1

Téma: Darovane vajicko- ANO ci NE ???

Dobry den.
Po dlouhe a bolestive ceste stojime s manzelem pred rozhodnutim zda akceptovat vajicko od jine zeny. Je to velmi tezke rozhodovani a byla bych moc rada kdyby mi nekdo NEZUCASTNENY nebo nekdo kdo timto prochazi nebo presel poradil. Nebo spis nastinil positiva a negativa stim spojene.

Predem dekuji

Marci

2

Re: Darovane vajicko- ANO ci NE ???

Ahoj,
jsem po 11 letech pokusů v CAR, 3 zamlklých těhotenství těhotná. Nikdy se mi nepodařilo otěhotnět s vlastními vajíčky a spermiemi od manžela. Poprvé jsem otěhotněla když jsem se rozhodli pro darovaný spermie. Ale vždy byl do 8tt konec.
Teď jsem 24+1tt s darovanými vajíčky a jsem velice spokojená a šťastná. Jinak bych se asi vlastního potomka nikdy nedočkala.

Já nemám žádná negativa. Kolik nás to stálo ti přesně neřeknu, zbýval mi ještě poslední pokus na pojišťovnu, ale nějaký doplatek tam byl, myslím že jsme se vlezli do 20.000 Kč. Víc to určitě nebylo. Na dárkyni jsem nečekala dlouho, a samotný transfer probíhal standardně jako když si jdeš do CAR pro vlastní embryjo.Takže u mě jen samá pozitiva, protože jsem těhotná a těším na přírustek do rodiny.

Navic jsme s manželem dle doktorů naprosto zdraví, takže ani nevím důvod proč spolu nám to prostě nejde......

Pokud máš další dotazy tak se ptej.

Naposledy upravil: Bety1975 (22.08.2014 11:15:23)

3

Ahoj Bety.
dekuju moc za tvuj prispevek. Uz jsem si v sobe udelala jasno(i manzel) a netrpelive se pripravujeme. Nemuzu se dockat, protoze na konci vseho i kdyz bunka(vajicko) je od darce ja to mimco budu nosit, bude spojene moji pupecni snurou a bude tam proudit moje krev. Ani nevim jestli se to podari nebo ne, protoze tehotna jsem nikdy nebyla, ale Dr rikal, ze jsem jinak zdrava a ze by to nemel byt problem. Tak uvidime. Nase cesta sice zacina, ale verim, ze to bude dobre.
Preju Vam hodne stesticka a at vse probiha tak jak ma. smile

Marci

4

Ahoj, jsem moc ráda, že jste toto rozhodnutí udělali. My jsme se opravdu vůbec nerozmyšleli, protože jak píšeš, to že z 50% není geneticky tvoje vůbec nerozhoduje. Ty ho budeš mít prakticky od začátku u sebe, takže je to jak kdyby bylo tvoje.....
Tak držím palce, aby jsi za čas byla stejně tak šťastná a spokojená jako jsem teď já.....

Když tak se ozvi jak to s tebou vypadá, budem i s miminkem držet palce........

Do jakého CAR chodiš????