1

Téma: první týdny po IVF a chřipka

Přeju hezký den,
4.2 jsem byla na IVF a přibližně ve stejné době jsem chytla silnou rýmu a bolest v krku. Drží se mě to od té doby a je to jen horší, ale ani moje dr. mi neporadila nic, co bych mohla užívat na hodně silný dráždivý kašel a bolesti hlavy. V lékárně mi nacpali Stoptusin, že prý se může (na rozdíl od Tussinu, kterého máme doma zásoby), ale doma jsem zjistila, že by se v prvním trimestru neměl. Totéž se týká Paralenu apod. Na Ibalginu, Brufenu... je psáno, že se nemá užívat ve 3. trimestru, ale v lékárně mě přesvadčovali, že bych ho taky neměla. Tak už jsem opravdu zoufalá, jak se z toho dostat... máte někdo zkušenost?
Předem děkuji za odpověď!

P.S. a to doufám, že bude v pátek test opravdu pozitivní (včera nebyl :() a neodpírám si ta antibiotika zbytečně...

2

Re: první týdny po IVF a chřipka

Ahoj,

určitě mužeš sirupky co jsou určeny pro miminka, ale ve větším davkovaní, tak já bych určitě zkusila nějaký přírodní sirup na kašel - jitrocelový, tymianový, skvěle zabírá břečťanový a paralen mužeš taky 2 x denně, ten je na teplotku i na bolest hlavy.. Na bolest v krku se doporučuje šťáva z cibule s medem nebo homeopatika na cucání. dostupné v lekárně.. brufeny určitě v žádném případě, stoptusin bych si taky nedala...tak přeji at je brzy líp a at uvidíš za chvíli na testíku dálnici // pááček :-)

36 let, syn 17 let, 11.11.2009 Ferda a Ferda jsou na světě!!! smile
David 2540g, 47cm a Tobias 1740g, 42cm :-) v 34+0

3

Ahoj, přesně jak píše Adriana,pořídila bych homeopatika, jitrocelový sirup a pila heřmánkový čaj s citronem... Na testík držím palce wink

Art Č. B., 2. IVF - 29.4.2010 dvojčátka Anička a Barunka

4

moc vám všem děkuji, nakonec jsem pořídila Stodal a zkouším to s ním :-)