě ani nemluvě, přímo záříííš :-) Jo ségra, a květen se blíží tak doufam, že pla, moc se už těšíme :-)

3,599

AhoooJ ženy!
Evulko, jasně, že si tě pamatujem!!!! Gratulace k Lucince a přejeme jí jen to nejlepší do života a hlavně zdraví!!! A tobě pohodové mateřství, což je slovní spojení, které je opravdu praštěné, jak všechny zasloužilé matky vědí lol

Jojojo ségra, jasná páka, že tě i se všema chlapama netrpělivě očekáváme! Snad to barák vydrží smile

mějte se!

38let, Gennet, dcera 16let přirozeně, 2.IVF(T/M) - Michael "Majkl" *8.3.2009 (3130g/51cm), nativ KET 10/2010 :(

3,600

Ahoj jmenují se Ivana jsem po transferu 1 embria dnes je to 6den uz jsem jednou byla na umelim oplodnění ale bez úspěchu chtěla bych se zeptat jestli má někdo podobnou skosenost a ja ji měl příznaky do uděláno pozitiv testů dekuji