1

Téma: velikost folikulu

ahoj holky nevíte o kolik může za jeden den narůst folikul, mám špatnou reakci a doktor mi prodloužil stimulaci o 4 dny ještě- ve čtvrtek jsem měla prej vajíčko bez dutinky, je možné, že by ještě dozrálo? děkuji za odpověď Andrik

2

Re: velikost folikulu

Ahoj mě dorůstá tak o 3-4 mm, mezi jednotlivými ultrazvuky a ty jsou co 3 dny. Nic moc, u mě to prý brzdí cetrodite.  V pátek jsem měla 13 mm a v pondělí ráno 16-17 mm. O vajíčku bez dutinky jsem nikdy neslyšela. Ani nevím jak to doktor může poznat?  Měla jsem za to, že měří pouze folikuly a vajíčka se poznají až na punkci.
Držím palce. Jsou to nervy.

3

ahoj,mám ten samí problém,doktor mi prodložil o 4 take,ve čtvrtek jsem byla na ultrazvuku ale ten byl nic moc...v pondělí mám jít znova...strácím naději,že by vyrostli...

4

štěpánko neboj, klidně ještě vyrust mužou.. já měla prodloužení také, už přesně nevím zda 3 nebo 4 dny, dopíchavla jsem pak větší dávky, ale bála jsem se, že to nakonec stopnou nebo utečou, a  zadařilo se, vajuchy dorostly a už mám dvouleté dvojčata.. :-) hodně štěstí :-)

36 let, syn 17 let, 11.11.2009 Ferda a Ferda jsou na světě!!! smile
David 2540g, 47cm a Tobias 1740g, 42cm :-) v 34+0

5

Adrianko děkuju za podporu,opravdu jsem strácela naději:(

6

tak Adrinko nedorostli,ve středu aby léčba nebyla zbytečná jdu na inseminaci...ale už nevěřím ničemu...

7

Jejda Štěpánko, tak to je mi moc líto.... :-( doufám ale, že se brzy taky dočkáš uzlíčku a třeba rovnou dvou na ráz :-) Držíme vše co máme :-)

36 let, syn 17 let, 11.11.2009 Ferda a Ferda jsou na světě!!! smile
David 2540g, 47cm a Tobias 1740g, 42cm :-) v 34+0