1

Téma: Přirozené otěhotnění po 45tce.

Milé snažilky,

jistě víte, že sbírám data od žen, které nemohly otěhotnět a pak otěhotněly do svého astrologického výzkumu: "Nejvhodnější konstelace na otěhotnění."

Byla bych moc ráda, pokud máte v okolí nějakou starší maminku, která přirozeně otěhotněla po 45tce, kdyby mi ona, nebo Vy napsali její data:
1. narození matky rodičky: celé datum, čas narození - čím přesnější tím lepší, město narození
2. den otěhotnění a čas, pokud ví, tento údaj není nutný
3. datum a čas porodu, město a pohlaví miminka.

Výzkum je zcela anonymní, stačí napsat třeba jen maminka A, maminka B atp. Nebo iniciály jako matka K. S. nebo jen iniciály křestního jména matka I. atp.

Data si zapisuji do své statistiky, a pak takto mohu pomoci spočítat nejvhodnější termín na otěhotnění maminkám, kterým se nedaří. Dokonce je pak i větší šance nejen na přirozené otěhotnění, ale i na ujmutí vajíčka při umělém oplodnění, při vybrání vhodného termínu. A maminkám ušetřím spoustu nervů a slz z neuchyceného miminka, a starším ženám, které si to samy hradí mohu ušetřit desetisíce korun.

Mamimky, které mi dají svá data, u mě mají jako dárek půlhodinovou konzultaci horoskopu, třeba jejich miminka, zcela zdarma.

Také budu ráda za Vaše příběhy, nebo příběhy strarších maminek s dobrým koncem, které jistě povzbudí ostatní big_smile

Přeji hodně úspěchů ve Vašem snažení.

Delfínka, astroložka.

Naposledy upravil: Delfínka (30.04.2015 11:13:47)

Stimulace Bravelle neúspěšná.  Provedena 1x IUI.  Současně stimulace Clostilbegytem úspěšnější.  Po silné detoxikaci zlepšení funkce vaječníků o 100% a více. Zatím bezdětná, 46 let.

2

Re: Přirozené otěhotnění po 45tce.

Samozřejmě mohou psát svá data i maminky mladší, třeba ty, které přirozeně otěhotněly po 40.tce.

Díky moc.

Stimulace Bravelle neúspěšná.  Provedena 1x IUI.  Současně stimulace Clostilbegytem úspěšnější.  Po silné detoxikaci zlepšení funkce vaječníků o 100% a více. Zatím bezdětná, 46 let.