1

Téma: Hyperstimulacni syndrom

Ahoj v nedeli jsem byla na odberu vajicek  ten den jsem se citila docela fajn a v pondeli taky to slo ale od vcerejska az do dnes me boli celi brisko mam ho asi o 10cm vetsi,nafoukle a na dotek bolestive.Spatne se me lezi sedi ale jinak dychat muzu i chodit jen trochu s bolestma,kdy myslite,ze to prejde.?dekuji za kazdou radu

3x ivf 8xket 3iui 2ditka

2

Re: Hyperstimulacni syndrom

no to záleží,jaký stupeň máš a jestli půjdeš na ET,těžko říci,když je to málo,tak to do 14 dní přejde,držím palečky,ať se ti syndrom nerozjede,a hlavně,ať otěhotníš,také koukám,že už toho máš za sebou hodně

3

Mončo,být tebou,tak zavolám do centra,že se tohle děje,s rozběhlým OHSS /ovariálním hyperstimulačním syndromem/ tě asi na ET nepustí,snaž se vypít denně 4 litry vody,to mě taky doporučovali!!!!!!!!!!!§
pokud to bude horší a bolestivější,neváhej a zajdi k dr.
hodně štěstí

/30 let/ 20.8.se narodila NIKOLKA  52cm,3480g

4

Holky dekuji akorad abych to upresnika na et nejdu byla jsem darkyne.Ja uz svoje dve stesticka mam.Car kde jsem darovala mam 100km tam a 100km nazpet tak se me tam moc nechce,dnes jsem uz vypila asi 4litry a je to porad stejny takze ani ne horsi coz jsem rada.V nedeli po odberu dr.rikal,ze nemam nabeh na ohss tak nevim,ze po dvou dnech se citim tak zle.

3x ivf 8xket 3iui 2ditka

5

jo tak to jo,a já ti přála testpo ,:D , ale opravdu by bylo lepší,abys si s tím zašla,hlavně to už víš,ležet a pít,ale raději nechat zkontrolovat UTZ,a také chci poděkovat ti jako dárkyni za všechny holčiny,co to potřebují,já také čekám na darovaný,ale už nejsem holčina wink ,tak a´t se ti to nezhorší,držím palečky

6

Sisito dekuji dnes uz me je lip i brisko uz splaskava ale ty dva dny byla hruza.Ja potrebovala darovane spermijky abych mohla mit svoje dva andilky tak ted chtela odplatit ja.Mam super pocit,ze jsem do toho sla. A tobe drzim pesticky

3x ivf 8xket 3iui 2ditka

7

ahoj MONČO
taky jsem měla hyperstimulák,doporučovali mě pít Nutridrinky a rozpustnou bílkovinu a hodně tekutin až 6litru.
jinak dárkyně obdivuji ,sama mám PCO a odebrané vajíčka jsou vždy nic moc kvalita, ale zatím s nima bojuju big_smile takže je taky možné ,že využiju  v budoucnu dárcovství...měj se fajn

8

ahoj mončo,tak to je fajn,že se ti už ulevilo,a to je super,žes tak oplatila svojí radost wink ,díky,já doufám,že se s dárkyní zadaří
ahoj kajdo,bojuj,držím palečky,ať se zadaří