1

Téma: vysnene miminko

predem zdravim vsechny kterym se to povedlo i ty kteri porad doufaji,prala jsem si miminko uz asi od 20 let,jako 17 leta jsem prodelala zanet vejcovodu i kdyz mi lekari rikali ze uz nemusim mit nikdy deti tak jsem si z toho jeste nedelala velkou hlavu .v pozdejsim veku a hlavne kdyz me kamarady kolem me uz vsechny deti mely jsem to zacala vnimat jinak ,navstivila gynekologa,pak zacaly vsechny mozne vysetreni a zjistilo se ze nemam pruchodne vejcovody pak nasledovaly laparoskopie a po kazde jsem mela nadeji ze otehotnim bohuzel se nic nestalo ,nakonec jsme se rozhodli pro ivf kazdy den jsem si pichala injekce asi mesic pak jsem sla na punkci kde mi odebrali asi 18 vajicek a za dva dny jsem mela jit na transfer, ale bohuzel jsem po odberu dostala silny zanet , tak ze na transfer jsem mohla jit az za 2 mesice,po tydnu jsem si udela tehotensky test a byl pozitivni narodil se mi zdravy chlapecek po roce a pul jsme zatouzili po jeste jednom diteti ,byla jsem opet tehotna ale jen chvili hcg zacalo klesat pry se jednalo o spatne uhnizdeni vajicka,dalsi mesic jsem sla znovu a povedlo se narodil se mi druhy chlapecek ,mam jeste 5 zmrazenych vajicek a jeste bych to chtela zkusit do tretice vseho nejlepsiho,vsem kteri si preji mit miminko drzim moc palecky a verte ze to je jednou vyjit musi :-)