1

Téma: Trochu záhada, trochu štěstí a trochu neštěstí

Ahoj holky, jsem tu dnes poprvé.
Stala se mi zvláštní věc, před měsícem jsme absolvovali spermiogram a dopadl moc moc špatně, otěhotnět můžeme jen s ICSI, jinak spontánně bez šance. A pak se stala zvláštní věc. Den před ms (pátek) jsem si udělala test, jen tak.... no a byl pozitivní, další den čárka zesílila, ale tmavá ještě není. Byla jsem z toho vyjukaná a pro jistotu jsem navštívila pohotovst (byla neděle). Doktor byl na mě sprostý a tvrdil, že jsem si všechno vymyslela a vsugerovala. No a v pondělí jsem tedy zašla za moji lékařkou, která mi vzala krev a našla v něm nízkou hormon Hcg . Za tři dny mě objednala na kontrolu a opět mi zvala krev hladina se zdvojnásobila,ale je pořád malá (přes 30), mám se prý chovat jako těhotná, ale nebrat to vážně dokud se to neudrží a nepotvrdí. Na ultrazvuku ještě nic vidět není. Co si o tom myslíte, může to být mimoděložní a jakto, že jsem měla menstruaci?

2

Re: Trochu záhada, trochu štěstí a trochu neštěstí

Mag, zázraky se dějí a docela často...
Někdy to vše vypadá, jako že nic a najednou jsi těhotná...
Moc držím palce, aby HCG rostlo a na  utz se brzo objevila "bublinka"
Mimoděložní to být může, ale i když je to v děloze, na utz je vidět zárodek až tak 4 týdny po vynechání MS... a sposta těhotných menstruuje....
A doktor z pohotovosti je hulvát mad
Moc Ti fandím wink