1

Téma: Vytvoření dotazu nebo příspěvku na fóru neplodnost.org

1) Klikněte na fórum, kam chcete napsat dotaz nebo příspěvek.

2) Napravo nahoře nad "RSS zdroj" uvidíte Napsat nové téma nebo dotaz - klikněte.

3) Zobrazí se vám stránka, kde do Předmětu tématu zadáte název, který co nejpřesněji vystihuje váš dotaz nebo příspěvek a do Textu příspěvku napište co chcete. Poté klikněte na odeslat a příspěvek se rovnou zobrazí na fóru.

Naposledy upravil: admin (19.02.2012 15:31:45)

2

Re: Vytvoření dotazu nebo příspěvku na fóru neplodnost.org

Je take mozne vytvorene tema smazat? Samozrejme to, ktereho jsem autorem. Ja napr inzeruji prodej plenkovych kalhot v sekci: minibazarek a jiz jsou prodane, tak bych to rada mazla. Dekuji

3

maeta napsal:

Je take mozne vytvorene tema smazat? Samozrejme to, ktereho jsem autorem. Ja napr inzeruji prodej plenkovych kalhot v sekci: minibazarek a jiz jsou prodane, tak bych to rada mazla. Dekuji

Mazat si vlastní příspěvky nemůžete, ale vyřešila jste to správně. Stačí pak napsat PRODÁNO.

4

Dobry den pane doktore rada bych se vas zeptala.Jsem s pritelem 6let,5let se snazime o mimi a nic tak jsme zkusili centrum lekarske genetiky.pred mesicem jsem podstoupila inseminaci ktera se nepovedla.dnes jsem byla u pana doktora znova a  ten mi rekl ze se mam rozhodnout jesti pujdu znovu na inseminaci nebo primo na umele oplodneni.nevim co z toho si vybrat.tak se vas ptam na to pri cem je vetsi sance na otehotneni??a kolik stoji to oplodneni umele?jinak jsme oba  s pritelem zdravy.