1

Téma: Zmrazit jen vajíčka

Ahoj všem, prosím Vás, snažím se otěhotnět, manžel chce přirozeně - o ničem jiném slyšet nechce:-( Nevíte, jestli je možnost nechat si zmrazit jen vajíčka - ne embrya. Ach jo, to je boj:-( Děkuju, Linda

2

Re: Zmrazit jen vajíčka

Ahoj, urcite se daji zmrazit i jen vajicka. I kdyz cerstva jsou cerstva. Muzu se zeptat k cemu ti budou jen vajicka, kdyz manzel chce jen prirozene? Preji ti at se brzy vse v dobre obrati a manzel treba zmeni nazor. hodne stesti.

1 IVF, 1KET 2008 negativni. Listopad 2010 Nativ. 16.8.2011 dcera Beatrice 2480gr. 50cm

3

Ahojky,

mně v našem Caru říkali, že zmrazit jdou jen embrya a spermie, vajíčka ne... Tak nevím :( Každopádně přeji, ať se zadaří přirozeně nebo ať se manžel umoudří... Můj také nechtěl nejprve ani slyšet a jak je teď rád smile

35 let, 1xIVF-ICSI -12/09 - 11.8.2010 se narodil Honzík - 3370g a 50cm

4

Ahoj Lindalin, moje kamarádka nemá partnera a bojí se, že už v budoucnu nebude moct mít děti,  tak teď rešila mražení vajíček v Heliosu v Brně. Šance je prý velká, i když jak říká Blanka 73, čerstvá jsou čerstvá. Nevím, jestli je to pro tebe ideální řešení, ale zkus se podívat na http://www.sanatoriumhelios.cz/kryokonzervace-oocytu
Hodně štěstí