1

Téma: Pozitivní těhotenský test po limitu

Dobrý den, ahoj.....
Jsem dnes 11 den po KET (2x 5denní bl.). Ráno jsem zkoušela test (20mlU/ml) asi po 15 minutách se ukázala slaboulinká druhá čárka. Nedalo mi to a zkusila jsem teď znovu citlivější (10mlU/ml) a čárka je silnější, ale zřetelná opět až po limitu:/. Na krev jdu až v pátek.....
Máte někdo zkušenost? Díky za každou odpověď:)

2

Re: Pozitivní těhotenský test po limitu

Ahojky !!!
Já si dělala první test 11.den po KETu a byl jasně negativní a už jsem zoufala,ale přesto jsem dva dny počkala a zkusila si testík 14.den a byla tam druhá/ taky slaboučká,ale to mě nakoplo a hned druhý den tam byla už zřetelně druhá čárka...Dnes mi lékařka potvrdila z krve že jsem těhotná ale zítra musím na UZ pro kontrolu:|
Doporučila bych ti nestřídat testy a zkoušet stejné at tě to nezmátne a pokud tam druhá čárka byla (i když slabší a po limitu) tak je velká pravděpodobnost že to dopadne //,moc držím pěsti!!
Ahojky

33 let.nový začátek s novým přítelem a výsledek -4.2.2011 holčička Lucie 2100 g a 42 cm

3

Evule díky za povzbuzení a potichounku gratuluju:)
Už mám na ráno připravený úplně stejný - abych je mohla porovnat. Koukala jsem na netu na nějaké články a také píší, že i po limitu je vysoká pravděpodobnost.... Tak doufám, že tam ráno bude o něco silnější.
Hodně štěstí a ať máš vše o.k. smile

4

Ahoj, mě se stalo to samý. Nejdřív jen jedna, šla jsem se vybulit do polštáře (měli jsme za sebou spoustu neúspěchů + jeden porod mrtvýho miminka) a pak když jsem šla znovu do koupelny (zapoměla jsem ho tam), jsem byla jak opařená, byly tam dvě čárky. A další den znovu dvě, to už v limitu. Tak držím moc moc palečky, ať jsou zítra taky dvě smile a ať jste taky šťastný z miminka.

5

Ahoj, chtěla jsem se zeptat na falešně pozitivní výsledek těhotenského testu..
V pondělí 6.12. mi ráno píchly pregnyl, v úterý 7.12. jsem byla na IUI a dnes (10.den po aplikaci a 9.den po IUI)  z ranní moče mám slaboulinkou čárku na testu. Jde vidět na světle,tak je slabá. Mám ale zkušenosti, že test je naprosto sněhobílý, pokud nejsem těhotná. Je možné, že test ukazuje falešně díky pregnylu? Takhle brzy jsem předtím netestovala, tak nemůžu porovnat s jinými testy

6

Ahoj holky,
já měla slaboulinkatou čárku už 7. den po ET, ale taky se tam objevila až po limitu. Byla jsem úplně mimo, protože po 7 letech a 8 IVF to byl první test, který nebyl sněhobíle bílý!!!!
Nechtěla jsem se zbytečně radovat, ale přece jen mě to úplně dostalo. Testovala jsem pak každý den ráno a ruhá čárka se mi začala objevovat v limitu a malilinko den ode dne sílila.
Teď mám dvě krásná dvojčátka a moc ráda vzpomínám na ten nádhernej pocit, když se objevily//.
Takže podle mě šance je veliká, i když se druhá čárka objeví až po limitu!!!!!

38let, 5x IVF, 3x KET, 29.6.2009 - Arnoštek 2,61 kg/46 cm a Terezka 2,68 kg a 47 cm
http://www.modrykonik.cz/album/album.ph … mID=481444

7

Jablíčko, myslím, že pregnyl do týdne "vyprchá" - držím moc pěsti a věřím, že jsi těhulka!!!! pak dej vědět, budu držet pěsti!!!!

38let, 5x IVF, 3x KET, 29.6.2009 - Arnoštek 2,61 kg/46 cm a Terezka 2,68 kg a 47 cm
http://www.modrykonik.cz/album/album.ph … mID=481444

8

Ahoj Kačko1,
děkuji za reakci,
tak to samé mi říkala kamarádka, co dělá na ženském v nemocnici a i její kolegyně a že pro vyřešení mám dojet na krev..No a výsledek byl hCG 6,9 .. Takže buď je ještě brzy a nebo tento měsíc nic. Dnes jsem dělala ještě jeden test pro zjištění jestli se ukáží ještě // po pregnylu a ukázaly..Ta testovací byla sice viditelná už slaboulince a na světle,ale vím, že 10.den po pregnylu se stále ještě falešně ukazují na tt testu.
Každopádně se nehroutím, beru to jak to příjde, jen se mi už teď svírají zase půlky při provádění IUI, protože to prvně bolelo a kvílela jsem tam, že doufám, že to bylo po 1.a naposled :-D Teď se tomu směju, protože na to budu chodit tak dlouho, dokud se prostě někdy nezadaří:D Manželův SPG je asi dobrý, ikdyž se v tom moc neorientuju..
SPG: asthenozoospermie
/80 mil, 63% pohyb, 0% progres., 4% morfol/
po úpravě: 20mil/ 99% pohyb
Tak snad se co nejdříve podaří a hlavně zdravě.Mé první těhotenství-vývoj.vada, 2.- zamlklina v 9.tt a 3.- zamlklina v 6.tt. Veškeré testy i genetika o.k.
U tebe vidím, že se každý dočká, i po tolika pokusech, museli jste si taky hodně zkusit, to nepochopí ten, koho se to netýká..