1

Téma: bakterie v moči

Dobrý den, už asi 1 rok se léčím na časté záněty močového měchýře. Lékaři mi vždy jen předepsali ATB - podotýkám 6x a ani po mě nechtěli moč na testy a nebo když byl vzorek negativní, i tak mi je nasadili. Když jsem onemocněla znovu, našla jsem si na internetu pana doktora "Said Umer", který mi v tomhle ohledu MOC pomohl. Nevěděli jsme co je příčinou. Objednala jsem se a když jsem mu řekla, že mám stálého partnera a že sedí v čekárně, ihned si ho pozval dovnitř a dal jemu i mě žádanku. On nesl do laboratoře ejakulát, já moč a výtěr z pochvy. Oboum nám nasadil ATB, já měla bakterie e-coli v moči a on měl bakterii ve spermatu, řekl,že mé záněty močového měchýře byly z partnera. Nasadil nám před 3 týdny ATB - oboum - a jakmile jsem je dobrala já, odnášela jsem moč do laboratoře a hned 4dny na to (10.5.2013 ) jsem šla na kontrolu. Partner dobral ATB stejně jako já, ale ejakulát jde odnést do laoratoře až na konci května a na kontrolu 10.6 můj dotaz je, zda už teď, aniž by byl na kontrole, můžeme mít pohlavní styk bez ochrany, nebo jak dlouho trvá, než se spermie zaléčí? Vždy jsme chodili na kontroly spolu a najednou nám to takhle oddálil. Děkuji. Podotýkám, že já mám moč po ATB bez bakterií. Děkuji mnohokrát.

2

Re: bakterie v moči

Dobrý den,

tento dotaz je spíše určen našim lékařům, vložte ho, prosím do samostaného vlákna na:
http://www.neplodnost.org/forum/forum55
Zde Vám ho odpoví přímo lékař.

Přeji hodně štěstí!