1

Téma: Poděkování

Dobry den,
rada bych touto cestou podekovala manzelum Spankovym.

Muj pribeh byl podobny jako jsem zde cetla mnohokrat drive a jaky dnes mohu cist zde opet. S manzelem jsme cekali na miminko celych 5 let. Prosli jsme centrem asistovane reprodukce (7x IUI a  2x IVF). Vsechny pokusy byly neuspesne. Nikdy jsem nevidela dve carky..... Na techto strankach jsem si precetla pribeh manzelu Spankovych a jak jim pomohla pani Havlickova. Kontakt mi poslali a ja u ni byla. Je to uzasna starsi dama, velmi klidna, pohodova. Pekne jsme si popovidaly a take mi napsala cajiky.

Dnes mam miminko. Jsou mu tri mesice. Stala se ze mne mama!

Nechci tvrdit, ze je to kvuli bylinkam. Myslim, ze je to celkovy stav, ktery v te dobe nastal. Prestala jsem chodit do centra a uz ani neverila, ze budu mit deti (podvedome vsak clovek porad hledal...), chodila jsem na brisni tance, doma cvicila Mojzisovu metodu (tady jsem poctiva moc nebyla pouze 2x tydne), zmenila zamestnani, jezdila na vylety, opet zacala chodit ke kamaradkam s detmi ( bylo obdobi, kdy jsem se pohledem na jejich deti rozplakala) a potkala uzasnou pani Havlickovou a ta mne psychicky velmi pomohla. Stalo se proste  nekolik veci dohromady a s krasnym vysledkem.

Jeste jednou moc DEKUJI za vsechno. Dekuji, ze vedete tyto stranky a tak pomahate dalsim budoucim maminam. 

A pro budouci maminy? Nezoufejte. Vim, jake to je, bojujte!

S pozdravem

Dona Klara