1

Téma: Gynekolog nepomohl

Ahoj,jsem tu nová.Musela jsem před časem odejít od svého gynekologa a nyní hledám jiného,samozřejmě bez úspěchu.Tak mám dotaz : jak se dostat do Sanusu aniž bych měla doporučení od gynekologa?MS už jsem neměla ani nepamatuji a můj gyndař to nějak neřešil,sem tam mi píchl vyvolávačku a to bylo vše.Při poslední kontrole jsem se jen zeptala jestli je ještě nějaká šance mít mimčo?: odpověděl " Vám nestačí ty dvě děti co máte doma?? " Od té doby jsem u něj nebyla,naprosto mi vyrazil svoji arogancí a nezájmem dech.Vyzkoušela jsem všechny možné volně prodejné přípravky,nic na mě nezabralo.Můj sen je cítit se zase jako žena,mít pravidelnou MS a dočkat se konečně mimča po 3 letech :-( nezdaru.

2

Re: Gynekolog nepomohl

A uz jsi zkusila do Sanusu zavolat a zeptat se, jestli te nevezmou i bez doporuceni? Ja bych jinak proprosila o doporuceni obvodacku. Hodne stesti.

3

maeta napsal:

A uz jsi zkusila do Sanusu zavolat a zeptat se, jestli te nevezmou i bez doporuceni? Ja bych jinak proprosila o doporuceni obvodacku. Hodne stesti.

Bylo mi řečeno že když nebudu mít doporučení od gyn. tak se nedoplatím a milionář zrovna nejsem.Podle mě záleží na pojišťovně ale nikde nemužu najit odpověd co hradí pojištovna a co budu platit já.Mám z toho obavu aby nás to nezrujnovalo hmm

4

Pokud ti v SANUSU řekli, že potřebuješ doporučení na konzultaci apod, tak si myslím, že to v pořádku není. Popřemýšlela bych jestli se teda neobrátit jinam. Dnes si přece můžeš vybrat kam budeš chodit a nemyslím si, že platby v CAR závisí na tom jestli máš nebo nemáš doporučení.

Já jsem do CAR zavolala sama bez doporučení a neměli s tím nejmenší problém mě vyšetřit. Pak jsem přecházela  z jednoho CAR do druhého opět bez doporučení ať už gynekologa nebo kohokoliv jiného a taky to šlo.

Nevím odkud jsi, ale někdy není úplně nejlepší hledat nejbližší CAR. Já jsem dojížděla ze severní moravy do Brna.... a vyplatilo. V CAR když jsem chodila v místě bydliště mi nepomohli, navíc jsme tam nechali přes 50.000. Tak si zkus provolat víc CAR a zjistit nejen to jestli někde potřebuješ doporučení od gynekologa, ale i to jak tam probíhá léčba apod.... to jsou všechno věci, které potřebuješ vědět k tomu aby jsi se správně rozhodla. Ne vždy je rozhodující blízkost CAR.....

5

Bety1975 napsal:

Pokud ti v SANUSU řekli, že potřebuješ doporučení na konzultaci apod, tak si myslím, že to v pořádku není. Popřemýšlela bych jestli se teda neobrátit jinam. Dnes si přece můžeš vybrat kam budeš chodit a nemyslím si, že platby v CAR závisí na tom jestli máš nebo nemáš doporučení.

Já jsem do CAR zavolala sama bez doporučení a neměli s tím nejmenší problém mě vyšetřit. Pak jsem přecházela  z jednoho CAR do druhého opět bez doporučení ať už gynekologa nebo kohokoliv jiného a taky to šlo.

Nevím odkud jsi, ale někdy není úplně nejlepší hledat nejbližší CAR. Já jsem dojížděla ze severní moravy do Brna.... a vyplatilo. V CAR když jsem chodila v místě bydliště mi nepomohli, navíc jsme tam nechali přes 50.000. Tak si zkus provolat víc CAR a zjistit nejen to jestli někde potřebuješ doporučení od gynekologa, ale i to jak tam probíhá léčba apod.... to jsou všechno věci, které potřebuješ vědět k tomu aby jsi se správně rozhodla. Ne vždy je rozhodující blízkost CAR.....

V to máš asi pravdu že nejbližší nebude asi nejlepší,zkusím zavolat do jineho a snad budou vstřícnější,děkuji smile

6

taky souhlasím :-) já chodila do arlety v KOstelci nad Orlicí a poprvé jsem tam byla taky bez doporučení. Tak ať brzy něco seženeš! :-)

10.4.2009 Vojtík a Vítek,  16.8.2011 Sofinka