1

Téma: rozchod po ivf

Ahoj je mi 36let přítelkyni 32, žijeme spolu 1,5roku vztah 2roky po necelém půl roce jsme se rozhodli mít miminko. Opravdu jsem to miminko strašne chtěli. Naše láska byla krásná ve vztahu nebylo nic špatně. Prostě vše bylo jak z filmu, Po roční snaze o mimčo bez výsledku jsme se rozhodli pro umělé oplodnění 2 inseminace a v prosinci umělé oplodnění 8.12.2012 nám bylo řečeno že to nevyšlo, oba nás to vzalo ale říkali jsme si život jde dál v únoru půjdeme znovu. Vánoce proběhly u rodíčů přítelkyně, ale je pravda že od negativního výsledku byla přítelkyně tedy přesně řeženo snoubenka trošku odtažitá,ale přikládal jsem to hormonům které do ní byly pumpovány po dobu 2 měsíců. 1.1.2012 ale přišel šok náš překrásný vztah kde se plánovala svatba miminko a naši lásku nám všichni záviděli skončil. Snoubenka mi řekla že mě nemiluje, že to přetala v srdíčku cítit, začala být studena až agresivní začala mě vyhazovat z bytu se slovy Já tě nemiluji a důvod že jsem jí dával moc lásky například že jsem jí řekl 3x deně miluji tě. Prostě šok a bolest nevím co mám dělat dnes jsem se po týdením trápení odstěhoval a pořád doufám že mi zavolá a bude zas krásně ale nevím co dělta opravdu ne. Moc mi na ní záleží strašně moc a jsem ochoten udělat cokoliv abych nam náš vztah zachránil.

2

Re: rozchod po ivf

to je smutný, a u koho byl problém zjištěn? Myslím ohledně neplodnosti :-( Je otázka zda by vztah neskončil, ikdyby jste nakonec to mimčo měli :-( Berte to pozitivně, každé zlo je pro něco dobré, mimčo by pak trpělo